صفحه 15 از 36 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

سلام دوستان
    آیا کسی میدونه که مدرک مهندسی بین المللی HSE که از طرف انیستیتو ایمنی و بهداشت محیط انگلستان (CIEH) در مقطع Accredited Associate طبقه بندی شده در کانادا واسای کار معتبر هست یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

براي كار ارايشگري بايد تمام كارها را انجام بدي يا اينكه ميتواني كوتاه كردن يا رنگ كردن را انجام بدي ؟ كدام كار بهتره و زودتر ميشه كار پيدا كرد ؟ ساعتي چند دلار ميدن ؟ كادش راحت گير مياد ؟ ممنون كه وقت ميگذاريد

Junior Member

منم میخوام در مورد کار آرایشگری بدونم که آیا مدرک مارو از ایران قبول دارن یا نه؟ چون من میخوام مدرک بگیرم اگر که قبول ندارن وقتم رو تلف نکنم حداقل برم عملی یاد بگیرم
    مصاحبه: 4 اکتبر 2010 |فایل فدرال: 5 اکتبر 2010 | انتقال به دفتر پاریس: 12 فوریه 2013

Junior Member نادر آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه

سلام
    کسی از دوستان از بازار کار برنامه ریزی و کنترل پروژه بخصوص در زمینه نفت و گاز اطلاعاتی داره، من حدود 7 سال تو این زمینه سابقه دارم و قصد مهاجرت در بهار آینده رو دارم. اگه دوستان اطلاعاتی تو این زمینه داشته باشند ممنون می شم.

Junior Member

سلام

من مهندس صنایع هستم و دارم به عنوان مقیم میام انتاریو. تمامی صفحات این موضوع رو خوندم ولی مهمترین نکته ای که نتونستم پیدا کنم بهترین وبسایتهای کاریابی است. البته دوستان تعدادی وب سایت معرفی کرده بودن ولی اگه کسی اطلاع داره می شه بهترینش رو معرفی کنه

Junior Member

سلام من فوق دیپلم حسابداری هستم و مجرد، در رابطه با ونکوور کسی چیزی میدونه ، واسه من بهتره یا نه؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من مهندس عمران-نقشه برداری ام کسی میدونه واسه کار تو تورنتو چه skill هایی رو حتما باید بلد باشم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان از بازار کار برنامه ریزی و کنترل پروژه بخصوص در زمینه نفت و گاز اطلاعاتی داره، من حدود 7 سال تو این زمینه سابقه دارم و قصد مهاجرت در بهار آینده رو دارم. اگه دوستان اطلاعاتی تو این زمینه داشته باشند ممنون می شم.
    اقا نادر شما فقط تو کلگری میتونی کار مزتبط با نقت پیدا کنی . بقیه شهرها رو نقریبا باید فراموش کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر نمایش پست ها
    سلام
    ببینید این سایت فرصت های شغلی مرتبط به کنترل و مدیرت پروژه هست:
    http://www.pmjobs.ca/

منتها اون چیزی که من طی این مدت فهمیدم اینه که حداقل در شهری که من زندگی میکنم (ونکوور)، پیدا کردن کار در این فیلد واقعا بستگی به این داره که شما رو چقدر بشناسن.
    اعضای موسسه مدیرت پروژه شعبه ونکوور یه سری دیدارهای ماهانه و فصلی دارن، که اونجا من با هرکسی صحبت کردم چه ایرانی و چه غیر ایرانی، همه متفق القول میگفتن از طریق همین نت ورکینگ و شناختن اعضای دیگه، و از طریق همین دیدارها تونستن توی فیلد کنترل پروژه کار پیدا کنن.

یعنی شاید اولین گزینه این باشه که روی یه کار جنرال حساب باز کنید و مرتب دیدارهای این انجمن رو برید و با آدمهای اونجا آشنا بشید و پیشهاد کار داوطلبانه هم بدین، و زمانی که نت ورک نسبتا خوب و معقولی پیدا کردید شانس پیدا کردن یه کار حرفه ای تر و متناسب با سوابقتون خیلی بیشتر میشه.

اینم بگم که مدرک پی ام پی و اینا هم ظاهرا اهمیت خودش رو داره، بخصوص اگه بخواید توی رده شغلی متوسط رو به بالا (و نه رده مهندس تازه کار و تازه فارغ التحصیل)، کاری پیدا کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zfo نمایش پست ها
    براي كار ارايشگري بايد تمام كارها را انجام بدي يا اينكه ميتواني كوتاه كردن يا رنگ كردن را انجام بدي ؟ كدام كار بهتره و زودتر ميشه كار پيدا كرد ؟ ساعتي چند دلار ميدن ؟ كادش راحت گير مياد ؟ ممنون كه وقت ميگذاريد
    تا اونجاییکه من دیدم و از دوتا دوستم شنیدم، یکیشون که تعداد زیادی مصاحبه رفت و هی واسه صاحب آرایشگاه مدل برد و کارهای مختلف روش انجام داد.
    به نظر میاد که اگه بخواین فقط توی یه فیلد خاص کار کنین، باید مدرک معتبر و اینا هم داشته باشین و نشون بدین که توی اون فیلد بخصوص خیلی حرفه ای رفتین جلو. وگرنه انتخاب در مرحله اول با شما نیست که حالا واسه عنوان کدوم مورد شروع به کار کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)