صفحه 13 از 36 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    از نظر سابقه‌ی کاری، چون شروع کار توی بانک پست کاستمر سرویسه، بیشتر صحبت کردن، برخورد و رفتار شما با مشتری براشون مهمه، چون برای قسمت‌های تکنیکالش خودشون براتون آموزش می‌ذارن
    از نظر درآمد هم بستگی به بانک، بین ساعتی 12 تا 16 دلار حقوقشه
    البته من دو خانم چینی رو میشناسم که با تخصص خاصی درزمینه بانکداری، براحتی تونستن وارد همون حوزه کاری تخصصی خودشون بشن که البته انتری لول نبود و حقوق بیست دلار هم میگیرن.
    یک خانم ایرانی هم که مهندس الکترونیک بود و توی بخش کامپیوتر بانک در ایران کار میکرد و الان هم تونسته مشابه همون کار رو توی یک بانک کانادایی پیدا کنه ولی نمیدونم حقوقش چنده. اینطور که خودش میگفت همه سوالات درزمان اینترویو درمورد جزئیات کارو سابقشون در ایران بوده واصلا ازشون نپرسیده بودن که اون دوره چهارماهه ای که اینجا کوآپ رفته، چیکار میکرده!
    مهمترین نکته اینه که برای کار توی یک بانک یا باید یک تخصص چشمگیر داشته باشید مثلا درزمینه نرم افزار خاص، یا اینکه خیلی خوش برخورد و خوش سر و زبون باشین و دائما لبخند بزنین که بتونین بعنوان CSR شانس استخدام داشته باشین؛ بعبارتی سافت اسکیل درحد تیم ملی!
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات امیر کبیر و طراحی کاربردی بوعلی همدان

سلام بر تمامی دوستان
    این فروم یجورایی تبدیل شده به یافتن شغل بانکداری و مراحل آن . دوستان چندتا سوال کاربردی. دوستانی که این مراحل رو طی کردن خواهشن خوب جواب بدن.
    -اگر کسی از شما بپرسه چطوری باید رزومه کاریم رو تهیه کنم؟ سریعترین و ساده ترین راه کدومه؟ شرکت در کلاس هایی که سازمان های مختلف مرتبط با مهاجرین می گذارند رو توصیه میکنید یا اصولا راه سریعتری هم هست؟ یک مرجع اینترنتی و یا کتابی که همه اینها رو کفایت کنه می شناسید؟
    - در خصوص شغل های مهندسی به نظر شما یک نفر متمرکز بشه روی تخصصش و حول اون رزومه تهیه کنه و دنبال کار باشه بهتره و یا اینکه ببینه پتانسیل های موجود چیه و بره دنبال آموزش دیدن و کلاس رفتن و ....
    سوال های بعدی رو بعدا میگم.
    خدا نگهدار
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط zfarahani نمایش پست ها
    سلام بر تمامی دوستان
    این فروم یجورایی تبدیل شده به یافتن شغل بانکداری و مراحل آن . دوستان چندتا سوال کاربردی. دوستانی که این مراحل رو طی کردن خواهشن خوب جواب بدن.
    -اگر کسی از شما بپرسه چطوری باید رزومه کاریم رو تهیه کنم؟ سریعترین و ساده ترین راه کدومه؟ شرکت در کلاس هایی که سازمان های مختلف مرتبط با مهاجرین می گذارند رو توصیه میکنید یا اصولا راه سریعتری هم هست؟ یک مرجع اینترنتی و یا کتابی که همه اینها رو کفایت کنه می شناسید؟
    - در خصوص شغل های مهندسی به نظر شما یک نفر متمرکز بشه روی تخصصش و حول اون رزومه تهیه کنه و دنبال کار باشه بهتره و یا اینکه ببینه پتانسیل های موجود چیه و بره دنبال آموزش دیدن و کلاس رفتن و ....
    سوال های بعدی رو بعدا میگم.
    خدا نگهدار
    -
    سریع‌ترین راه شرکت توی یه ورکشاپ یه روزه‌ست که اکثر مراکز مهاجرین ارائه می‌دن و همونجا می‌تونید رزومه‌تون رو اصلاح کنید و ایراداتتون رو ازشون بپرسید (البته قبلش یه پیش‌نویس همراتون باشه که همونو تغییر بدین)
    اما در هر حال توی ورکشاپ ما چند تا بوکلت هم بهمون دادن که من اینجا PDFـش رو براتون می‌ذارم، می‌تونن مفید باشن

