صفحه 137 از 221 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستان
    من مونتریال زندگی می کنم و از 9 دسامبر تا 2 ژانویه به مدت حدود 24 روز میرم ایران. قصد دارم اتاقم رو اجاره بدم. اتاق در آپارتمانی در مرکز شهر هستش. از این آپارتمان تا دانشگاه کنکوردیا فقط 3 دقیقه پیاده راه هست. 1 دقیقه پیاده تا ورودی ایستگاه متروی Guy-Concordia و بسیار نزدیک به سوپرمارکت های Almizan، PA، Provigo، و Adonis. امکانات منزل: ماکروفر، اجاق گاز، یخچال، ماشین لباسشویی، میز نهارخوری. اگر تمایل داشتین پیغام بدید تا عکس اتاق رو هم براتون ارسال کنم.
    در ضمن قیمت اتاق (شامل اجاره، آب و برق، گرمایش، اینترنت، و...) 350 دلار برای این بازه زمانی هستش.
    ویرایش توسط Mostafaa747 : October 19th, 2014 در ساعت 07:54 AM دلیل: افزودن قیمت

Junior Member

سلام دوستان،

من تو آذرماه دارم می رم ونکور و می خوام که یه خونه کرایه کنم خارج از دانشگاه. به دنبال یه هم خونه ای می گردم. اگر کسی تمایل داره لطفا پیغام بذارید تا باهاتون تماس بگیرم. ممنون.

Junior Member

با سلام،

من اواسط نوامبر می رم تورنتو و یک بازه شش تا هفت ماهه اونجا می مونم. دنبال هم خونه هستم. در صورت تمایل پیام خصوصی بگذارید تا باهاتون تماس بگیرم.

سپاس

Junior Member

با سلام

من و همسرم اواسط نوامبر میرسیم کلگری.برای اسکان موقت 1هفته ای کجا بریم بهتره؟ایا فکر خوبیه که ی جا مستقر شیم و خودمون دنبال ی خونه واس قرارداد 1ساله باشیم؟لطفا به ما کمک کنید .از شرایط اونجا که خبر نداریم.. کسی رو غیر شما دوستان نداریم...

پیشاپیش ممنونم

Junior Member

با سلام
    ما اواخر فوریه می رسیم مونترال. یک خانواده پنج نفره - دو بزرگسال و سه کودک خردسال - هستیم. احساس می کنم با توجه به زمان رسیدنمون و اینز که بچه ها کوچیکند شاید بهتر باشه یک ماه دست کم خونه موقت بگیریم تا سر فرصت خونه پیدا کنیم. به نظرتون فکر خوبیه. زمان کافی هست برای پیدا کردن خونه؟ خونه موقت را از ایران پیدا کنیم. پانسیونی چیزی سراغ دارید؟ اگر نظر و راهنمایی دارید بفرمایید. هیچ کسی رو اونجا نمی شناسیم و باید فکر شده عمل کنیم.
    در ضمن برای خونه دائم آیا واقعا باید مرکز شهر موند یا حومه های خوب هم می شه زندگی کرد. یعنی در مدتی که خونه موقت هستیم کارهایی که بیشتر توی مرکز شهر انجام می شه تموم نمی شوند.
    چه منطقه هایی توی مونترال خوبند برای زندگی.
    مرسی از پاسخگویی شما. همیشه مطالب رو دنبال می کنم اما اطلاعات که بیش از حد زیاد می شه آدم نمی تونه خوب تحلیل کنه.

Junior Member

از طریق
    sublet montreal

سلام من 16 الی 20 نوامبر میرم ونکوور و دنبال یه هم خانه هستم. لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی بگذارید تا باهاتون تماس بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zarei_m نمایش پست ها
    از طریق
    sublet montreal
    مرسی دوست عزیز. ما که کسی رو نداریم چطور از ایران اقدام کنیم. نظری یا پیشنهادی دارید؟ به نظرتون کدوم محله ها برای اقامت موقت مناسب است؟ حداقل یک ایده ای آدم داشته باشه. توی زبان و سرچ اینترنت مشکلی ندارم اما اصلا هیچ تصویری از مونترال در ذهنم ندارم. بازم ممنوم

Junior Member

دوستان عزیز من هم با همسرم ۱۵ مارچ به ونکوور میریم ،اگر روم سراغ دارین برای اجاره ۲هفته لطفا به من خبر بدین

سلام دوستان
    من و همسرم به مدت ٢ هفته از ٢٠ ژانويه داريم ميريم تورنتو براي لندينگ
    اگه از هموطنان جايي براي اسكان موقت سراغ داره پيام بده لطفا
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)