صفحه 2 از 36 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroo1970 نمایش پست ها
    میتونم ازتون بپرسم شما توی چه شهری زندگی میکنید؟ اگر از ونکور اطلاعاتی دارید هم میشه بنویسید؟
    اطلاعات ونكوور رو پورياي عزيز به زيبايي هر چه تمام تر اينجا ميگذارند : http://hi-vancouver.blogfa.com/cat-3.aspx
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    در Cover Letter چه مواردی باید ذکر شود و اصولا فرقش با Resume چی هست؟
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cover_letter
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

من حانمم رشتش زبان انگلیسی(فوق لیسانس) تو ایران هست و خودم پذیرش گرفتم . میخاستم ببینم واسه خانمم اونجا کار هس؟ اگه هس چه مدل کارایی هس؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من و همسرم لیسانس نرم افزار کامپیوتر داریم.واسه مهاجرت به کبک خودم میخوام main بشم.همسرم مسلط به برنامه نویسی asp و c# هستش.میخواستم بدونم شرایط کار اونجا واسمون چطوریه؟بعدش مسلما سیستم کامپیوتر و رشته ی ما اونجا خیلی پیشرفته تره. چطور ما باید با اونجا مچ بشیم؟چیکارکنیم؟کمکم کنید لطفا.نرم اونجا آواره بشم.راستی خودم مدرک گرافیک از فنی حرفه ای هم دارم.به دردم میخوره واسه کار؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_solh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم لیسانس نرم افزار کامپیوتر داریم.واسه مهاجرت به کبک خودم میخوام main بشم.همسرم مسلط به برنامه نویسی asp و c# هستش.میخواستم بدونم شرایط کار اونجا واسمون چطوریه؟بعدش مسلما سیستم کامپیوتر و رشته ی ما اونجا خیلی پیشرفته تره. چطور ما باید با اونجا مچ بشیم؟چیکارکنیم؟کمکم کنید لطفا.نرم اونجا آواره بشم.راستی خودم مدرک گرافیک از فنی حرفه ای هم دارم.به دردم میخوره واسه کار؟
    بهتر هست به تاپیک انطباق پذیری یه سری بزنید. دوستان اونجا لینکها و مطالب خوبی گذاشتن!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

سلام
    من ليسانس عمرانم رو از ايران و كارشناسي ارشدم رو از UTM مالزي دارم ميگيرم‌!
    چون از ليسانس به مسترم رو fresh graduated رفتم . احساس مي كنم نياز به كارآموزي دارم و درآمدش هم آنچنان واسم مهم نيست ! واسه كارآموزي كردن با مدرك master هم بايد خيلي جستجو كرد ؟ اصولا حقوقي با مهندس هاي صفر كيلومتر ميدن ؟
    P.ENG اجباريه واسه كارآموزي؟

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

کسی که P.Eng میشه که نیازی به کارآموزی نداره .
    برای شما که پرداختی کارآموزی مهم نیست میشه سراغ کارهای مرتبط عمرانی بصورت داوطلبانه برید .

من هم عمرانی هستم و از همین حالا و ایران که هستم دارم برای Jr.Eng مدارک و مراحل رو آماده میکنم ... تا زمانی که ایشالا به کانادا رسیدم چندان عقب نباشم . امیدوارم که نتیجه هم بگیرم . یکی از دوستان توی یکی از تاپیکهای همین فروم ( مربوط به کار مهندسین ) مراحل این کار رو گفته بود . چیزی که تا حالا من برداشت کردم اصولا مدرک چه مستر چه بچ برای کانادا خصوصا مدرک عمران البته ، چندان کارایی نداره مگر اینکه همون P.Eng رو بگیریم .
    P.Eng شدن هم بسته به سابقه کار ، تحصیل در خود کانادا و پاس کردن یک سری شرایط و امتحانات هستش .

مهندس صفر کیلومتر یعنی اصطلاحی که ما بکار میبریم برای زمانی که تازه گراجویت میشیم اونجا احتمالا چیزی بیشتر از یک حالت فان و دلخوشی خود فرد نیست !! حتما باید تخصص رو بصورت جدی نشون داد تا اصلا اجازه کار قانونی صادر بشه ... استخدام و حقوق دادن که جای خود داره .

Member
    رشته و دانشگاه
    cs, business

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_solh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    همسرتون لیسانسشون رو از کجا گرفتن؟
    اینجا زبان برنامه نویسی همونه و پیشرفته تر نیست. محیط کار خیلی فرق داره.
    کار هم تو این زمینه زیاده منتها همیشه پیدا کردن شغل اول تو یه کشور جدید سخته. شاید گرفتن یک مدرک آسونترش کنه. ولی بودن کسانی که با لیسانس نرمافزار راحت کار پیدا کردند.

مجله لایف هکر، چند روز پیش مقاله جالبی با عنوان "چگونه یک شغل در یک شهر جدید بیابم؟" منتشر نمود که در رابطه با جابجایی از شهری به شهر دیگر یا از کشوری به کشور دیگر می باشد... این مطلب در شرایط گوناگون و موقعی که یافتن یک شغل دشوار می شود می تواند کمک موثری به شما بکند. من می خواهم این مقاله را با شما به اشتراک بگذارم، بنابراین شما می توانید در این جا ایده های جدیدی بیابید که می تواند برای شما مفید باشد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

تا آن جا که می توانید درباره ی شهر جدید خود بیاموزید.
    این مورد ممکن است چندان جالب به نظر نرسد اما بسیار مهم است. در این بخش شما سعی می کنید تا آن جا که می توانید شهر جدید خود را به درستی بشناسید و به همین خاطر موقعی که شما درخواست کار در شرکتی که قبلا آن را ندیده اید را می دهید، آن گاه به دنبال آن خواهید بود که بدانید موقعیت مکانی آن شرکت در کدام بخش شهر است و این که چگونه می توانید خود را به مکانی که شرکت در آن واقع شده است برسانید. بنابراین شناختن رستوران ها و هتل های نزدیک و همچنین زمان حرکت از مکانی که شما در آن حضور دارید تا مکانی که شرکت در آن واقع شده است بسیار مهم است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)