صفحه 43 از 221 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

سلام
    من توی سایت زیر توی تورنتو آپارتمانهای ۶۰۰ دلاری به بالا رو دارم میبینم . منظورم اینه که آپارتمان یک خوابه نسبتا قابل قبول با ۸۰۰-۷۰۰ دلار در ماه در تورنتو میشه پیدا کرد آخه یکی از دوستان میگفت توی تورنتو زیر ۱۵۰۰ دلار نمیشه جایی پیدا کرد؟ نکنه توی این قیمت ها که عکسش هم هست قابل زندگی نیست؟؟!! (منظورم اینه که حقیقت با عکس خیلی فرق داره!!!)

http://www.hometrader.ca/results/For...Ontario?pfq=1#

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام
    من توی سایت زیر توی تورنتو آپارتمانهای ۶۰۰ دلاری به بالا رو دارم میبینم . منظورم اینه که آپارتمان یک خوابه نسبتا قابل قبول با ۸۰۰-۷۰۰ دلار در ماه در تورنتو میشه پیدا کرد آخه یکی از دوستان میگفت توی تورنتو زیر ۱۵۰۰ دلار نمیشه جایی پیدا کرد؟ نکنه توی این قیمت ها که عکسش هم هست قابل زندگی نیست؟؟!! (منظورم اینه که حقیقت با عکس خیلی فرق داره!!!)

۱- غیر ممکن وجود نداره!

۲- محلی که انتخاب میکنید خیلی مهمه.... بعضی جاها که با مترو و اتوبوس و مراکز خرید فاصله ی زیادی دارند قیمت خیلی پایین میاد.

۳- عکسهایی که توی سایتها هست خیلی از مواقع واقعا فرق داره با واقعیت... من اینو وقتی فهمیدم که توی google earth سرچ میکردم و اون خونه رو پیدا میکردم و شاخ درمیاوردم!!!! بعد متوجه شدم با نرم افزار خوشگلش میکنن و اینا....

۴- منهم که اونجا زندگی نمیکنم و از فک و فامیلی که اونجا زندگی میکنن میپرسم... یکی از آشنایان ما توی تورنتو محلی که به همه جاهای مهم نزدیکه آپارتمانی قدیمی و ارزان (که گویا ارزونتر از کندو است) دو خوابه گرفته ۱۸۰۰ و همین نشون میده که میشه زیر ۱۵۰۰ هم گیر آورد ولی اون ۶۰۰ تا به نظرم کمی عجیب میاد....
    حواستون باشه که در برخی از ماهها قیمت اجاره گرونتر از برخی ماههای دیگه ست...

اگر خانواده ی دونفره هستید و توی یک خوابه میخواهید زندگی کنید فرق داره با خانواده ی ۴ نفره که حداقل دو خواب میخواهد و یا دانشجوی یک نفره که میتونه توی سوئیت هم زندگی کنه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

اینترنتی نمیشه... باید حتما اونجا باشید.... توی اینترنت خیلی چیزها پیدا میشه ولی وقتی میری جلو میبینی همه چی یه جور دیگه شد....
    آیتم های زیادی برای اجاره وجود داره.... مثلا ممکنه یه آپارتمان خیلی ارزون باشه ولی هزینه ی آب و برق و گاز به عهده ی خودتونه... و به قدری از مترو و اتوبوس دوره که زمستون مشکل دارید و یا از شهر و محل کارتون به قدری دوره که کلی هزینه ی رفت و آمدتون میشه... و خیلی چیزهای دیگه....
    همه رو باید برید همونجا بررسی کنید....
    اگر بتونید کسی رو گیر بیارید که آشنا و مطمئن باشه و بتونه براتون یه جایی برای مدت یک ماه -اجاره موقت- اجاره کنه خیلی خوب میشه و شما میتونید سرفرصت بگردید و با قیمت مناسب جایی رو مطابق با نیازهاتون پیدا کنید.
    گاهی میصرفه کمی هزینه ی بیشتری بدید و یک سال آرامش اعصاب داشته باشید... بنابراین حواستون رو جمع کنید و گول قیمت ارزون رو نخورید...
    در ضمن جاهایی هست اطراف تورنتو مثل می سی ساگا که ارزونتر از تورنتو در میاد و میشه با یک ساعت و نیم راه به تورنتو رفت و آمد کرد.... (درسته ؟)
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام

به عكس ها اعتماد نكنيد علاوه بر اينكه شما با محله ها آشنايي نداريد. آپارتمان هاي خيلي خوب با قيمت مناسب هم پيدا مي شوند اما دورند و بيشتر وقتتون در رفت و آمد مي گذره. اگر محل كارتون در اطراف تورنتو بود مثل مي سي ساگا و غيره، در اين صورت اونجا خونه بگيريد و گرنه اينكارو نكنيد. همون هزينه رفت و آمد رو بذاريد رو پول اجاره.
    اگر نخواهيد كه حتما اطراف يانگ و محله هاي ايراني نشين باشيد، مي شه با ١١٠٠ تا آپارتمان دو خوابه تميز پيدا كنيد. ولي نه از روي اينترنت!!

