صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط moza85f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام از طریق تحصیلی اقدام به مهاجرت کنم و بنابراین همسرم هم اجازه کار داره
    همسر من تخصصش در حوزه ی طلا و جواهرسازی و قالبسازی هست و توی این حوزه کاملا حرفه ایه. مشکلی که الان برام بوجود اومده اینه که دوستانی بهم گفتن در کانادا جای زیادی برای این حوزه تخصصی نیست و کار خوبی نمیشه پیدا کرد. ضمن اینکه ما برنامه داشتیم که بعد از چند سال خودش کسب و کار خودش رو هم راه اندازی کنه. در دو تا سایتی که در همین تاپیک ها برای کار معرفی شد گشتی زدم و چند تا موقعیت شغلی پیدا کردم در زمینه طلاسازی و یا تعمیرات طلا و جواهر.
    نمیدونم باید به کدوم اعتماد کنم. به افرادی که میگن اینجا فضای کار نیست یا مشاغلی که موتور جستجو نشون میده. میترسم بیایم اونجا و همسرم نتونه اونجا در حوزه ی خودش کار کنه.
    کسی هست بتونه بهم بگه باید چه کنیم ؟
    چند تا موقعیت شغلی پیدا کردین و در چه بازه زمانی بوده؟ منباب مقایسه اینکه میگیم مثلا بازار کار کامییوتر خوبه اگر روی سایت indeed.ca سرچ بزنید فقط در شهر تورنتو بیش از 15 هزار آگهی شغلی نشون میده. 10-12 آگهی شغلی یعنی اینقدر کارش کمیابه که اصلا به چشم نمیاد.
    از طرف دیگر این حقیقت که بازار وسیعی در جواهر سازی در کانادا نیست ممکنه خودش یک فرصت شغلی هم باشه. اگر همسرتون احساس میکنه توانایی اش رو داره که این بازار را در کانادا احیا کنه شاید بتونه موفق بشه. بهرحال ریسکی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Senior Earthquake Engineer

سلام، دوستان کسی از بازار کار نجات غریق توی کانادا خبر داره؟
    همسر بنده نجات غریق هستن، میخواستم بدونم میتونه روی این کار حساب کنه اونجا یا نه؟
    اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه اینجا باید مدرک بین المللی نجات غریقشو بگیره یا همون مدرک خودشو میتونه ترجمه کنه؟
    پیشاپیش از راهنمایی های شما سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatolahi نمایش پست ها
    همسر بنده نجات غریق هستن، میخواستم بدونم میتونه روی این کار حساب کنه اونجا یا نه؟
    اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه اینجا باید مدرک بین المللی نجات غریقشو بگیره یا همون مدرک خودشو میتونه ترجمه کنه؟
    اینجا دوره های آموزشی داره که بر اون اساس مدرکش رو میدن. من بیشتر افراد جوان (دانشجو یا تازه فارغ التحصیل) را دیده ام که بطور پارت تایم این کار را انجام میدهند ولی بعنوان شغل دائمی و درآمد دار نمیدونم. شاید بعنوان مربی آموزش شنا کار کنند درآمد بیشتری بدست بیاورند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Senior Earthquake Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینجا دوره های آموزشی داره که بر اون اساس مدرکش رو میدن. من بیشتر افراد جوان (دانشجو یا تازه فارغ التحصیل) را دیده ام که بطور پارت تایم این کار را انجام میدهند ولی بعنوان شغل دائمی و درآمد دار نمیدونم. شاید بعنوان مربی آموزش شنا کار کنند درآمد بیشتری بدست بیاورند.
    ممنونم؛ دوست عزیز مدرک نجات غریق ایران رو اونجا نمیشه ارایه داد یعنی؟
    نمیشه ترجمه کنم؟

ApplyAbroad Guru

ممنونم؛ دوست عزیز مدرک نجات غریق ایران رو اونجا نمیشه ارایه داد یعنی؟
    نمیشه ترجمه کنم؟
    نمیدونم. بعید میدونم. اینجا گواهینامه ایران رو هم بیشتر از سه ماه قبول ندارند چه برسه به اینجور مدارک.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

فکر کنم ابتدا باید بررسی کنید ببینید که به چه طریقی میخواهید به کانادا مهاجرت کنید و آیا امتیاز لازم رو میاورید؟ بعد که مهاجرت کردید آنوقت وضعیت فرق میکنه و بعد میتونید تصمیم بگیرید که شغلی که در ایران داشتید رو ادامه بدید یا نه و اگر بخواید ادامه بدهید چه مسیری رو باید طی کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام..کسی میدونه بازار کار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمون مصل کاغذ دیواری..پارکت و... در کانادا چطوره؟خوبه یا بد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    سلام..کسی میدونه بازار کار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمون مصل کاغذ دیواری..پارکت و... در کانادا چطوره؟خوبه یا بد؟

بازار کار نوسازی و دکوراسیون ساختمان بسیار فعال و پردرآمد است.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    خیلی خوبه، فقط انقدر ایرانی حقه باز ریخته تو کار بازسازی خونه و ساخت خونه که همه میدونن به ایرانی جماعت نباید کار خونه بدن و تنها مشکل برای تازه کارها همینه

Junior Member

درود وقت بخیر ممنون بابت توضیحات مفصل. یک سوال هست که جوابش رو به صورت صریح هیچ کجا پیدا نمیکنم . میتونید من رو راهنمایی کنید لطفا؟ برای کسی که تازه میخواد اقدام کنه و توی کانادا کافرمایی رو نمیشناسه که کار براش پیدا کنه و جاب آفر نداشته باشه و گواهی و مجوز هنوز برای کانادا بودن نداشته باشه. چطوری میتونه کار پیدا کنه؟
    سایت های کاریابی معرفی کردید اما ایا این کارفرماها در این سایت ها مشکلی ندارن که هنوز هیچ مجوز کاری ندارم تو اون کشور؟! چند تا از سایت ها رو بررسی کردم معمولا داخل توضیحات نوشتن که بایستی مجوز کار در کانادا داشته باشم. برای درخواست مجوز کار در کانادا نیز سرچ میکنم نوشتن که بایستی جاب آفر داشته باشی! خب چطوری میشه وقتی هیچ کدوم رو نداری، اقدام کنی؟
    تمامی این توضیحات برای افرادی هست که وارد کانادا شدند و بعد از آن است.. خب تا زمانی که وارد نشدیم چطوری با یک نفر پیدا کنیم که مصاحبه اسکایپی و یا مشابه آن؛ انجام بدیم که پیشنهاد شغلی وجود داشته باشه!؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)