صفحه 17 از 36 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    یه سوال، آیا من از آلمان می تونم برای شغل های کانادا اقدام کنم؟
    البته تو آگهی ها یه سری که میگن طرف باید شهروند کانادا باشه که خب کلا حذف میشه. منظورم اینه که آیا اصلا "احتمال" استخدام کسی که تو کانادا زندگی نمی کنه وجود داره یا خیر؟
    احتمالش پایینه ولی غیرممکن نیست. هرچه رده تخصصی کار بالاتر باشه (که متقاضیان دارای شرایط در کانادا نداشته باشه) احتمالش بیشتر میشه. شرکتها باید از اداره کار مجوزی بگیرند که کانادایی دارای شرایط برای انجام کار وجود نداره، که برای کارهای معمولی گرفتنش خیلی سخت است.

Junior Member

با سلام خدمت همه عزیزان
    دوستان من حدود 10 سال سابقه کار توی یکی از بانکهای دولتی ایران دارم. میخواستم بدونم آیا اماکنش هست که همین کارمو توی کشور کانادا ادامه بدم ؟
    در کل اگه امکانش هست در زمینه کار توی سازمانهای دولتی و مخصوصا بانکهاش اطلاعاتی دارین ممنون میشم که راهنمایی کنین. و اگه امیدی هست به من بگین که چه دوره ها یا مدارکی همراهم باشه تا شانسمو بیشتر بکنه. راستی رشته دانشگاهیم هم مهندسی نرم افزاره. بیشتر روی کدوم زمینه زوم کنم به نفعمه؟

Junior Member

دوستان کسی رو از هموطنای عزیزمون میشناسید که توی بانکهای کانادا مشغول باشه یا اینکه برای این کار اقدام کرده باشه و اطلاعات مفیدی در این زمینه داشته باشه؟ اگه میشناسین ممنون میشم که با من لینکش کنین تا چندتا راهنمایی ازشون بگیرم.
    لطف بزرگی بهم میکنین اگه کمکم کنین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط m14944 نمایش پست ها
    دوستان کسی رو از هموطنای عزیزمون میشناسید که توی بانکهای کانادا مشغول باشه یا اینکه برای این کار اقدام کرده باشه و اطلاعات مفیدی در این زمینه داشته باشه؟ اگه میشناسین ممنون میشم که با من لینکش کنین تا چندتا راهنمایی ازشون بگیرم.
    لطف بزرگی بهم میکنین اگه کمکم کنین.
    دوست عزیز: یکی از بچه های این فروم به اسم هدی که یکی از افراد فعال این فروم بود خصوصا تاپیک (بانک)ٰکارمند آربی سی هستند.ٰ

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - خاک وپی

با سلام بنده یه سئوال پرسیدم ولی دوستان جواب دقیق ندادند:
    1- بنده می خواهم بدونم چه کارهایی در کانادا وجود دارند که در بدو ورود بشود انجام داد که نیاز یه هیچ رزومه کاری و سابقه کاری نداشته باشد حالا هرکاری می خواهد باشد بنده می خواهم بییشنر در مورد این جور کارها بدانم البته این رو می دانم که تقریبا هرکاری در کانادا نیاز به سابقه کار داره ولی به هر حال بعضی از کارها نیاز به سابقه کار ندارد به نظرم من خیلی برام مهم که در بدو ورد بتوانم کلا یه منبع درامدی داشته باششم.

2- کار های خدمات فنی چه نو ع کارهایی هستند در کانادا ایا می شود از همین جا یاد گرفت و ایا نیاز به مدرک خود کانادایی داره ودرامدشان چطور هست ؟

3- کارهایی مانند رنگ امیزی خونه چه جوریه اوضاع کارش ایا نیاز به سابقه کار کانادایی داره ورزومه می خواهد وشیوه کار گرفتنش چجوریه ؟

4- کارها یی مانند تایپ و .... چگونه هست میشه روش حساب کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_reyhani نمایش پست ها
    با سلام بنده یه سئوال پرسیدم ولی دوستان جواب دقیق ندادند:
    1- بنده می خواهم بدونم چه کارهایی در کانادا وجود دارند که در بدو ورود بشود انجام داد که نیاز یه هیچ رزومه کاری و سابقه کاری نداشته باشد حالا هرکاری می خواهد باشد بنده می خواهم بییشنر در مورد این جور کارها بدانم البته این رو می دانم که تقریبا هرکاری در کانادا نیاز به سابقه کار داره ولی به هر حال بعضی از کارها نیاز به سابقه کار ندارد به نظرم من خیلی برام مهم که در بدو ورد بتوانم کلا یه منبع درامدی داشته باششم.