Cover-Letter-Quick-Tips.pdf
    Interview_Quick_Tips.pdf
    Job_Search_Websites.pdf
    Networking-Quick-Tips.pdf
    Resume_Quick_Tips.pdf

این دو تا هم پاور پوینت ورکشاپمون بود که توش نمونه رزومه هم هست:

Power Point.rar

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aircraft Maintenance Engineer - Civil Aviation Tech. College

سلام دوستان .برای شخصی با مدرک مهندسی تعمیرونگهداری هواپیما (از ایران) میشه پدیرش کار توی کانادا گرفت ؟ راحت راه میان و ویزا و مجوزهای لازم رو برای کار میدن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arefzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان .برای شخصی با مدرک مهندسی تعمیرونگهداری هواپیما (از ایران) میشه پدیرش کار توی کانادا گرفت ؟ راحت راه میان و ویزا و مجوزهای لازم رو برای کار میدن ؟
    اگر اقامت دائم کانادا ندارید تقریبا غیرممکن است. اول باید دنبال گرفتن اقامت باشید. بخش مهاجرت FSW (Federal Skilled worker) روی همین سایت را نگاه کنید.

Junior Member

ببخشيد شغل مهندسي مكانيك بازار كار و درامد خوبي تو كانادا داره؟!
    درامد سالانش چقدره؟
    كلا بهترين مهندسي چيه اونجا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Inorganic chemistry

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من لیسانس شیمی و فوق شیمی معدنی دارم توی ایران هم چند سال سابقه کار دارم. منتظر مدیکالم هستم ( قصد دارم توی مونترال زندگی کنم) ولی خیلی نگرانم که توی کانادا میتونم کار پیدا کنم؟
    باید از همون اول عضو انجمن تخصصی شیمی بشم؟ یا ابتدا دوره خاصی بگذرونم؟ خواهش میکنم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ضمنآ ما که از طریق اسکیل ورکر اقامت میگیریم اونجا میتونیم دانشگاه هم بریم ؟ آیا باید هزینه ای پرداخت کنیم یا اینکه ما هم میتونیم کمک هزینه بگیریم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanr نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
    من لیسانس شیمی و فوق شیمی معدنی دارم توی ایران هم چند سال سابقه کار دارم. منتظر مدیکالم هستم ( قصد دارم توی مونترال زندگی کنم) ولی خیلی نگرانم که توی کانادا میتونم کار پیدا کنم؟
    باید از همون اول عضو انجمن تخصصی شیمی بشم؟ یا ابتدا دوره خاصی بگذرونم؟ خواهش میکنم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ضمنآ ما که از طریق اسکیل ورکر اقامت میگیریم اونجا میتونیم دانشگاه هم بریم ؟ آیا باید هزینه ای پرداخت کنیم یا اینکه ما هم میتونیم کمک هزینه بگیریم؟ممنون
    رشتتون خوب و به قول خودشون دارای priorite یعنی حق تقدم توی پروسه مهاجرت هستش که سازمان مهاجرت certificate های خارج از کبک رو هم قبول میکنه.
    من اگه جای شما بودم مدارکم تحصیلیمو برایevaluation comparative سازمان مهاجرت و همینطور انجمن مربوطه برای equivalent میفرستادم که اینجوری حداقل 1 سال جلو میافتین و به محض رسیدنتونم میتونین تو امتحانای conditionelle مخصوص شرکت کنید و jn.eng دریافت کنید.

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم لطف کنین و راهنماییم کنین، من در ایران لیسانس مکانیک خودرو دارم و می خواهم برای کلگری اقدام کنم البته عموم هم اونجاست میخواستم بدونم برای کار یا راحت پیدا کردن باید چه مدارکی از ایران بگیرم مثل انواع نرم افزارها یا حالا از چه طریقی که بعد از اقدام راحت تر باشم؟؟!
    خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)