صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: پذيرش فوق مديريت بدون GMAT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش فوق مديريت بدون GMAT

phd رشته مدیریت منابع انسانی تو دانشگاه های کانادا حتما gmat می خواد؟اگه gre بدم شانسم خیلی میاد پایین؟
    ممنون که جواب می دید

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط canadastu نمایش پست ها
    phd رشته مدیریت منابع انسانی تو دانشگاه های کانادا حتما gmat می خواد؟اگه gre بدم شانسم خیلی میاد پایین؟
    ممنون که جواب می دید
    این لینکی که من میذارم یه نرم افزاره که نمره gre رو به gmat تبدیل میکنه و توسط ETS تهیه شده اگه یه نگاه بندازی به صرفته که gmat بدی چون 1400 gre تازه معادل 700 gmat میشه.
    http://www.ets.org/gre/2008/9934/tool.html

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس گرافیک , با 5 سال سابقه کار و نمره 7 آیلتس آکادمیک دارم. آیا شانسی در گرفتن پذیرش mba در کانادا یا آمریکا رو دارم؟ لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD. MIS, Sam M. Walton School of Business

این پست قدیمیه ولی احتمالاً تا حالا متوجه شدید که بیش از 90% دانشگاه های مدیریت الان GRE قبول می کنن. اونایی هم که نمی کنن شروع کردن به قبول GRE خدارو شکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh نمایش پست ها
    سلام

1- اگر واقعا می خواهید درس بخوانید، ندبال دانشگاههای درجه n نرید و سعی کنید که تو دانشگاههای نسبتا خوب درس بخونید.

2- اگر می خواهید در امریکای شمالی (امریکا و کانادا) درس بخونید بدونید که همه دانشگاهها برای master, mba, phd نمره gmat رو می خوان. پس اگر جایی رو میبینید که gmat نمی خواد بدونید که برای پول شما نقشه کشیدند.

3- اگر می خواهید در امریکا و کانادا کار کنید و یا حتی به ایران برگردید، دنبال دانشگاههای درجه n نباشید که وقت و پول خودتونو هدر می دید

4- اگر دنبال فاند میگردید حتما gmat رو بدید

5- gmat خیلی امتحان سختی نیست. بیشتر اینکه فکر می کنیم سخته بخاطر اینه که برای ما ناشناخته است.

6- اگر تاکید بر ندادن gmat دارید به سراغ دانشگاههای اروپا بروید. انها اکثرا gmat نمی خواند (البته به جز جاهایی مثل اکسفورد،lbs و ...)

7- اکثر دانشگاههای امریکا از شما greرو هم به جای gmat قبول می کنند. جاهایی که فقط gmat میخواند و greرو بجای جی مت قبول ندارند تعدادشون به 10 هم نمیرسه.

این نکته ها رو کسی میگه که هم gmat داده و هم امسال برای business school ها اپلای کرده و هم تجربه زندگی در امریکای شمالی رو داشته.
    دوستان عزيز، در استراليا و نيوزيلند با اسكالرشيپ هاي خيلي خوب ميتونيد پذيرش در ارشد و PhD مديريت بگيريد، بدون داشتن نمره GRE و GMAT

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakma نمایش پست ها
    دوستان عزيز، در استراليا و نيوزيلند با اسكالرشيپ هاي خيلي خوب ميتونيد پذيرش در ارشد و PhD مديريت بگيريد، بدون داشتن نمره GRE و GMAT
    لطفا اسم دانشگاه ها و رشته هایی که بدون جیمت به راحتی پذیرش و بورس میدن رو اینجا بنویسین... چون ممکنه همیشه حضور نداشته باشین تا بقیه با پیغام خصوصی ازتون بپرسن...
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام دوستان

من از siamakma عزیز جواب را پرسیدم و با اجازه اش متن صحبت هامون را برای باقی دوستان اینجا مینویسم. قبل اینکار ازشون اجازه بگیرم چون صندوق پیامشون پر بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakma
    نقل قول نوشته اصلی توسط Imcoming
    سلام دوست عزیز

شما در تاپیک "پذیرش فوق مدیریت بدون جیممت" گفته بودین که به راحتی برای رشته های مدیریت بدون جیمت و جی ار ای میشه پذیرش گرفت. میشه در همون پست یا اینجا توضیح دهید کدام دانشگاه ها رو می فرمایید؟

ممنون
    سلام. در دانشگاههای استرالیا به غیر از دانشگاه ملبورن، در دانشگاه های نیوزیلند و بعضی دانشگاههای اروپا هیچ نیازی به GRE و GMAT نیست

Junior Member

سلام
    دوستان آیا من که رشته ام غیر مرتبط هست و اقتصاد خوندم می تونم برای پذیرش بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

اضافه می کنم در همه شاخه های مدیرت. نه صرفا MBA

سلام وقت خوش
    دوستان میدونم این پست قدیمیه ولی نام چند دانشگاهی که کانادا-ونکوور هستند و پذیرش بدون gre , gmat را میدن برای رشته mba را براتون میزارم .
    Trinity Western University
    VIU
    FDU
    UCW
    البته شاید بیشتر هم باشند فعلا من با همین ها مکاتبه داشتم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)