2- کار های خدمات فنی چه نو ع کارهایی هستند در کانادا ایا می شود از همین جا یاد گرفت و ایا نیاز به مدرک خود کانادایی داره ودرامدشان چطور هست ؟

3- کارهایی مانند رنگ امیزی خونه چه جوریه اوضاع کارش ایا نیاز به سابقه کار کانادایی داره ورزومه می خواهد وشیوه کار گرفتنش چجوریه ؟

4- کارها یی مانند تایپ و .... چگونه هست میشه روش حساب کرد
    1- شاید کارهایی باشند که سابقه نخواهند اما قطعا رزومه برای هر شغلی در هر سطحی مورد نیاز هست. در کمترین حالت، کارفرما به رزومه ی شما احتیاج داره تا بتونه با شما تماس بگیره.

اگر بدون سابقه ی کار به دنبال درآمد در بدو ورود هستید، پیشنهاد میکنم بیشتر سراغ آشنا شدن با افراد مقیم بروید و در کنارش دنبال شغل بگردید. اینجا نتورکینگ حرف اول و آخر رو در گرفتن شغل میزنه حتی کارهای casual که نیاز به تخصص خاصی ندارند. بنابراین هرچه بیشتر دایره آشنایان و دوستان خودتون رو گسترده کنید به نفع شماست.

ضمنا برای دیدن لیست کارهای casual به اولین پستِ تاپیک سایت های کاریابی مراجعه کنید. کم بازده ترین راه هم اقدام برای شغل ها از پشت کامپیوتر هست.

2- منظورتان از خدمات فنی چیست؟ چاپ و پرینت و ...؟

آنچه که من دیدم این است که شما برای چنین مشاغلی باید صاحب بیزنس خود باشید و مغازه ی خودتان را داشته باشید. اکثر موارد این چنینی هم کارمندی ندارند مگر در موارد خاص (دفترهای تخصصی و بزرگ خدمات فنی).

3- نمی دانم اوضاع بازار چگونه است اما خیلی از روس ها در این زمینه شاغل هستند. شما برای هرکاری نیاز به رزومه دارید.

4- تایپ به زبان انگلیسی در این کشور چندان تخصص به حساب نمی آید. اگر هم باشد، به صورت آنلاین (در سایت هایی مانند mechanic turk) پست می کنند و حقوق خاصی هم ندارد. مثلا فکر کنم برای 10 ساعت کار این چنینی شما فقط خرج خوراک روزتان را دربیاورید (دیگر منزل و اینترنت و لباس و گرما و ... به کنار).

Junior Member

سلام بچه هایی که تا 2-3 هفته دیگه میان اگه کسی نقشه کشی صنعتی کار کرده و مهندس های مکانیکی که آشنا به کار در محیط ساخت هستنذ و دنبال کار هستند رزومه هاتون رو بفرستید به
    mortezasadr@jebco.ca
    please check: jebco.ca

Junior Member strix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم ازمایشگاهی

با سلام به همه دوستان..ببخشین اگه سوالی که می پرسم جاش اینجا نیست .ولی می خئاستم بدونم کسی اطلاعاتی راجع به اموزشگاه هایی که جوشکاری و یا حرفه های دیگه رو اموزش می دن و بعد به خارج اعزام می کنن دارن؟ممنون می شم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیزم.من هم قصد دارم از طریق ویزای کار به تورنتو کانادا برم.من تکنیسین برق صنعت هسستم.چه سایت ی هست که بشه به شرکتهایی که در زمینه برق فعالیت میکنن وارد مکالمه و صحبت بشم؟مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_14 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزم.من هم قصد دارم از طریق ویزای کار به تورنتو کانادا برم.من تکنیسین برق صنعت هسستم.چه سایت ی هست که بشه به شرکتهایی که در زمینه برق فعالیت میکنن وارد مکالمه و صحبت بشم؟مرسی
    در مورد برق صنعتی تاپیک مفصلی با اطلاعات کامل روی فروم هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-کانادا

البته توجه داشته باشید گرفتن ویزای کار کانادا از بیرون کانادا بسیار دشوارست چون کارفرما باید اثبات کند هیچ کانادایی که بتواند کار موردنظر را انجام بدهد در دسترس نیست. بیشتر افراد از طریق مهاجرتی به کانادا میروند نه ویزای کار.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)