صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

سلام به همه دوستان گرامی
    بنده مهندس برق با سابقه 7 سال مفید در ضمینه رشته خودم هستم
    ایا از دوستان کسی هست که job offer رو از ایران و از طریق موسسات خریداری کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایا کسی می تونه در این مورد بنده رو راهنمایی کنه
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ami66r نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گرامی
    بنده مهندس برق با سابقه 7 سال مفید در ضمینه رشته خودم هستم
    ایا از دوستان کسی هست که job offer رو از ایران و از طریق موسسات خریداری کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایا کسی می تونه در این مورد بنده رو راهنمایی کنه
    ممنونم
    جاب آفر قابل خریداری نیست دوست عزیز و موسساتی که چنین ادعایی میکنند کارشان غیرقانونی و کلاهبرداری است.

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

سلام.آیا کالج هایی مثل جورج براون سنکا و ... مشاور فارسی زبان دارن تا از اونا برای پیداکردن رشته تحصیلی مناسب برای بازار کار مشاوره بگیرم؟؟؟
    لطفا اطلاع بدین

Junior Member

دوستان وکیل من که ونکووره گفته برام جاب آفر شیرینی پزی میگیره با اینکه خودم دکترا در رشته دیگری دارم وچون سنم 48 سال هست انگار نمیتونم اسکیل ورکر برم بنظرتون این کار چقدر شدنیه بشرطی که من مدرک دو سال شیرینی پزی و دوسال آشپزی رو با ده سال سابقه کار بدون بیمه و دو تا قرارداد چهارساله با شرح وظایف که ازم خواسته اماده کنم.و میتونم هم اینها رو اماده کنم گرچه صوری هست.و 70 هزار دلار هم گفته میگیرم.نظرتون چیه؟ممنون میشم کمک کنید.راستش خیلی میترسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها
    دوستان وکیل من که ونکووره گفته برام جاب آفر شیرینی پزی میگیره با اینکه خودم دکترا در رشته دیگری دارم وچون سنم 48 سال هست انگار نمیتونم اسکیل ورکر برم بنظرتون این کار چقدر شدنیه بشرطی که من مدرک دو سال شیرینی پزی و دوسال آشپزی رو با ده سال سابقه کار بدون بیمه و دو تا قرارداد چهارساله با شرح وظایف که ازم خواسته اماده کنم.و میتونم هم اینها رو اماده کنم گرچه صوری هست.و 70 هزار دلار هم گفته میگیرم.نظرتون چیه؟ممنون میشم کمک کنید.راستش خیلی میترسم.
    عجیبه که شما به حرف این وکلای کلاش گوش میدید

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من ارشد حقوق تجارت بین الملل دارم و در ایران وکیل هستم. میخواستم بدونم برای اینکه در کانادا هم وکیل بشم و بتونم وکالت کنم باید چه کاری انجام بدم؟
    بی نهایت سپاسگزارم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها

اینکه چرا یک نفر با مدرک دکترا و شرایط باثباتی که احتمالا در ایران داره باید 70 هزار دلار خرج کنه و چنین ریسکی رو بکنه به خودتون ربط داره. من فقط در ارتباط با پرسشتون درباره امکانپذیر بودن این کار نظرمو میگم. تا جایی که من اطلاع دارم موقعی جاب آفر رسمی میشه گرفت که شرکت ارائه دهنده اون بتونه ثابت کنه هیچ کس دیگه ای در کانادا وجود نداره که بتونه اون کار رو براشون انجام بده. حالا وکیل عزیز نگفتند اون جایی که قراره ازش جاب آفر تهیه کنند چه نوع شیرینی یا آشی میپزه که امکان استخدام کسی در کانادا براش وجود نداره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sankam نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من در ایران مدرک ارشد تجارت بین الملل دارم و وکیل دادگستری هستم، میخواستم بدونم با همین مدارک میتونم Notary در کانادا بشم؟
    دوست عزیز لازم نبود در بیست تاپیک این پست را بگذارید. در تاپیک شرایط کاری کانادا پاسختون را دادم. نه با این مدارک نمیتوانید.

Banned

دوستان من یه سوال دارم در مورد وضعیت مرخصی و تعطیلات در کانادا
    فرض کنید کسی در یک شرکت تو مایه های زیمنس یا شرکت هایی مشابه مشغول به کار شد
    یکی می گفت کلا تو کانادا شرکت ها به سختی مرخصی میدن و مرخصی طولانی مدت (در حد حتی دو هفته) بهت بدن هم ممکنه بعدش برگردی ببنینی یکی دیگه رو گرفته ان نشوندن جات!
    این حرفا واقعا حقیقته؟
    میشه یه توضیح بدین که در کل چه کالچری داره این قضیه؟

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod900 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم در مورد وضعیت مرخصی و تعطیلات در کانادا
    فرض کنید کسی در یک شرکت تو مایه های زیمنس یا شرکت هایی مشابه مشغول به کار شد
    یکی می گفت کلا تو کانادا شرکت ها به سختی مرخصی میدن و مرخصی طولانی مدت (در حد حتی دو هفته) بهت بدن هم ممکنه بعدش برگردی ببنینی یکی دیگه رو گرفته ان نشوندن جات!
    این حرفا واقعا حقیقته؟
    میشه یه توضیح بدین که در کل چه کالچری داره این قضیه؟
    بستگی به نوع کار شما داره، ممکنه کارفرما ترجیح بده که شما مرخصی تون رو خورد خورد استفاده کنید که مثلا بعد از یکی دو روز غیبت دوباره بهتون دسترسی داشته باشه و یا ممکنه که ترجیح بده که مثلا همه ی روزهای مرخصی تون رو یکباره و یا در دو یا سه نوبت مصرف کنید که بتونه برای بقیه مواقع سال برنامه ریزی کنه اما در حالت کلی اون قضیه که اگه 2 هفته مرخصی باشید، یکی دیگه رو جای شما استخدام میکنند رو درست نمیدونم. اینجا با کسی تعارف ندارن، اگر شما رو نخوان، همون قبل از مرخصی درخواستی شما، به مرخصی همیشگی میفرستنتون
    Don't feed the trolls

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)