صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_14 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزم.من هم قصد دارم از طریق ویزای کار به تورنتو کانادا برم.من تکنیسین برق صنعت هسستم.چه سایت ی هست که بشه به شرکتهایی که در زمینه برق فعالیت میکنن وارد مکالمه و صحبت بشم؟مرسی
    حواستون باشه مثل این بنده خدا برای ویزای کار کلاه سرتون نذارن:

http://www.cbc.ca/news/canada/britis...-job-1.2779312

با سلام خدمت دوستان عزیزم.من هم قصد دارم از طریق ویزای کار به تورنتو کانادا برم.من لیسانس اقتصادهستم.چه سایت ی هست که بشه به شرکتهایی که در زمینه اقتصادفعالیت میکنن وارد مکالمه و صحبت بشم؟مرسی

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsalimi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزم.من هم قصد دارم از طریق ویزای کار به تورنتو کانادا برم.من لیسانس اقتصادهستم.چه سایت ی هست که بشه به شرکتهایی که در زمینه اقتصادفعالیت میکنن وارد مکالمه و صحبت بشم؟مرسی
    چه تيپ كارى مد نظر شماس؟
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

همسرم ليسانس مهندسي مكانيك از دانشگاه دولتي تبريز و فوق ليسانس MBA از دانشگاه اصفهان داره. 13 سال سابقه كار به عنوان سربرست طراح قالب در يك شركت بزرگ كار ميكنه. ميخواستم بدونم اوضاع كار با اين شرايط كجاي كانادا بهتره . خودم هم ليسانس مترجمي زبان انگليسي از دانشگاه ازاد دارم و الان هم در بانك خصوصي مشغول به كار هستم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmitrassh نمایش پست ها
    همسرم ليسانس مهندسي مكانيك از دانشگاه دولتي تبريز و فوق ليسانس MBA از دانشگاه اصفهان داره. 13 سال سابقه كار به عنوان سربرست طراح قالب در يك شركت بزرگ كار ميكنه. ميخواستم بدونم اوضاع كار با اين شرايط كجاي كانادا بهتره . خودم هم ليسانس مترجمي زبان انگليسي از دانشگاه ازاد دارم و الان هم در بانك خصوصي مشغول به كار هستم.
    مجددا ! چه تیپ کاری؟
    سرپرست طراح قالب؟ اگه تنها دنبال این کار هستن که تنها عنوان انگلیسی اش رو یه گوگل بکنین کلی اطلاعات مفید به دست میارین.
    شما هم اگه میخواین وارد کارهای بانکی بشین بهتره یه اطلاعات عمومی در خصوص سیستم مالی کانادا داشته باشین. دو جلد کتاب Canadian Securities Course رو دانلود کنین و بخونین. بعدا دوست داشتین امتحانشونم بدین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

Junior Member

سلام دوستان

من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی آب دارم از ایران و دکنرای مهندسی آب از خارج. ماه بعد به امید خدا می خوام لند کنم تورنتو. ایا کسی هست خبر داشته باشه از بازار کار تو این رشته؟ و توصیه ای داشته باشه برای پیدا کردن سریعتر کار اول؟

ممنون پیشاپیش

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoori نمایش پست ها
    سلام دوستان

من لیسانس و فوق لیسانس مهندسی آب دارم از ایران و دکنرای مهندسی آب از خارج. ماه بعد به امید خدا می خوام لند کنم تورنتو. ایا کسی هست خبر داشته باشه از بازار کار تو این رشته؟ و توصیه ای داشته باشه برای پیدا کردن سریعتر کار اول؟

ممنون پیشاپیش
    منظور از مهندسی آب ، همون کشاورزی آبیاریه دیگه ؟
    تو شاخه آبیاری یا سازه های آبی؟
    به نظرم آبیاری و زهکشی کلا خیلی جای کار تو کانادا نداره. یا حداقل من حرف زیادی ازش نشنیدم. مشکل خشکسالی ندارن ، کشاورزی مکانیزه دارن ، نصف سال اصلا نمیشه کشت کرد !!!
    تو شاخه سازه های آبی احتمالا کار باید باشه ولی فکر نمیکنم تورنتو خیلی جای مناسبی باشه. شاید شهرهای دیگه بهتر باشه. یه جستجو تو کلگری بکنین.
    1. این پست برای شروع

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم که برای حفاری نفت باید چه مراحلی را گذراند چون من فوق لیسانس مهندسی نفت شاخه حفاری خوندم و شغلمم در همین رابطه هست می خواستم بدونم برای پیدا کردن شغل در همین زمینه کسی میتونه راهنمایی بکنه که باید چطوری عمل کنم؟اینهم میدونم که باید سمت کلگری و آلبرتا فعالیت کنم ولی چطوری و از کجا نمی دونم؟ ممنون میشم کمکم کنید
    آیلتس 7 ارسال مدارک به سیدنی 2010 /Feb/15و فایل نامبرم اول 24 مارچ2010 و فایل نامبر دوم از دمشق 6 سپتامبر 2010 و in process نوامبر 2011 , ارسال فایل به ورشو 20 دسامبر 2011 ,اینپراسس واقعی february 13 2012 مدیکال 4/2014/Feb پاس ریکوئست nov/4/2014

Junior Member

سلام
    من مهندس مکانیک هستم ،تا 9 ماه دیگه میرم مونترال...
    واسه Jr.Eng چه کارای میتونم از الان انجام بدم!
    ممنون

Junior Member

سلام
    من مهندس عمران گرایش سازه هستم.سابقه ی کاریم تو ایران طراح و محاسب بودم.مقصدم ونکور هست.
    به نظر شما از کجا شروع کنم؟اصلا اوضاع کار اونجا خوب هست؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)