سلام دوستان،
    برای روزهای اول ورود به تورنتو یک هتل یا اپارتمان موقت( ۱-۲ هفته) باید پیدا کنم. ما دو نفر هستیم. برای اول ورود میخوام جایی باشه که برای public transpotation دسترسی خوب داشته باشه و کلا محله ای باشه که توی ذوق نزنه. اگر ممکنه راهنمایی کنید.

Senior Member

سلام
    یادمه یه بار در مورد بیسمنت گفته شده بود که سرد میشه و اینها، میخواستم بپرسم همه نوع بیسمنتی همینطوره و سرد میشه؟ چون جاهایی هست که بالای زمینه و پنجرش کاملا به بیرون باز میشه و اجارش هم کمتر از اتاق نیست. اینها هم همون مشکل رو دارن؟ کلا فرق بیسمنت فقط به زیر زمین بودنشه یا فرق های فنی داره؟
    Culture lives in everything we do

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام
    یادمه یه بار در مورد بیسمنت گفته شده بود که سرد میشه و اینها، میخواستم بپرسم همه نوع بیسمنتی همینطوره و سرد میشه؟ چون جاهایی هست که بالای زمینه و پنجرش کاملا به بیرون باز میشه و اجارش هم کمتر از اتاق نیست. اینها هم همون مشکل رو دارن؟ کلا فرق بیسمنت فقط به زیر زمین بودنشه یا فرق های فنی داره؟
    بيسمنت هايي كه به حياط مشرف هستند قيمت بالاتري هم دارند و به نظر من اجاره آپارتمان رنتال بسيار بهتر از بيسمنته.( مي شه گفت كه كاندو و آپارتمان از هاوس و بيسمنت و تاون هاوس خيلي گرمتره). معمولا كنترل گرما و سرماي اون از طبقه بالا انجام مي شه پس تقريبا شما تابع بايد باشيد و صداي رفت و آمد طبقه بالا اذيتتون مي كنه. اگر به اين مسايل حساسيت نداريد خوب حساب ديگه ايه.

Senior Member

اینجایی که من هستم آپارتمان هست اما همخونه ایم گفت دماش بر اساس درجه هوا تنظیم میشه و ما نقشی نداریم خوب اینم مگه نمیشه مثل بیسمنت

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بيسمنت هايي كه به حياط مشرف هستند قيمت بالاتري هم دارند و به نظر من اجاره آپارتمان رنتال بسيار بهتر از بيسمنته.( مي شه گفت كه كاندو و آپارتمان از هاوس و بيسمنت و تاون هاوس خيلي گرمتره). معمولا كنترل گرما و سرماي اون از طبقه بالا انجام مي شه پس تقريبا شما تابع بايد باشيد و صداي رفت و آمد طبقه بالا اذيتتون مي كنه. اگر به اين مسايل حساسيت نداريد خوب حساب ديگه ايه.
    Culture lives in everything we do

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    اینجایی که من هستم آپارتمان هست اما همخونه ایم گفت دماش بر اساس درجه هوا تنظیم میشه و ما نقشی نداریم خوب اینم مگه نمیشه مثل بیسمنت
    نه سيستمش فرق داره.
    تو خونه پول برق included نيست و تو زمستون براي گرم كردن خونه مجبور مي شيد پول زيادي بابت برق بديد براي همين اگه بخواهيد گرماي مطبوعي مثل ايران در هنگام زمستون تو خونه داشته باشيد، مجبور به تنظيم درجه هيت در دماي بالاتر هستيد و اين در زمستان هاي خيلي سرد يعني تا ٥٠٠ دلار پول برق در ماه. براي همين خيلي ها در اين مورد صرفه جويي مي كنند. كنترل تنظيم اين دما در بيسمنت نيست براي همين گفتم معمولا بايد تابع طبقه بالايي خودش بشود. از طرفي چون اكثر بيسمنت ها را included اجاره مي دند، باز بالايي مجبور به كنترل مصرف و هزينه برق خواهد بود.هرچند كه اگر صاحب خونه نباشه ٦٠ درصدشو پرداخت مي كنه.
    ولي تو آپارتمان ها و اكثر كاندوها شما فقط پول برق داخل ساختمان را مي دهيد و پولي براي هيت پرداخت نخواهيد كرد. بعضي جاها هم كه پول هيت تو اجاره است.
    و البته تمام اينا براي اونايي هست كه تحمل سرما براشون سخته و تازه اومدند.

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام میتونم بپرسم هیت چی هست؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)