صفحه 133 از 221 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

دوستان یک سوال داشتم. این خانه های متحرکmobile چطوره؟ مثلا" من یک مورد دیدم که توی حیاط یک خانه بود و قیمتش هم خوب بود. مشکل خاصی که ندارند؟ مثلا" ببخشید بابت دفع فاضلاب؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم. این خانه های متحرکmobile چطوره؟ مثلا" من یک مورد دیدم که توی حیاط یک خانه بود و قیمتش هم خوب بود. مشکل خاصی که ندارند؟ مثلا" ببخشید بابت دفع فاضلاب؟
    منظورتون دقیقا از خانه های متحرک چیه؟ تریلر و RV منظورتونه ؟ یا خانه های پیش ساخته ای که با جرثقیل نصب میشوند؟

Junior Member

دوستان سلام.
    من و همسرم سه چهار روزی میشه که تو ونکوور لند کردیم و امروز رفتیم یه جا رو دیدیم برای اجاره کردن. مدیر ساختمان ازمون سابقه استخدامی و درآمد و کردیت هیستوری خواست. بهش توضیح دادم ما یه هفته هم نیست که وارد کانادا شدیم گفت پس یکی باید ضمانتتون رو بکنه. ایا واقعا عرف اجاره کردن همینه؟ بعد یه اپلیکیشن فرم داد که پر کنیم و توش سین نامبر و شماره حساب و کردیت کارت و این اطلاعات رو خواسته بود که من دلیلی ندیدم این اطلاعات رو بدم. بازم دادن این اطلاعات قبل از اینکه اصلا هنوز معلوم نیست اپارتمان رو اجاره کنیم یا نه معمول و مرسومه؟

ضمناً از دوستان کسی اگه یه جای موقت برا سپتامبر توی ونکوور سراغ داره لطفا پیغام بده. ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrssa نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من و همسرم سه چهار روزی میشه که تو ونکوور لند کردیم و امروز رفتیم یه جا رو دیدیم برای اجاره کردن. مدیر ساختمان ازمون سابقه استخدامی و درآمد و کردیت هیستوری خواست. بهش توضیح دادم ما یه هفته هم نیست که وارد کانادا شدیم گفت پس یکی باید ضمانتتون رو بکنه. ایا واقعا عرف اجاره کردن همینه؟ بعد یه اپلیکیشن فرم داد که پر کنیم و توش سین نامبر و شماره حساب و کردیت کارت و این اطلاعات رو خواسته بود که من دلیلی ندیدم این اطلاعات رو بدم. بازم دادن این اطلاعات قبل از اینکه اصلا هنوز معلوم نیست اپارتمان رو اجاره کنیم یا نه معمول و مرسومه؟

ضمناً از دوستان کسی اگه یه جای موقت برا سپتامبر توی ونکوور سراغ داره لطفا پیغام بده. ممنون
    فرمايش ايشان كاملا صحيح است !!
    شما ميتوانيد سين نامبر يا ساير مشخصات خودتان را به كسى ندهيد ولى انها هم ميتوانند به شما اجاره ندهند
    متاسفانه اين از مشكلات اصلى تازه واردين است و فقط با گذشت زمان حل ميشود . البته در همه جا يكسان نيست و شدت وضعف دارد و البته راه حل هاى مختلفى هم دارد كه دوستان در اين فوروم به ان اشاره داشته اند.
    چك كردن كرديت و بك گراند چك به نفع همه ساكنين مجتمع خواهد بود و مطمئن هستم سال اينده خودتان اين كار را كاملا تاييد خواهيد كرد
    بهر حال براى اجاره كردن خانه به سر و وضع و لباس يا ماشين كسى نگاه نميكنند، حتى حساب بانكى را هم كار ندارند فقط با چك كردن كرديت از طريق كرديت بيورو خوشحسابي شما را محك ميزنند. اما شما را بخاطر رنگ يا نژاد و يا زبان نميتوانند deny كنند. با صبر و حوصله و صرف هزينه هاى اضافى بعد از گذشت اندكى زمان مشكل شما هم حل خواهد شد.

سلام جای مناسب برای خانواده 4 نفره در تورنتو از روز 15 سپتامبر به مدت یک ماه نیاز داریم. ممنون از راهنمائی دوستان!

نقل قول نوشته اصلی توسط DNSL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    سایت یا عنوانی در تورنتو برای اجاره و تهیه مسکن سراغ نداری ؟ ممنون میشم از کمکت

http://www.kijiji.ca/h-gta-greater-toronto-area/1700272

دوستان منطقه Woodbridge چه جور جاییه؟
    Cio: 17 Dec 2009
    Med: 10 Jan 2014
    Visa: 12 Nov 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط babak224 نمایش پست ها
    دوستان منطقه Woodbridge چه جور جاییه؟
    با سلام
    من شنيدم ايتاليايي ها خيلي اون قسمت هستند.
    البته اين رو هم بايد بگم که يکي از دوستاي ايرانيمون هم اونجا خونه خريدن که خيلي راضي هم هستند.

موفق باشيد.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

سابلت یه استودیو تمیز با اب و برق و اینترنت نامحدود و گرمایش در شربروک غربی نزدیک تمام فروشگاه ها و کنار ایستگاه اتوبوس، به مدت 20 روز موجود هست کسی خواست پیغام بده.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان، اجاره آپارتمان استودیوم رو در مرکز شهر مونترال منتقل می کنم. هر کس علاقمند هست پیغام بده لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)