صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 356

موضوع: آموزش يافتن شغل و مراحل آن

پیش فرض پاسخ : آموزش يافتن شغل و مراحل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط gooblin نمایش پست ها
    با سلام

من در ارتباط با یه گزینه ای بنام مهاجرت به کانادا از طریق eepqr یا epqr که یه اپشن هستش که از این طریق یه دوره شش ماهه تا یکسال با یه هزینه ی معقول میتونیم بگذرونیم بعد ویزای کار میگیری. به این صورت که یه لیستی میدن از مشاغلی که در کانادا احتیاج به نیروی کار داره در اون زمینه ها. ایا یه همچین چیزی داریم؟؟؟
    چنین چیزی وجود نداره، با جستجو در اینترنت میتونید خودتون از درستی یا نادرستی این ادعاها مطمین بشید. بعلاوه اینکه این تاپیک مربوط به یافتن شغل هست و نه مسایل مربوط به مهاجرت، سوالات مهاجرتی رو در تاپیک مهاجرت بپرسید تا دوستان نظر بدن.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

سلام دوستان، یه سوال دارم و اونم اینه که برای کسانی که مدرک تحصیلیِ رشته های مهندسی از ایران دارن (ولی مدرک کانادایی ندارن) و ساکن کانادا هستن (ولی PR نیستن) آیا این امکان وجود داره که مثلا یه سرتیفیکتی گرفت و با اون رفت سر کار؟ آیا جایی وجود داره که بشه با هزینه کم این مدارک رو به دست آورد؟ آیا چایی تو این وبسایت هست برای راهنمایی خواستن در مورد این مسئله؟ پیشاپیش ممنونم از وقتی که میذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال دارم و اونم اینه که برای کسانی که مدرک تحصیلیِ رشته های مهندسی از ایران دارن (ولی مدرک کانادایی ندارن) و ساکن کانادا هستن (ولی PR نیستن) آیا این امکان وجود داره که مثلا یه سرتیفیکتی گرفت و با اون رفت سر کار؟ آیا جایی وجود داره که بشه با هزینه کم این مدارک رو به دست آورد؟ آیا چایی تو این وبسایت هست برای راهنمایی خواستن در مورد این مسئله؟ پیشاپیش ممنونم از وقتی که میذارید
    اگر با ویزای توریستی در کانادا هستید میتونید هر دوره کمتر از شش ماهی که دوست دارید رو بگذرونید ولی اجازه کار کردن ندارید.

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر با ویزای توریستی در کانادا هستید میتونید هر دوره کمتر از شش ماهی که دوست دارید رو بگذرونید ولی اجازه کار کردن ندارید.
    دوست عزیز ممنونم از جواب، من خانمم Open Work Permit داره، میدونید معمولا قیمت این سرتیفکتها چقدر هست؟ معمولا کجاها اعتبار بیشتری از نظر مدرک دارن؟
    ویرایش توسط lionelmessi : September 16th, 2018 در ساعت 03:36 AM

دوست عزیز ممنونم از جواب، من خانمم Open Work Permit داره، میدونید معمولا قیمت این سرتیفکتها چقدر هست؟ معمولا کجاها اعتبار بیشتری از نظر مدرک دارن؟
    قیمت ها بستگی به مدت زمان دوره و نوع دوره داره،من نمی‌دونم شما چه استانی هستید ولی برای نمونه مثلا در استان آلبرتا و شهر کلگری و مشاهده مشخصات دوره ها وبسایت Sait.ca رو ببینید که مدرک این کالج در تمام کانادا اعتبار داره و شناخته شده هست.انتخاب دوره های آموزشی بستگی به توانایی ها و علایق و وضعیت روز بازار کار داره و مثلا نمیشه برای همه افراد یک نسخه کلی پیچید ولی گاهی وقتها با گذروندن یک دوره ساده و سه چهار ماهه مثلا پذیرش بیمار در کلینیک های پزشکی خیلی راحت میشه یک شغل خوب پیدا کرد در مقابل مثلا کسایی که دوره های فنی گرون قیمت و طولانی میگذرونند و نهایتا هم ممکنه به راحتی برای تخصصشون کار پیدا نشه، خلاصه اینکه گرون بودن یا طولانی بودن دوره ها الزاما به معنی آینده شغلی بهتر و راحتتر نیست.

