صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod900 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم در مورد وضعیت مرخصی و تعطیلات در کانادا
    فرض کنید کسی در یک شرکت تو مایه های زیمنس یا شرکت هایی مشابه مشغول به کار شد
    یکی می گفت کلا تو کانادا شرکت ها به سختی مرخصی میدن و مرخصی طولانی مدت (در حد حتی دو هفته) بهت بدن هم ممکنه بعدش برگردی ببنینی یکی دیگه رو گرفته ان نشوندن جات!
    این حرفا واقعا حقیقته؟
    میشه یه توضیح بدین که در کل چه کالچری داره این قضیه؟
    در شرکتهای بزرگ معمولا مرخضی سالانه از دو هفته در سال شروع میشه و با افزایش سابقه کار افزایش پیدا میکنه. قرار هم نیست برای مرخصی رفتن تنبیهتون کنند. حتی شنیدم یک شرکتی چند سال قبل مرخصی رفتن رو اجباری کرده بود چون مدیر شرکت عقیده داشت به بهبود کیفیت کار کارکنان کمک میکنه.
    همونطور که دوستمون فرمودند لی آف شدن (تعدیل نیرو) در شرکتهای بزرگ به مرخصی رفتن بستگی نداره. اگر خوب کار نکنید یا پروژه ای که در آن کار میکنید کنسل بشه همیشه امکان تعدیل هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod900 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم در مورد وضعیت مرخصی و تعطیلات در کانادا
    فرض کنید کسی در یک شرکت تو مایه های زیمنس یا شرکت هایی مشابه مشغول به کار شد
    یکی می گفت کلا تو کانادا شرکت ها به سختی مرخصی میدن و مرخصی طولانی مدت (در حد حتی دو هفته) بهت بدن هم ممکنه بعدش برگردی ببنینی یکی دیگه رو گرفته ان نشوندن جات!
    این حرفا واقعا حقیقته؟
    میشه یه توضیح بدین که در کل چه کالچری داره این قضیه؟
    همونطور که دوستان گفتن، وضعیت مرخصی کاملا به کارفرما بستگی داره، یعنی حتی گروه به گروه در یه شرکت هم ممکنه متفاوت باشه. مثلا شرکت ما اینجوریه که سال اول 15 روز مرخصی دارین ولی نمیتونین همه اش رو با هم استفاده کنین. عملا شما به ازای هر ماه کار حدود 10 ساعت مرخصی کسب میکنین و بعد از کسب مرخصی میتونین ازش استفاده کنین. مرخصی ای که هنوز کسبش نکردین رو نمیتونین پیشاپیش استفاده کنین.
    بعد اون وقت شرکت ما مرخصی استعلاجی هم نداره و آدم مجبوره همیشه یه مقدار مرخصیشو برای روز مبادا نگه داره.
    یا مثلا بعضی شرکت ها اجازه میدن مقداری از مرخصی های استفاده نشدتون رو منتقل کنین به سال بعد، بعصی ها اصلا اجازه نمیدن.

در مورد تعدیل نیرو چیزی که نوشتین به نظر من درست نیست. یعنی تعدیل نیرو اصولا به خاطر مرخصی رفتن شما نمیتونه باشه، ولی به دلیل دیگه ای مثل کنسل شدن پروژه در هر لحظه که بخوان میتونن این کار رو انجام بدن.
    این شروع ماجراست ...

دوستان من دانشجوی هنر مدیا گرافیک امریکا هستم و یک فوق لیسانس دیگه هم قبل ازیک رشته هنر دیگه امریکا گرفتم و یک جا اینترنشیپ رفتم ۶ ماه در امریکا... می خواستم بپرسم روش اقامت از طریق پیدا کردن کار و جاب افر چطور هست؟ اصلن امکانش هست؟باید وکیل بگیرم؟ ممنون میشم حتی بهم بگین که احتمالش هست یا خیر؟ و اگر اسم خاصی داره مثل h1b ویزا امریکا ؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    دوستان من
    یه سوالی دارم
    لطفا سایتهای کاریابی رو (ّبرای کانادا) معرفی میفرمایین؟
    من Indeed رو سراغ دارم که برای کار پیدا کردن خوبه.
    چند وب سایت معرفی میفرمایین؟ (به جز لینکداین).
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من
    یه سوالی دارم
    لطفا سایتهای کاریابی رو (ّبرای کانادا) معرفی میفرمایین؟
    من Indeed رو سراغ دارم که برای کار پیدا کردن خوبه.
    چند وب سایت معرفی میفرمایین؟ (به جز لینکداین).
    با تشکر
    monster.ca
    workopolis
    jobs.gc.ca

Banned

علاوه بر اون چیزی که جناب ghlobe به درستی اشاره کردن فکر کنم این چند لینک هم براتون مفید باشه :

http://www.canadajobs.com/

http://www.eluta.ca/

http://www.jobbank.gc.ca/home-eng.do?lang=eng

http://www.splashfind.com/ca/Top_100..._Websites.html

چه مدت قبل از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، باید برای فرستادن رزومه اقدام کرد؟ در این حالت آخرین مدرک تحصیلی رو چی باید نوشت؟
    در حال حاضر دانشجوی سال آخر یکی از دانشگاههای انتاریو هستم و احتمالا نوامبر از تزم دفاع می کنم. به نظرتون از الان می تونم رزومه بفرستم یا خیلی زوده؟

Junior Member

سلام و وقت بخیر امیدوارم سوالم رو در پست مربوطش نوشته باشم
    من کارشناس ارشد رشته برنامه ریزی سیتمهای اقتصادی هستم ترکیب اقتصاد و صنایع البته اقتصاد بیشتر
    از طریق برنامه استانی ساسکاچوان درحال اقدام به مهاجرتم ولی چیزی برام عجیب بود کار در بازار کار بود که برای رشته اقتصاد اصلا چیزی نوشته نشده. من اگر بخوام مجدد دوره بگذرونم در رشته جدید که خیلی طولانی تر از ادامه تحصیل خودم هست. سوالم اینه ممکنه در زمینه بازار کار اقتصاد بهم یه توضیحی بدید ایا بازار کار داره حتی بعد از گذروندن دوره یا نه؟ و چه رشته ای برای بازار کار خوبه اگر این رشته مناسب نیست. ممنون میشم راهنماییم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    چه مدت قبل از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، باید برای فرستادن رزومه اقدام کرد؟ در این حالت آخرین مدرک تحصیلی رو چی باید نوشت؟
    در حال حاضر دانشجوی سال آخر یکی از دانشگاههای انتاریو هستم و احتمالا نوامبر از تزم دفاع می کنم. به نظرتون از الان می تونم رزومه بفرستم یا خیلی زوده؟
    فکر کنم زود باشه. در ضمن اگر رزومه نویسی به سبک کانادایی رو بلد هستید، اقدام کنید. والا جایی مثل ACCES EMPLOYMENT تشریف ببرید تا یادتون بدند. مجانیه
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Junior Member

با سلام
    من میخوام برای پست داک در رشته ی برق در کانادا اقدام کنم . دکترام را از انگلستان دریافت کرده ام . ممکنه راهنماییم کنید ؟ با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)