صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    دوستان ایا کسی میدونه اگر کسی برای مدت دو هفته بدون هیچگونه قرارداد برای یک شرکت کارکند و سپس کارفرما از ادامه همکاری منصرف شود.ایا کارفرما میتواند از پرداخت دستمزد امتناع کند؟

اصولا چه قانونی برای مساله وجود دارد؟!
    اگر قراردادی بسته بودید طبق قرارداد باید عمل میشد ولی اگر قراردادی دستتون نیست که اثباتش مشکل میشه. حتی اگر بصورت ایمیل هم باشه ممکنه قابل قبول باشه. سند یا شاهد معتبری دارید که تعداد ساعت کار کردن شما رو مشخص کنه؟ اگر تعداد ساعت کار شما تایید شده باشه لااقل مینیمم حقوق رو باید بده.

سلام دوستان،من ارشد مهندسي صنايع دارم ولي تو زمينه مالي كار كردم و چند تا مدرك بورسي دارم ولي حالا كه ميخام مهاجرت كنم ديگه دوست دارم تو زمينه علاقه خودم كه كار در رستوران و آشپزي هست شروع به كار كنم حتي اگه بشه در اين زمينه درسم بخونم و كارم بكنم،به نظرتون شانسي هست كه در اين زمينه كاري پيدا كنم ؟

سلام
    دوستان میشه راهنمایی کنید به این سوالات چه جوری باید جواب داد؟ آخه این اطلاعات که در رزومه هست چرا دوباره سوال پرسیده تو سایت؟
    Do you have experience in ...... research and analysis demanding judgement and analytical thinking?
    please provide detailed examples that illustrate how you meet this criterion, as well as timelines of when this experience was gained (indicate month, year and the specific coursework/projects or position titles.)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه راهنمایی کنید به این سوالات چه جوری باید جواب داد؟ آخه این اطلاعات که در رزومه هست چرا دوباره سوال پرسیده تو سایت؟
    Do you have experience in ...... research and analysis demanding judgement and analytical thinking?
    please provide detailed examples that illustrate how you meet this criterion, as well as timelines of when this experience was gained (indicate month, year and the specific coursework/projects or position titles.)
    خوب خیلی از شرکت ها و سازمان ها ترجیح میدن فرمت خودشون و اطلاعات رو از سایت خودشون دریافت کنن که بررسی انبوه متقاضیا براشون راحت تر باشه.
    شما چه در رزومه و چه در هیچ جا، فرض رو بر این نذارین که اون افراد دانش کافی و همچنین دقت کافی و حوصله وافری دارن که رزومه ها رو اونقدری دقیق بررسی کنن که خودشون بتونن تشخیص بدن چه مهارت هایی داره فرد متقاضی.
    سعی کنید همه چی رو به قول معروف براشون جویده کنید که هضمش راحت بشه. یعنی اگه یه همچین سوالی پرسیدن، شما واقعا با مثالی که از تجارب مختلفتون دارید در جواب اون سوال به شفاف ترین و سریع ترین شکل ممکن نشون بدین به چه طریق اون مهارت و نیاز رو تامین میکنه سوابق شما.
    حتی وقتی رزومه دارید میفرستید، حتما و حتما متناسب با تموم جاب پستینگ (تاکید میکنم: تموم و کلمه به کلمه) رزومه تون رو مقایسه کنید ببینید به چه شکل رزومه رو باید بازنویسی کنید که عیان باشه همه اون موارد جاب پستینگ رو توی سوابق کاریتون دارید و از پسشون برمیاید.
    حتی اگه مثلا توی اون جاب پستینگ اون پایین مایین ها نوشته قدرت پرزنت کردن و ارتباط عمومی بالا، جایی توی رزومه تون اون مهارت رو نشون بدین (مثلا اگه برای جاب خیلی پرزنت کردن مهمه، همون خلاصه که چند خط اول میخواید بذارید، بنویسید
    Excellent presentation skills gained through +5 teaching assistant positions
    یا هر چند کلاسی که توش درس دادین مثلا. و یا
    Presenting and public speaking skills gained through lecturing at classes of 20-70 students
    یا هر تجربه ای که در یه مقیاس قابل قبولی به شما امکان پرزنت کردن جلوی حضار رو داده رو پر رنگ کنید برای مثال، به همراه یه اندازه ای از حضار، بودجه پروژه ای که دستتون بوده، درصد تغییراتی که دادین مثلا، و هرچیزی که بتونه عملکرد رو کمّی کنه).
    در مورد سوال بالا هم که اول فرض کنید برای یه کسی که اصلا تو باغ نیست، میخواید به شفافیت و در عین حال به طور مختصر توضیح بدین که شما چرا باور دارین توانایی تفکر تحلیلی و تحقیق و غیره رو دارید. و همون جواب سواله دیگه.
    ویرایش توسط zhila594 : June 22nd, 2016 در ساعت 07:16 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamohsen نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ارشد مهندسي صنايع دارم ولي تو زمينه مالي كار كردم و چند تا مدرك بورسي دارم ولي حالا كه ميخام مهاجرت كنم ديگه دوست دارم تو زمينه علاقه خودم كه كار در رستوران و آشپزي هست شروع به كار كنم حتي اگه بشه در اين زمينه درسم بخونم و كارم بكنم،به نظرتون شانسي هست كه در اين زمينه كاري پيدا كنم ؟
    اگه سرمایه اش رو داشته باشید و ایده تون خوب باشه و سرویس خوبی بخواید بدید، چرا که نه؟ یه بخشش رقابته که به خلاقیت و کیفیت خدمات و ارزیابی بازار برمیگرده، یه بخششم نیازمندی های سر پا کردن بیزنس هست. صنایع غذایی و کیترینگ هیچ موقع به اشباع نمیرسن به نظرم، تا زمانیکه حرفی برای گفتن داشته باشید شانس هم خواهید داشت برای رشد و موندگاری.

