نقل قول نوشته اصلی توسط MrnzMruf نمایش پست ها
درود وقت بخیر ممنون بابت توضیحات مفصل. یک سوال هست که جوابش رو به صورت صریح هیچ کجا پیدا نمیکنم . میتونید من رو راهنمایی کنید لطفا؟ برای کسی که تازه میخواد اقدام کنه و توی کانادا کافرمایی رو نمیشناسه که کار براش پیدا کنه و جاب آفر نداشته باشه و گواهی و مجوز هنوز برای کانادا بودن نداشته باشه. چطوری میتونه کار پیدا کنه؟
سایت های کاریابی معرفی کردید اما ایا این کارفرماها در این سایت ها مشکلی ندارن که هنوز هیچ مجوز کاری ندارم تو اون کشور؟! چند تا از سایت ها رو بررسی کردم معمولا داخل توضیحات نوشتن که بایستی مجوز کار در کانادا داشته باشم. برای درخواست مجوز کار در کانادا نیز سرچ میکنم نوشتن که بایستی جاب آفر داشته باشی! خب چطوری میشه وقتی هیچ کدوم رو نداری، اقدام کنی؟
تمامی این توضیحات برای افرادی هست که وارد کانادا شدند و بعد از آن است.. خب تا زمانی که وارد نشدیم چطوری با یک نفر پیدا کنیم که مصاحبه اسکایپی و یا مشابه آن؛ انجام بدیم که پیشنهاد شغلی وجود داشته باشه!؟
بهمین دلایلی که گفتید گرفتن کار در کانادا از ایران نزدیک به غیرممکن است. باید اول برای مهاجرت کانادا اقدام کنید و اگر موفق شدید اقامت کانادا را بدست بیاورید بعد بیایید اینجا و دنبال کار بگردید. تاپیک های مهاجرت به کانادا را مطالعه کنید.