صفحه 20 از 36 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

دوستان برای یک پزشک که توی کانادا دوره ی سونوگرافی گذرونده و پارت تایم هم کار کرده کار سراغ دارید؟
    اگه جایی رو میشناسید که سونوگرافر بخوان لطفا معرفی کنید.
    خیلی لطف میکنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام وقت شما بخیرباشه انشاالله من مطالعه کردم مطالبی رو که درانجمن بود و سایت های دیگر و به توکل به خداوند مهربان برای ویزای دائم برای مهارت شغلی می خواستم درخواست بدم اما برنامه ای دارم می خوام بدونم آیا این برنامه درست یا اگه بخشیش مشکل داره لطفا راهنمایی فرمایید.اول برای ویزای کار کوتاه مدت برای یک سال بریم کانادا این چند مزیت داره اول اینکه فرصت یادگیری بهتر زبان رو دریه کشور انگلیسی زبان داریم و بعد خوب یک سال تجربه کارکاندایی و کارفرمایی که ما رو برای ویزای دائم ساپورت کنه...وبعد یکسال برای ویزای دائم ازطریق مهارت شغلی اقدام می کنیم...
    ویرایش توسط muhammadmaya : January 9th, 2015 در ساعت 03:54 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadmaya نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیرباشه انشاالله من مطالعه کردم مطالبی رو که درانجمن بود و سایت های دیگر و به توکل به خداوند مهربان برای ویزای دائم برای مهارت شغلی می خواستم درخواست بدم اما برنامه ای دارم می خوام بدونم آیا این برنامه درست یا اگه بخشیش مشکل داره لطفا راهنمایی فرمایید.اول برای ویزای کار کوتاه مدت برای یک سال بریم کانادا این چند مزیت داره اول اینکه فرصت یادگیری بهتر زبان رو دریه کشور انگلیسی زبان داریم و بعد خوب یک سال تجربه کارکاندایی و کارفرمایی که ما رو برای ویزای دائم ساپورت کنه...وبعد یکسال برای ویزای دائم ازطریق مهارت شغلی اقدام می کنیم...
    مشکل اصلی اش اینه که اصولا چطور میخواهید ویزای کار کوتاه مدت بگیرید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مشکل اصلی اش اینه که اصولا چطور میخواهید ویزای کار کوتاه مدت بگیرید؟
    خوب یه سوال دارم آیا میشه ویزای توریستی گرفت مثلا شیش ماه بعد دنبال کارفرما گشت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

راجعبه خودمم که شرکتی که در لندن بود و می خواستم ویزای کاریش رو بگیرم یه شعبه درمونترال زده به تازگی که پذیرشش هم راحت تره وقتی کارفرما دارم دیگه مشکل چی؟

ApplyAbroad Guru

راجعبه خودمم که شرکتی که در لندن بود و می خواستم ویزای کاریش رو بگیرم یه شعبه درمونترال زده به تازگی که پذیرشش هم راحت تره وقتی کارفرما دارم دیگه مشکل چی؟
    گرفتن ویزای کاری کانادا به این سادگی نیست. صرف اینکه کارفرما شما را بخواد کافی نیست. کارفرمای شما باید از اداره کار کانادا Labour Market Impact Assessment دریافت کنه و برای این منظور باید اثبات کنه که کانادایی که بتونه این کار را انجام بده وجود نداره. پروسه وقت و هزینه بر است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

گرفتن ویزای کاری کانادا به این سادگی نیست. صرف اینکه کارفرما شما را بخواد کافی نیست. کارفرمای شما باید از اداره کار کانادا Labour Market Impact Assessment دریافت کنه و برای این منظور باید اثبات کنه که کانادایی که بتونه این کار را انجام بده وجود نداره. پروسه وقت و هزینه بر است.
    چقدروقت و هزینه می بره؟
    من 16 ساله که کارم vfx،cgi,cg مدارک ماکروسافت سیسکو ادوبی و اوتودسک هم دارم وهمین طور مدارک از روسیه دارم از شرکت کاملا شناخته شده اگه یه کاندایی بخواد همین چیزاروبدونه فقط نزدیک 100،000دلارباید نرم افزارنصب کنه جدای هزینه یادگیری...فکرنمی کنم کانادایی های زیادی باشن که این 100،000رو بدن..که البته برای من مجانی درآمد...درصورت گرفتن کارموقت بنظرشما برنامه ای که داشتم چقدر درست عمل می کنه؟؟البته راستی تایه مدت دیگه انشاالله توکل برخداوند مهربان از mpcخود کانادا هم شاید بتونم مدرک بگیرم آیا چون ازخود کاناداست تاثیرداره؟

ApplyAbroad Guru

چقدروقت و هزینه می بره؟
    من 16 ساله که کارم vfx،cgi,cg مدارک ماکروسافت سیسکو ادوبی و اوتودسک هم دارم وهمین طور مدارک از روسیه دارم از شرکت کاملا شناخته شده اگه یه کاندایی بخواد همین چیزاروبدونه فقط نزدیک 100،000دلارباید نرم افزارنصب کنه جدای هزینه یادگیری...فکرنمی کنم کانادایی های زیادی باشن که این 100،000رو بدن..که البته برای من مجانی درآمد...درصورت گرفتن کارموقت بنظرشما برنامه ای که داشتم چقدر درست عمل می کنه؟؟البته راستی تایه مدت دیگه انشاالله توکل برخداوند مهربان از mpcخود کانادا هم شاید بتونم مدرک بگیرم آیا چون ازخود کاناداست تاثیرداره؟
    اگر امکان گرفتن پیشنهاد کاری معتبر (یعنی همراه با آن Labour Market Impact Assessment که عرض کردم) را دارید شدنی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

اگر امکان گرفتن پیشنهاد کاری معتبر (یعنی همراه با آن Labour Market Impact Assessment که عرض کردم) را دارید شدنی هست.
    دوست محترم از راهنمایت ممنونم منظور از شدنی است برنامه ای که خدمت شما عرض کردم برای گرفتن اقامت دائم رومی گید ؟یا گرفتن ویزای کارموقت؟ ونگفتید بودن مدرک mpc در cv من تاثیرداره چون برای کاناداست که من پی گیرش باشم یانه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

و سوال دیگه ای داشتم آیا می شه با گرفتن ویزای توریستی شش ماه دنبال کارفرما رفت وحضوری گشت ؟و آیا در این مدت می تونم کلاس آموزش هشت هفته ای mpc رو برم هم بخاطر مدرکش هم بخاطر اعتبارش ؟یا باویزای توریستی نمیشه؟واگه نه چرا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)