صفحه 163 از 221 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

یک واحد آپارتمان در موقعیتی مناسب با دسترسی نزدیک به حمل و نقل عمومی و مراکزخرید و.. در منطقه بورنابی ونکوور از اول آگوست به مدت یک ماه با وسایل و امکانات کامل زندگی به صورت فرنیشد شده به علت مسافرت توسط صاحبخانه اجاره داده میشود. جهت اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به سکونت موقت در ونکوور در این محدوده زمانی لطفا پیغام خصوصی بگذارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

درود بر دوستان
    من 22 جولای به همراه خانواده (سه نفر) قصد داریم بریم ونکوور. برای یه مدت موقت یه آپارتمان و یا سوبلت میخواستم. اگر از دوستان موردی را سراغ دارن بهم اطلاع بدن. تسریع در پاسخ مورد امتنان هست.

سلام. دوستان اگه کسی حدود صد هزاردلار پس انداز توی ایران داشته باشه آیا میتونه و بهتره خونه بخره یا اجاره کنه؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.mehrad نمایش پست ها
    سلام. دوستان اگه کسی حدود صد هزاردلار پس انداز توی ایران داشته باشه آیا میتونه و بهتره خونه بخره یا اجاره کنه؟
    مرسی
    فكر ميكنم بد نباشه پول را تو ايران سپرده كنيد و بيايد اينجا ، باشرايط و محله هاي مختلف اشنا بشيد و بعد از اينكه كار پيدا كرديد، پول را منتقل كنيد و خانه بخريد.

Junior Member

سلام

من آخر اگوست میخوام برم تورنتو. دانشجوی دکترا هستم. دنبال یه خونه سابلت نزدیک دانشگاه رایرسون یا یه خونه برای اجاره به صورت شیر با یه دانشجوی دیگه مثل خودم میگردم. لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه به من خبر بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    فكر ميكنم بد نباشه پول را تو ايران سپرده كنيد و بيايد اينجا ، باشرايط و محله هاي مختلف اشنا بشيد و بعد از اينكه كار پيدا كرديد، پول را منتقل كنيد و خانه بخريد.
    خیلی ممنون. بیشتر دو تا هدف داشتم از این سوال:

1_ صد هزار دلار واسه خرید خونه زیادی کم نیست (با فرض اینکه بشه هفتاد درصد هم وام گرفت)

2_ خرید خونه کلا کار بهینه ای هست (با توجه به هزینه های مالیات و نگهداری و ... و از همه مهمتر اینکه همین سپرده توی بانک ایران نزدیک به 1500 دلار سود ماهانه داره) یا خیر بهتره توی کانادا اجاره نشین بود؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.mehrad نمایش پست ها
    خیلی ممنون. بیشتر دو تا هدف داشتم از این سوال:

1_ صد هزار دلار واسه خرید خونه زیادی کم نیست (با فرض اینکه بشه هفتاد درصد هم وام گرفت)

2_ خرید خونه کلا کار بهینه ای هست (با توجه به هزینه های مالیات و نگهداری و ... و از همه مهمتر اینکه همین سپرده توی بانک ایران نزدیک به 1500 دلار سود ماهانه داره) یا خیر بهتره توی کانادا اجاره نشین بود؟
    دقیقا مثل همه جای دنیا بستگی به جا و مدل خانه داره ولی صد هزارتا خیلی هم بد نیست و میشه باهاش خانه خرید.در مورد سوال دوم هم خیلی شخصیه.من به شخصه فکر میکنم خانه پشتوانه است ولی خوب هستن کسایی هم که ترجیح میدن با پولشون کار کنن و خانه نخرن ولی حداقل تو تورنتو من دیدم که صرف با اینه که خانه بخرید تا پول را تو بانک تورنتو نگهدارید.

Junior Member

سلام دوستان یه آپارتمان یک خوابه خیلی دلباز و تمیز با دسترسی راحت به اکثر نقاط تورنتو و خیلی نزدیک به ایستگاه اتوبوس و مترو و پلازای ایرانبان و مراکز خرید تو تورنتو از سپتامبر (2015) به مدت 4 ماه (تا دسامبر) اجاره(سابلت) داده میشه. محله اش خیلی آروم و خوب و مطمین هست. اگه از دوستان کسی خواست پیغام بده که عکسهای خونه رو هم براش بفرستم و در مورد جزییات و امکاناتش هم توضیح بدم. اجاره ی ماهانش 1550$. و همه چی include هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasari نمایش پست ها
    سلام دوستان یه آپارتمان یک خوابه خیلی دلباز و تمیز با دسترسی راحت به اکثر نقاط تورنتو و خیلی نزدیک به ایستگاه اتوبوس و مترو و پلازای ایرانبان و مراکز خرید تو تورنتو از سپتامبر (2015) به مدت 4 ماه (تا دسامبر) اجاره(سابلت) داده میشه. محله اش خیلی آروم و خوب و مطمین هست. اگه از دوستان کسی خواست پیغام بده که عکسهای خونه رو هم براش بفرستم و در مورد جزییات و امکاناتش هم توضیح بدم. اجاره ی ماهانش 1550$. و همه چی include هست.
    سلام دوست عزیز... میخواستم پیغام خصوصی بدم در مورد آپارتمان... گویا صندوقتون پر شده.

با سلام
    يك واحد basement يك خوابه walk out با پنجره هاي بزرگ و نور گير عالي كه داراي إمكانات أوليه زندگي شامل ظروف آشپزخانه، تلويزيون ، تختخواب دو نفره، مبل، ميز و صندلي، لباسشويي مستقل ، و غيره جهت اجاره در منطقه prominence-Paterson موجود است. ضمنا كليه utility شامل آب و برق و گاز و Heat و cable TV و اينترنت هم included است. لطفا در صورت تمايل پيام خصوصی بگذاريد. اجاره بها براي يك نفر ١١٠٠، دو نفر و بیشتر ١٢٠٠در ماه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)