Junior Member Helen127 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    اگه سرمایه اش رو داشته باشید و ایده تون خوب باشه و سرویس خوبی بخواید بدید، چرا که نه؟ یه بخشش رقابته که به خلاقیت و کیفیت خدمات و ارزیابی بازار برمیگرده، یه بخششم نیازمندی های سر پا کردن بیزنس هست. صنایع غذایی و کیترینگ هیچ موقع به اشباع نمیرسن به نظرم، تا زمانیکه حرفی برای گفتن داشته باشید شانس هم خواهید داشت برای رشد و موندگاری.
    سلام
    ببخشید من یه سوالی داشتم
    از چند تا از دوستانم که دانشجو آمریکا هستن پرسیدم میشه کار کرد؟گفتن نه.ریسک بالایی داره.حتی ممکنه دیپورتت کنن

این صحت داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Helen127 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه سوالی داشتم
    از چند تا از دوستانم که دانشجو آمریکا هستن پرسیدم میشه کار کرد؟گفتن نه.ریسک بالایی داره.حتی ممکنه دیپورتت کنن

این صحت داره؟
    این تاپیک کاناداست نه امریکا. در امریکا اجازه کار بیرون دانشگاه را ندارید. در کانادا بعنوان دانشجوی بین الملل بیست ساعت در هفته میتونید کار کنید.

Junior Member

با سلام
    من یه مدتی هست مطالب سایت راجب مهاجرت میخونم و با همسرم قصد مهاجرت به کانادا رو داریم همسرم ارشد عمران هستن و من لیسانس ict ؛ یه پسر یک سالم داریم؛بزرگترین دغدغمون پیدا کردن کار در اونجاست , واقیعتش خیلی مسئله ی پر استرسی و خیلی سوال دارم از کسانی که اونجا ساکن هستن به غیر از زبان یادگیری چه جیزایی تو داشتن یه کار خوب کمک کنندس و اینکه با توجه به رشته هامون میتونیم یه کار خوب پیدا کنیم؟

Junior Member Helen127 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این تاپیک کاناداست نه امریکا. در امریکا اجازه کار بیرون دانشگاه را ندارید. در کانادا بعنوان دانشجوی بین الملل بیست ساعت در هفته میتونید کار کنید.

ممنون بابت راهنمایی. چه سوتی ای دادم
    ببخشید در چه زمینه ای میشه کار کرد؟در زمینه رشته خودمون اجازه میدن؟
    یا فقط (معذرت میخوام) کارهای آشپزی،رستوران، آرایشگری و... ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Helen127 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی. چه سوتی ای دادم
    ببخشید در چه زمینه ای میشه کار کرد؟در زمینه رشته خودمون اجازه میدن؟
    یا فقط (معذرت میخوام) کارهای آشپزی،رستوران، آرایشگری و... ؟
    در کانادا مجوز کاری که به دانشجوها میدهند محدودیت نوع شغل ندارد و به اصظلاح open است. ولی پیدا کردن کار پارت تایم تخصصی برای دانشجوی بین المللی بسیار دشوار خواهد بود و سنگینی کار درس هم به شما اجازه کار زیاد را نمیدهد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)