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    قیمت ها بستگی به مدت زمان دوره و نوع دوره داره،من نمی‌دونم شما چه استانی هستید ولی برای نمونه مثلا در استان آلبرتا و شهر کلگری و مشاهده مشخصات دوره ها وبسایت Sait.ca رو ببینید که مدرک این کالج در تمام کانادا اعتبار داره و شناخته شده هست.انتخاب دوره های آموزشی بستگی به توانایی ها و علایق و وضعیت روز بازار کار داره و مثلا نمیشه برای همه افراد یک نسخه کلی پیچید ولی گاهی وقتها با گذروندن یک دوره ساده و سه چهار ماهه مثلا پذیرش بیمار در کلینیک های پزشکی خیلی راحت میشه یک شغل خوب پیدا کرد در مقابل مثلا کسایی که دوره های فنی گرون قیمت و طولانی میگذرونند و نهایتا هم ممکنه به راحتی برای تخصصشون کار پیدا نشه، خلاصه اینکه گرون بودن یا طولانی بودن دوره ها الزاما به معنی آینده شغلی بهتر و راحتتر نیست.
    من BC هستم، و خانمم خیلی علاقه مند هست که در همین رشته خودش که مهندسی شیمی هست یه مدرکی به دست بیاره که بتونه کار مرتبط بکنه

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

من BC هستم، و خانمم خیلی علاقه مند هست که در همین رشته خودش که مهندسی شیمی هست یه مدرکی به دست بیاره که بتونه کار مرتبط بکنه
    بهتره اول تحقیق بفرمایید که کاری که دقیقا دنبالش هستین ایا اصلا نیازی به هیچگونه مدرک یا سرتیفیکیتی داره یا نه ، الزاما چون شما مدرک از ایران دارین دلیل نمیشه حتما باید یه چیزی از اینجا داشته باشید برای خیلی از مشاغل تنها اینکه کارفرما بپذیره که شما کار رو دادید و از پسش بر میاین کافیه ، مهمتر از مدارک همیشه تجربه کار کانادیی هست که کارفرما ها میخوان ، پیشنهاد میکنم موقعیت های کاری مرتبط رو که دنبالش هستید تو وبسایت های کاریابی برسی کنید ببینید چه شرایطی رو از یه کاندیدا انتظار دارن بعید میدونم مدرک یا سرتیفیکیت خاصی رو بخوان احتمالا لازم نیست وقت و پولتون رو صرف این گواهی ها بکنید .

Junior Member

مرکز YMCA چیه؟ میشه توضیح بدین؟
    نامه ی روی رزومه جیه ؟ منظورتون توصیه نامه س؟ از کجا باید تهیه بشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام از طریق تحصیلی اقدام به مهاجرت کنم و بنابراین همسرم هم اجازه کار داره
    همسر من تخصصش در حوزه ی طلا و جواهرسازی و قالبسازی هست و توی این حوزه کاملا حرفه ایه. مشکلی که الان برام بوجود اومده اینه که دوستانی بهم گفتن در کانادا جای زیادی برای این حوزه تخصصی نیست و کار خوبی نمیشه پیدا کرد. ضمن اینکه ما برنامه داشتیم که بعد از چند سال خودش کسب و کار خودش رو هم راه اندازی کنه. در دو تا سایتی که در همین تاپیک ها برای کار معرفی شد گشتی زدم و چند تا موقعیت شغلی پیدا کردم در زمینه طلاسازی و یا تعمیرات طلا و جواهر.
    نمیدونم باید به کدوم اعتماد کنم. به افرادی که میگن اینجا فضای کار نیست یا مشاغلی که موتور جستجو نشون میده. میترسم بیایم اونجا و همسرم نتونه اونجا در حوزه ی خودش کار کنه.
    کسی هست بتونه بهم بگه باید چه کنیم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط moza85f نمایش پست ها
    مرکز YMCA چیه؟ میشه توضیح بدین؟
    نامه ی روی رزومه جیه ؟ منظورتون توصیه نامه س؟ از کجا باید تهیه بشه؟
    اسمش را در اینترنت جستجو کنید خواهید دید. یک موسسه خیریه است که به عموم مردم خدمات می ده. https://ymcagta.org/
    نامه روی رزومه نامه شما خطاب به کارفرمایی است که درخواست رزومه کرده یا آگهی شغلی داشته. خودتون می نویسید از جایی تهیه نمی کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)