صفحه 95 از 221 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

با سلام

من و همسرم فوریه 2014 میایم تورونتو اگه کسی جای موقت و دائم برای اجاره داره با قیمت مناسب و دسترسی خوب بهم پیغام خصوصی بده

ممنون

Junior Member

دوستان عزیز با درود
    من و همسرم در اواخر ژانویه 2014 به مونترال میایم و از الان داریم دنبال یک خانه مبله بصورت موقت میگردیم تا بعدا با آشنا شدن به شهر یک خانه یکساله بگیریم ...جایی میخوام که نزدیک مترو باشه تا رفت و آمد راحت باشه . حدود 600 تا 800 دلار خوبه ...اگر کسی پیشنهادی داره یا توصیه ای داره ممنون میشم .

سلام
    نوروز خودمون (13march-17 apr) جهت گرفتن PR عازم تورنتو هستیم (خانم و اقا). آیا دوستان گزینه ای برای اجاره موقت سراغ دارن.
    ترجیحا محدوده یانگ و شپرد. تا بودجه 1000 دلار.
    ممنون

Junior Member

من 7 فوريه بليت رزرو كردم ميخواستم ببينم برا اجاره خونه اواخر ماه بايد اونجا باشيم(من مونترال ميرم) تا بتونيم خونه رو برا ماه جديد اجاره كنيم؟ 7 فوريه برم تا خونه پيدا كنم بايد اجاره رو از اول ماه بدم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط hana20 نمایش پست ها
    من 7 فوريه بليت رزرو كردم ميخواستم ببينم برا اجاره خونه اواخر ماه بايد اونجا باشيم(من مونترال ميرم) تا بتونيم خونه رو برا ماه جديد اجاره كنيم؟ 7 فوريه برم تا خونه پيدا كنم بايد اجاره رو از اول ماه بدم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    قراردادا معمولا از اول ماه بسته میشه ولی حداقل یکی دو هفته ای قبل باید مونترال باشید که دنبال خونه بگردین.

دوستان ما 19 ژانویه میایم تورنتو لطفا برای اقامت موقت اگه قیمت مناسب سراغ دارید اطلاع بدید
    ممنون
    در
    ف ن:اگست 2010
    درخواست مدارک اپدیت:10می
    رسیدن مدارک به پاریس:17می
    مدیکال:20 اگست که نرسید به دست من بار دوم 19 سپتامبر

Junior Member

. سلام دوستان دانشجویی که از ایران میایید مونترال
    من می خواستم قرارداد اپارتمانم رو که تا 14 می2014 هست منتقل کنم. اگه کسی تا قبل 15 ژانویه می یاد برام پست بذاره. این آپارتمان مبله هست و اینترنت با سرعت واقعا بالا روش هست. خیلی نزدیک به مترو تو مرکز شهره و خودشم تو downtown هست. برا شروع خوبه بیشتر مجردی هست اما من دیدم برا چند ماه از متاهلین هم تو همین نوع از واحد ها زندگی کردن. همه هزینه ها رو اجاره حساب شده و فقط شما لذتش رو ببرید.

Junior Member

من 25 ژانویه میرسم مونترال . دنبال یه جای موقت برای دو هفته یا یک ماه برای اجاره یا سابلت میگردم. لطفا اگر موردی هست اطلاع بدین ممنون میشم

Junior Member

دوستان سلام
    بنده به تازگی به دلیل مشکلی که در تهران برام پیش اومده، از تورنتو برگشتم. یه آپارتمان حدود 90 متری دوخوابه توی یکی از برج های خیلی عالی (با تمام امکانات رفاهی مثل استخر، باشگاه ورزشی، سالن بیلیارد، سالن بولینگ و ...) اجاره کردم که الان به دلیل اینکه نمیتونم تا 6 ماه آینده برگردم، می خوام واگذار کنم. این آپارتمان توی خیابون یانگ نزدیک خیابون فینچ هست که فاصله اش تا ایستگاه متروی فینچ (که ایستگاه اصلی و اول خط مترو هست و ترمینال تمام اتوبوس های تورنتو هم محسوب میشه) حدود 6-7 دقیقه پیاده هستش. این منطقه هم همونطور که حتما میدونید، پر از سوپر های ایرانی و رستورانهای ایرانی هست.

اجاره خونه 1800 دلار در ماه هست که شامل همه هزینه ها (آب و برق و سیستم گرما و شارژ آپارتمان) میشه. من خودم به سختی خونه با این مشخصات و این متراژ توی این منطقه گیر آوردم، ولی متاسفانه مجبور شدم برگردم. از قرارداد هم تقریبا یک سال باقی مونده (تا انتهای دسامبر 2014)

اگر کسی از دوستان مایل بود پیام خصوصی بده تا عکس های خونه رو هم براش ایمیل کنم

سلام
    برای گرفتن هتل آپارتمان برای 17 روز در محدوده (فینچ-یانگ) باید پول اجاره یک ماه رو کامل بدم؟ زمان اقامتم طوریه که از وسط مارچ تا اوایل آوریل میشه. حدودا مبلغ اجارم چقدر میشه .؟ ضمنا ما خانواده 4 نفره هستیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)