صفحه 138 از 221 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستان
    من برای 16 مارچ دنبال یک اتاق تو تورنتو هستم (موقت یا دائم) اگر سراغ دارید برای اون موقع لطفا ً پیغام بدید. فقط ترجیحا ً نزدیک ایستگاه مترو خط 1 باشه
    می خوام اگه بشه مستقیم از فرودگاه برم اونجا
    NOC: 0211
    دریافت مدارک: 2013-31-05 / فایل نامبر: 2013-21-08 / ایمیل ورشو: 2013-16-10 / دریافت مدیکال: 2014-29-05/ پاس ریکوئست: 2014 13 Oct

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

ما دو نفر با یک بچه ده ساله دنبال یک جای موقت در تورنتو از 12 مارچ هستیم حتی المقدور نزدیک ایستگاه مترو باشه بهتره ممنون میشم خبر بدید
    cio on march 2010

سلام از دوستان با تجربه کسی میدونه هزینه لیز ترانسفر ایام باقی مانده مستاجر قبلی تا پایان قرار داد رو چه کسی باید پرداخت کنه ؟ مستاجر جدید یا مستاجر قبلی که به هر دلیل داره برای محل مورد اجاره خودش مستاجر جدید پیدا میکنه ؟ لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی داره فورا"جواب بده.
    مقیم کانادا

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_irani نمایش پست ها
    سلام از دوستان با تجربه کسی میدونه هزینه لیز ترانسفر ایام باقی مانده مستاجر قبلی تا پایان قرار داد رو چه کسی باید پرداخت کنه ؟ مستاجر جدید یا مستاجر قبلی که به هر دلیل داره برای محل مورد اجاره خودش مستاجر جدید پیدا میکنه ؟ لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی داره فورا"جواب بده.
    هزينه ها با مستاجر قبلي هست، به عنوان مثال من خودم جايي را اجاره كردم و بعد از سه ماه به علت جابجايي كاري مجبور به رفتن به شهر ديگه شديم و از طريق ريليتور مستاجر جديد را پيدا كردم و كليه هزينه هاي ريليتور را هم خودم پرداخت كردم.

همخونه: خانم
    جهت: همراهی هنگام پرواز و اقامت
    مقصد: مونترال
    پرواز: اواخر فوریه یا اوایل مارچ 2015
    رشته تحصیلی: زبان فرانسه
    جهت هماهنگی لطفا پیام بگذارید.
    ویرایش توسط FATIMA_FATIMA : October 31st, 2014 در ساعت 03:43 PM

دوستان عزیز اگه در طبقات بالایی ساختمانهای بلند سوئیت اجاره کنم مشکلی در رمود سرما و آب گرم و آسانسور پیش نمی یاد. ممنون میشم دوستانی که با این شرایط خونه اجاره کرده اند تجربیاتشون رو در اختیارم بگذارند چون معمولا اجاره طبقات بالایی ارزونتره خوب حتما دلیل داره ولی چیه دقیقا نمی دونم لطفا راهنمایی فرمایید

سلام دوستان. من و همسرم برای دو هفته آخر دسامبر برای لندینگ در کلگیری خواهیم بود. اگر روم یا مورد ارزون قیمتی بود اطلاع بدید لطفاً.

Junior Member

سلام دوستان . دوست من 27 دسامبر میرسه ادمنتون دنبال یه اتاقه نزدیک دانشگاه آلبرتا اگه موردی بود خبر بدین .خیلی خیلی ممنون

Junior Member

يك اتاق بزرگ و مستقل از يك واحد آپارتمان شيك وتمیز در بهترين نقطه شهر مونترال (تقاطع دوفورت و مزونوو) و مركز داون تاون كنار ايستگاه گي كنكورديا از تاریخ 10 دسامبر تا 31 دسامبر به مبلغ 350 دلاراجاره داده ميشود.لازم به ذکر است مبلغ اجاره شامل هزینه آب، برق و گرما می باشد و این آپارتمان واقع در ساختمان مجللی است که تا چندی پیش هتل بوده است.
    همچنین این ساختمان دارای اجاق، یخچال، استخر شنا، سالن ورزشی، لاندری و سکیوریتی 24 ساعته می باشد. برای اطلاعات بیشتر و بازدید پیغام بگذارید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

محله ی نیوتون بروک east توی نورث یورک چطور جایه؟
    همینجوری که میبینم ازش خوشم میاد ولی چون زندگی نکردم نمیدونم از نظر محل خوبه یا نه کسی میدونه؟
    و همینطور اطرافش ...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)