صفحه 36 از 36 نخستنخست ... 2627282930313233343536
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 356 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

با عرض ادب
    یک شرکت تولید فولاد معتبر در ادمونتون، دنبال متالورژیست میگرده. حتما باید PR یا Citizen باشید. در صورت تمایل رزومتون رو برام بفرستید.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

سلام دوستان
    باتوجه به ویزا توریستی مولتیپل ۵ ساله که برای ایرانیان گذاشته شده، و بعد از ورود امکان درخواست و اخذ Open Work Permit وجود داره، آیا برای کار نیاز به PR و سیتیزنشیپ هست؟ یا با همون Open Work Permit کارفرماها به ما ایرانیان کار میدن؟
    من لیسانس عمران فوق لیسانس پترولوژی و سه سال سابقه کار نفت و گاز (مرتبط)
    و اینکه کار پیدا کردن سخته؟ چه سختی داره؟
    ممنونم
    ویرایش توسط Mosta : March 30th, 2023 در ساعت 11:40 AM دلیل: فراموش کردم چند جمله را

Junior Member

برای دوره های کالج نیاز به آیلتس هست؟
    من با ویزا توریستی مولتیپل ۵ ساله میخوام بیام، مهندس عمرانم‌ با ۳ سال سابقه کار مرتبط. میخوام بدونم اگه با این وضعیت نتونستم کار پیدا کنم و طبق گفته شما نیاز به گذراندن دوره کالج داشتم، میتونم وارد کالج شم یا باید آیلتس داشته باشم؟
    سطح زبانم خوبه ولی ایلتس ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosta نمایش پست ها
    برای دوره های کالج نیاز به آیلتس هست؟
    من با ویزا توریستی مولتیپل ۵ ساله میخوام بیام، مهندس عمرانم‌ با ۳ سال سابقه کار مرتبط. میخوام بدونم اگه با این وضعیت نتونستم کار پیدا کنم و طبق گفته شما نیاز به گذراندن دوره کالج داشتم، میتونم وارد کالج شم یا باید آیلتس داشته باشم؟
    سطح زبانم خوبه ولی ایلتس ندارم
    درود، کالج ها قوانینشون متفاوت هست، محل مورد نظرتون رو انتخاب کنید در وبسایتشون شرایط رو نوشتن که چه حداقل هایی لازم دارند و کدام مدارک مورد تاییدشون هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناس ارشد سئو هستم در تهران زندگی می کنم. می خواستم یدونم شرایط کار پیدا کردن کار در کانادا برای من چه طور خواهد یود؟ آیا با یک مدرک زبان آیلتس و رزومه خوب (البته سابقه کار روی سایت های انگلیسی فقط ندارم) می تونم کار پیدا کنم در تورنتو یا نه؟ خیلی به این موضوع نیاز دارم لطفا راهنمایی ام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناس ارشد سئو هستم در تهران زندگی می کنم. می خواستم یدونم شرایط کار پیدا کردن کار در کانادا برای من چه طور خواهد یود؟ آیا با یک مدرک زبان آیلتس و رزومه خوب (البته سابقه کار روی سایت های انگلیسی فقط ندارم) می تونم کار پیدا کنم در تورنتو یا نه؟ خیلی به این موضوع نیاز دارم لطفا راهنمایی ام کنید
    درود، مدرک آیلتس اهمیتی ندارد ولی اگر زبانتون خوب باشه فرصتهای شغلی برای تخصص شما بسیار زیاد است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)