صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: پذيرش فوق مديريت بدون GMAT

Junior Member

پیش فرض پذيرش فوق مديريت بدون GMAT

سلام دوستان
    كسي هست كه دانشگاهي سراغ داشته باشه براي فوق رشته مديريت در آمريكا و كانادا كه بدون GMAT پذيرش با فاند بدن؟(تافل:637 آيلتس:7 )
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : پذيرش فوق مديريت بدون GMAT

من ندیدم ... پیشنهاد هم می کنم که حتمآ بدین که خیلی احتمال پذیرشتون رو بالا می بره ... البته اگه MBA منظورتون باشه که اصلآ نیست ... ولی فوق مدیریت مثل مارکتینگ من ندیدم تا حالا ... تقریبآ یکی از فاکتورهای مهمه که باهاش همه ضعف های cvشون رو پوشش می دن ...
    بعضی جاها gre رو هم قبول می کنن ... !
    توی سایت هاشون بگردین دستتون می آد چطوریه ! .
    موفق باشین

Junior Member

آيا امكان گرفتن پذيرش دكترا با فاند بدون GMAT وجود داره؟ دانشگاهي را مي‌شناسيد كه اين گزينه را داشته باشد؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من فکر کنم باید جواب قبلی رو هم اینجا کپی پیست کنم ... ;D
    یه تیکه از جواب ایمیل هایی که زدم رو می ذارم اینجا به عنوان نمونه ... این رو به LBS دادم ... برای GMAT یا GRE گفتن :

All applicants must submit a GMAT or a GRE score. The required score for this varies according to the subject, although applicants are unlikely to be shortlisted for an interview if they score less than in the 90th percentile in the GRE or 650 in the GMAT.

Some of the subject areas express a preference regarding the test they prefer:
    GRE is preferred by Economics/Management Science and Operations;
    GMAT is preferred by Accounting/Marketing.
    If your GMAT/GRE test results are over five years old, you must retake your test.

برای هر اسکول و هر گرایش داستان فرق می کنه ... نمی دونم چه رشته می خواین اپلای کنین ولی بهترین راه یه ایمیل ساده ست ...
    بالاخره برای phd یا gmat یا gre روی شاخشه ...

من به شدت دادن GMAT رو توصیه می کنم ... جدا از اینکه یه فاکتوره برای خودش ، یه دید جدیدی رو بهتون می ده ... توی خوندن و آنالیز و تحلیل کردن مسائل ... بالاخره یه چیزیه که برای یه نفر به عنوان دانشجوی دکتری مدیریت لازم بوده که گذاشتند ...

موفق باشید همگی !

Junior Member

even for MBA there are some out of ranked univs that accept GRE instead of GMAT...even though the fact is that chances for admission into Mng is such hard that u need a high GMAT score in any case

نام کاربری من
    Guest

I have seen some universities or business schools in north America and Europ that they waive Gmat score for MBA program just search for it ,even I have seen universities that they waive GMAT if youhave another master degree but Always bear in mind that
    1- with a gmat score you can apply for fund
    2- you can apply for high ranked universities
    but If you really don't want to put time for GMAT just search for European universities , there are some universities that don't need GMAT
    Good Luck

Junior Member

دوست عزیز ایمیلی رو که اخبرا از دانشگاه GOLDEN GATE از آمریکا برام اومد رو بخون.باید بگم که شاید بتونی :

Hi Mershad: You might want to consider applying to one of our MS programs rather than an MBA. The MS programs don't require the GMAT, and then once you are here in the US you can take the GMAT during your first semester in the MS program and transfer to MBA. If your interest is in the field of marketing, finance, or human resources, the MS might actually be a better degree to consider. I suggest you tell me you qualifications truthfully (GPA and TOEFL/ IELTS score, and I'll be happy to give you a frank assessment of your chances for admission before you go to the trouble of applying. best wishesSteve Stephen H. ThewlisAssociate Director of Admissions for International RecruitmentGolden Gate University536 Mission StreetSan Francisco CA, 94105email: sthewlis@ggu.eduphone: 415-442-7814 (message) 760-779-0887 (direct)

حتما پیگیر شو بعد بگو به کجا رسیدی.موفق باشی

سلام

1- اگر واقعا می خواهید درس بخوانید، ندبال دانشگاههای درجه n نرید و سعی کنید که تو دانشگاههای نسبتا خوب درس بخونید.

2- اگر می خواهید در امریکای شمالی (امریکا و کانادا) درس بخونید بدونید که همه دانشگاهها برای master, mba, phd نمره gmat رو می خوان. پس اگر جایی رو میبینید که gmat نمی خواد بدونید که برای پول شما نقشه کشیدند.

3- اگر می خواهید در امریکا و کانادا کار کنید و یا حتی به ایران برگردید، دنبال دانشگاههای درجه n نباشید که وقت و پول خودتونو هدر می دید

4- اگر دنبال فاند میگردید حتما gmat رو بدید

5- gmat خیلی امتحان سختی نیست. بیشتر اینکه فکر می کنیم سخته بخاطر اینه که برای ما ناشناخته است.

6- اگر تاکید بر ندادن gmat دارید به سراغ دانشگاههای اروپا بروید. انها اکثرا gmat نمی خواند (البته به جز جاهایی مثل اکسفورد،lbs و ...)

7- اکثر دانشگاههای امریکا از شما greرو هم به جای gmat قبول می کنند. جاهایی که فقط gmat میخواند و greرو بجای جی مت قبول ندارند تعدادشون به 10 هم نمیرسه.

این نکته ها رو کسی میگه که هم gmat داده و هم امسال برای business school ها اپلای کرده و هم تجربه زندگی در امریکای شمالی رو داشته.

Junior Member

سلام دوستان
    در ادامۀ سوال دوستمون درباره MBA بدون GMAT ، میخواستم بدونم به نظرتون بهتر نیست که آدم بجای MBA ، مثلا برای Marketing اپلای کنه که نیازی به GMAT نداره؟ من پیگیر اون ایمیلی که برام اومده بود شدم و فهمیدم که درسهای ترم اول MBA ,Marketing باهم مشترکن و دیگه اینکه اگر هنوز تمایل داشته باشی MBA بخونی ، میتونی همونجا GMAT بدی و از ترم دوم MBA بخونی که برا همین خاطر اونجا زمان و پولتو هدر نمیدی . فکر کنم حداقل مزیتش اینه که دیگه پروسۀ Apply کردن رو بخاطر GMAT عقب نمیندازم و دیگه استرس امتحان و اینارو ندارم. ممنون میشم دوستان نظرتونو با دلیل بگین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    eghtesad shahid beheshti

بچه ها من رشتم اقتصاد هست
    لازمه که GMAT بدم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)