صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89

موضوع: ادامه تحصیل پزشکان در خارج از ایران

darya
    Guest

پیش فرض ادامه تحصیل پزشکان در خارج از ایران

Hi to all dear members,
    I'm a Gp(general practitionor) and I need more information about studying abroad in my field(medicine) .I planned to take an IELTS exam and then apply for immigration to Australia.But, as I've heard recently,it's became so difficult for MD to apply for it.Because at first we should apply for work & holidiay visa and then pass the MCQ exam to open a file as a MD for immigration.And now taking this visa for MD has been faced with some obstructive elements.So,I strike some snags. I'll be so glad if someone share with me if he/she has more information and guidence.
    with thanks in advance,

megaholding
    Guest

پیش فرض پاسخ : edame tahsile pezeshkan...........

سلام

بسیار خوشحال شدم بعد از چند مدت جستجو این سایت رو پیدا کردم که در مورد ادامه تحصیل خصوصا در آمریکا بحث میکنه!

من پزشک هستم 30ساله فارغ التحصیل از دانشگاه پزشکی تهران و 3 سال از فارغ التحصیلیم میگذره.

تعهداتم رو هم انجام دادم و متاهل هستم. خانمم هم شرایطش مثل منه البته ایشون میخواد PhD بخونه ( ژنتیک) و من Residentship.

شروع کردم برای USMLE STEP1 دارم میخونم و احساس خوبی هم دارم چون خیلی از دوستانم هم از این راه رفتن US و دارن
    REsidency میخونن. ضمنا اخيرا هم TOEFL-iBT دادم (Score=83)

خیلی دوست دارم تاپیک پزشکی اینجا فعال بشه و همکاران بیان و از تجربیات هم استفاده کنیم.

ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    تا اونجا که من می دونم کشورهای آمریکای شمالی تو زمینه تخصص داوطلبینو خیلی مجدود کردن یعنی هر تخصصی رو نمیذارن بگیرن....
    ولی ظاهرا استرالیا اینطوری نیست...
    یک سوالم داشتم
    کسی می دونه دوره Residencyپوستdermatologyچقدر هست...مثل ایران 4ساله یا بیشتره؟ممنون

Hi,
    In regard with USMLE, DR. khosh Sirat( the famous residency course preparation teacher) has held a full course in Tehran , and you can obtain more valuable information by getting his office's (matab)tele from 118
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Hi.
    In regard with residency in the USA, I am regretful to say that these days, many of my classmates were able to go to US by relatively tricky ways; for instance, by getting application of other relevant fields in master or phd degree, getting research funds of relevant majors such as orthopedic research fellowships. And recently, one of my friends was able to go there by notoriously using the international traveler visa-you can find more info in the US embassy website

Junior Member

قاي شروين ميشه بگيد راجع بهnternational traveler visa جا ميتونم اطلاعات بيشتري بدست بيارم.ممنون

You should surf the site:
    http://travel.state.gov/visa/

mona
    Guest

پیش فرض application رشته های تخصصی پزشکی خارج ازایران

با سلام لطفا در موردapplication رشته های تخصصی پزشکی خارج ازایران توضیح دهید.من به یک شرکت معتبر مراجعه کردم کاری که نکرد هیچ پول را هم پس نداد.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : application رشته های تخصصی پزشکی خارج ازایران

ورود به رشته های تخصصی پزشکی در خارج آسان نیست. برای آمریکا به بخش امتحان USMLE مراجعه کنید. برای انگلیس باید امتحان PLAB رو شرکت کنید. برای کانادا هم امتحانات مشابهی هست. برای کشورهایی مثل هلند این کار بسیار سخت و تقریبا غیر ممکنه. آلمان و فرانسه هم طی دوره هایی و امتحان زبان آلمانی و فرانسه و امتحانهای مشابهی هست. می تونید اطلاعات امتحان PLAB , USMLE رو از سایتشون بگیرید. کیفیه تو اینترنت search کنید. یک نکته اینه که پروسه ورود به رشته های تخصصی پزشکی حتی اگر مشکل زبان نداشته باشید بسیار سخت و پر هزینه هست ولی غیر ممکن هم نیست.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : application رشته های تخصصی پزشکی خارج ازایران

آیا برای رشته های پزشکی هم میشه fund گرفت؟؟؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)