صفحه 35 از 221 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

درسته. فقط از نظر عدم ثبات قيمت دلار درايران كار درستى به نظر مى رسد. روى پيش خريد هم تحقيق كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    بنده چند وقت هست که با گفتگو با دوستان ساکن در کانادا و مطالعه سایت های مختلف خرید، فروش و اجاره مسکن ، بحث خرید یا اجاره رو دنبال میکنم. به نظر من نمیتوان از یک آپارتمان 200 هزار دلاری 1700-1500 دلار
    اجاره دریافت کرد. مبلغ اجاره برای آپارتمان 350 هزار دلاری حول وحوش اجاره ای است که شما ذکر کرده اید. از طرف دیگر بحث پرداخت مالیات، شارژ، حق مدیریت ساختمان (در صورت وجود) و هزینه های احتمالی تعمیرات را که از مبلغ اجاره کم کنید، نسبت به میزان سرمایه سود خیلی خوبی دریافت نخواهید کرد. اما طبق آخرین مطالعات در سال 2011 قیمت مسکن در کانادا 10% نسبت به سال گذشته افزایش داشته و اگر میزان افزایش قیمت دلار به تومان را نیز در نظر بگیریم، سرمایه گذاری در کانادا توجیه بیشتری خواهد داشت.
    لطفا دوستان با تجربه و صاحبنظر، برداشت خود را بفرمایند.
    شاید بد نباشه از زاویه دیگه ای هم به مساله نگاه بشه. درسته که قیمت مسکن در کانادا افزایش چشمگیری داشته ولی از طرف دیگه زمزمه هایی از تشکیل حباب قیمت به گوش میرسه (خبر اول - خبر دوم - با یه سرچ کوچیک خبر های دیگه رو میشه پیدا کرد). خیلی از کارشناسان معتقدند که قیمت فعلی مسکن در کانادا حدود 25 درصد بالاتر از نرخ واقعی هست و فکر میکنند اگه این قیمت بالا، به صورت ترکیدن حباب کاهش پیدا نکنه حتما به صورت تدریجی قیمتها در سالهای آتی کاهش پیدا میکنه. البته برای ما ایرانیها پارامترهای خیلی زیاد دیگه ای هم دخیله و نتیجه گیری رو سخت میکنه.
    AOR: Sep.2006 - Update: Oct.2010 - Medical: Aug.2011 - PPR: Oct. 2011 - Visa: Dec.2011

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    این کتابچه 20 صفحه ای قوانین موجر و مستاجر (به صورت چکیده و به زبان ساده - البته فرانسوی شیرین!!!) نوشته شده!
    http://www.bdaa.ca/biblio/apprenti//..._ouvre_moi.pdf
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Ba alam
    does anyone know a good place to stay in toronto from 15 march for 3 weeks?

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

یه سوال در مورد اقامت دانشجویان داشتم.
    اگه یه نفر یه سوئیت یا خونه با یک اتاق خواب تنهایی بگیره چقدر گرونتر از حالتی میشه که یه خونه دو خوابه به صورت مشترکی با یه نفر دیگه بگیره؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

دوستانی که عازم ونکور هستند و احتیاج به آپارتمان مبله دارند از تاریخه ۱۵ دسامبر تا ۱۵ ژانویه لطفآ به من پیام خصوصی بدید یا اگر اطلاع دارد به من بگید که کجا پست بگذارم
    ویرایش توسط a_fr : November 14th, 2011 در ساعت 10:38 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    یه سوال در مورد اقامت دانشجویان داشتم.
    اگه یه نفر یه سوئیت یا خونه با یک اتاق خواب تنهایی بگیره چقدر گرونتر از حالتی میشه که یه خونه دو خوابه به صورت مشترکی با یه نفر دیگه بگیره؟
    کاملا بستگی به شهر و منطقه مربوطه دارد.مثلا در تورنتو یک استودیو (آپارتمان بدون اتاق خواب) در منطقه داون تاون یا نزدیک ایستگاه مترو در حدود حداقل 1100 تا 1300 دلار ماهیانه خواهد بود.در صورتیکه آپارتمان دوخوابه در همان منطقه را میتوان با حدود 1600 تا 1800 دلار اجاره کرد. در صورت اجاره دو خوابه بصورت اشتراکی هر نفر حدودا ماهیانه 200 تا 300 دلار کمتر از استودیو خواهد پرداخت.

Junior Member

سلام من واسه مونترال winter2012 دارم میام می خواستم بینم کسی خانه سراغ ندارد یا همخوانه ای پسر بخواد.ممنون می شوم کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m2353m نمایش پست ها
    سلام من واسه مونترال winter2012 دارم میام می خواستم بینم کسی خانه سراغ ندارد یا همخوانه ای پسر بخواد.ممنون می شوم کمکم کنید
    Please contact me
    ویرایش توسط علی جون : November 23rd, 2011 در ساعت 09:05 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

دوستانی که عازم مونترال هستند و احتیاج به آپارتمان مبله دارند از تاریخه ۱ دسامبر تا ۱۵ ژانویه لطفآ به من پیام بدید هر چه سریعتر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)