صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط MrnzMruf نمایش پست ها
    درود وقت بخیر ممنون بابت توضیحات مفصل. یک سوال هست که جوابش رو به صورت صریح هیچ کجا پیدا نمیکنم . میتونید من رو راهنمایی کنید لطفا؟ برای کسی که تازه میخواد اقدام کنه و توی کانادا کافرمایی رو نمیشناسه که کار براش پیدا کنه و جاب آفر نداشته باشه و گواهی و مجوز هنوز برای کانادا بودن نداشته باشه. چطوری میتونه کار پیدا کنه؟
    سایت های کاریابی معرفی کردید اما ایا این کارفرماها در این سایت ها مشکلی ندارن که هنوز هیچ مجوز کاری ندارم تو اون کشور؟! چند تا از سایت ها رو بررسی کردم معمولا داخل توضیحات نوشتن که بایستی مجوز کار در کانادا داشته باشم. برای درخواست مجوز کار در کانادا نیز سرچ میکنم نوشتن که بایستی جاب آفر داشته باشی! خب چطوری میشه وقتی هیچ کدوم رو نداری، اقدام کنی؟
    تمامی این توضیحات برای افرادی هست که وارد کانادا شدند و بعد از آن است.. خب تا زمانی که وارد نشدیم چطوری با یک نفر پیدا کنیم که مصاحبه اسکایپی و یا مشابه آن؛ انجام بدیم که پیشنهاد شغلی وجود داشته باشه!؟
    بهمین دلایلی که گفتید گرفتن کار در کانادا از ایران نزدیک به غیرممکن است. باید اول برای مهاجرت کانادا اقدام کنید و اگر موفق شدید اقامت کانادا را بدست بیاورید بعد بیایید اینجا و دنبال کار بگردید. تاپیک های مهاجرت به کانادا را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MrnzMruf نمایش پست ها
    درود وقت بخیر ممنون بابت توضیحات مفصل. یک سوال هست که جوابش رو به صورت صریح هیچ کجا پیدا نمیکنم . میتونید من رو راهنمایی کنید لطفا؟ برای کسی که تازه میخواد اقدام کنه و توی کانادا کافرمایی رو نمیشناسه که کار براش پیدا کنه و جاب آفر نداشته باشه و گواهی و مجوز هنوز برای کانادا بودن نداشته باشه. چطوری میتونه کار پیدا کنه؟
    سایت های کاریابی معرفی کردید اما ایا این کارفرماها در این سایت ها مشکلی ندارن که هنوز هیچ مجوز کاری ندارم تو اون کشور؟! چند تا از سایت ها رو بررسی کردم معمولا داخل توضیحات نوشتن که بایستی مجوز کار در کانادا داشته باشم. برای درخواست مجوز کار در کانادا نیز سرچ میکنم نوشتن که بایستی جاب آفر داشته باشی! خب چطوری میشه وقتی هیچ کدوم رو نداری، اقدام کنی؟
    تمامی این توضیحات برای افرادی هست که وارد کانادا شدند و بعد از آن است.. خب تا زمانی که وارد نشدیم چطوری با یک نفر پیدا کنیم که مصاحبه اسکایپی و یا مشابه آن؛ انجام بدیم که پیشنهاد شغلی وجود داشته باشه!؟
    اصولا کارفرماها اینجا به ندرت حاضر میشوند کسی رو از خارج از کانادا استخدام کنند. بخصوص که از ایران باشه. حتی در بسیاری موارد ترجیح میدهند فرد پی آر یا سیتیزن باشه.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام خدمت دوستان
    من فوق لیسانس مهندسی پزشکی هستم با گرایش مهندسی ورزش sport engineering و دوسال مدیر مرکز تندرستی در ایران اگر امکانش هست راهنمایی کنید ایا امکان پیدا کردن شغل مرتبط وجود دارد؟ ((بطور خاص ارزیابی بدن از لحاظ سلامت جسمی و ارائه راهکار در حوزه پیشگیری از ابتلا به بیماری های مرتبط))

سلام
    سوالی داشتم
    برای کسی که تازه به کانادا وارد میشه
    به عنوان مهندس مکانیک چه چیزهایی باید بلد باشه تا کار خوب و مناسب با رشته خودش پیدا کنه؟ البته بجز زبان و تحصیلات
    یعنی بلد بودن نرم افزارهای تخصصی مثل انسیس و اتوکد و کتیا و pdms و.. کافیه؟ یا نه چیزهای دیگه ای هم میخواد
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_tec89 نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم
    برای کسی که تازه به کانادا وارد میشه
    به عنوان مهندس مکانیک چه چیزهایی باید بلد باشه تا کار خوب و مناسب با رشته خودش پیدا کنه؟ البته بجز زبان و تحصیلات
    یعنی بلد بودن نرم افزارهای تخصصی مثل انسیس و اتوکد و کتیا و pdms و.. کافیه؟ یا نه چیزهای دیگه ای هم میخواد
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من چندین مهندس مکانیک دیدم که در بدو ورود نتوانستند کار تخصصی پیدا کنند مگر اینکه ۳ یا ۶ ماهی دوره کالج رفته باشند. فکر میکنم دلیلش استانداردهای مختلف اینجا باشه. البته شاید کسانی باشند که مستقیما کار در زمینه مکانیک گیر آوردند اما من ندیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط aliabedinpour نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من فوق لیسانس مهندسی پزشکی هستم با گرایش مهندسی ورزش sport engineering و دوسال مدیر مرکز تندرستی در ایران اگر امکانش هست راهنمایی کنید ایا امکان پیدا کردن شغل مرتبط وجود دارد؟ ((بطور خاص ارزیابی بدن از لحاظ سلامت جسمی و ارائه راهکار در حوزه پیشگیری از ابتلا به بیماری های مرتبط))
    در حوزه هایی که با مردم سر و کار داره محال هست که بدون گذراندن آموزشهای لازم در کانادا به شما کار بدهند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aliabedinpour نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    biomedical engineering اگردر حوزه های نرم افزاری به خصوص کار کرده باشید (مدلهای شبیه ساز) ممکن است شرایط بهتری برای پیداکردن شغل تخصصی داشته باشید. کلا مواردی که با نرم افزار و برنامه نویسی یا سخت افزار-نرم افزار کار کرده باشید. در موارد کاربریهای بالینی و هرجا که مستقیم به حوزه health science مرتبط باشد همانطور که گفتند شرایط سخت خواهد بود چون برای متخصص خارج از کانادا به جز استثناها اصولا کردیت زیادی قایل نیستند مگر انکه سرتیفیکیتهای لازم را بتوانید از کانادا کسب یا با روشهایی دیگر نظیر دوره های کوتاه مدت و ... تقویت کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

سلام دوستان
    برای کار در زمینه الکتریشن ممنون میشم راهنمایی کنید
    قبلا همین جا یه موضوع بود که خیلی خوب این زمینه رو پوشش میداد ولی بسته شده متاسفانه
    سوال دقیقم اینه که در مونترال برای گرفتن لایسنس برق چه گزینه هایی رو دارم و میتونم انتخاب کنم؟
    من در ایران 7 سال سابقه کار در زمینه برق رو دارم و مدرکم هم فوق لیسانس برق هست و با ویزای کار دارم وارد کانادا میشم.
    ممنون

اساتید
    برای استخدام در شغلهای دولتی اقامت دائم کفایت میکنه یا حتما باید تابعیت داشت ؟
    شغل توی جنگلبانی منظورم بود
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    اساتید
    برای استخدام در شغلهای دولتی اقامت دائم کفایت میکنه یا حتما باید تابعیت داشت ؟
    شغل توی جنگلبانی منظورم بود
    اگر شغل حساس نباشه (یعنی کلیرنس نخواد) اقامت دائم کفایت میکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)