صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 89

موضوع: ادامه تحصیل پزشکان در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل پزشکان در خارج از ایران

برای ادامه تحصیل پزشکی در اروپا دانشگاهی که مدرک گرفتیم در پذیرش تاثیر داره؟
    ویرایش توسط April22 : May 16th, 2016 در ساعت 06:17 PM

Junior Member

باسلام
    من الان دانشجوی سال یک پزشکی دانشگاه تهران هستم.میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بتونم قبل از فارغ التحصیل شدن، در خارج از ایران ادامه تحصیل بدم؟ البته اگر نخواهم که در mcat شرکت کنم. از آنجاییکه قصد زندگی در آمریکا را دارم،فکر میکنم برای رشته ی پزشکی، هرچه زودتر اقدام به خروج از کشور کنم، بهتر باشه.ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط user1998 نمایش پست ها
    باسلام
    من الان دانشجوی سال یک پزشکی دانشگاه تهران هستم.میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بتونم قبل از فارغ التحصیل شدن، در خارج از ایران ادامه تحصیل بدم؟ البته اگر نخواهم که در mcat شرکت کنم. از آنجاییکه قصد زندگی در آمریکا را دارم،فکر میکنم برای رشته ی پزشکی، هرچه زودتر اقدام به خروج از کشور کنم، بهتر باشه.ممنونم از راهنماییتون
    اگر واقعا قصد رفتن داريد که بايد انصراف بديد و هر چه زودتر بهتر .همين يکي دو ترم تسويه حساب کنيد. در امريکا اول bachelor مي گيريد و امتحان MCAT سپس وارد مدرسه پزشکي .(با فرض اينکه شما توان مالي مناسبي داريد که اين سوال رو مطرح کرديد من پاسخ ميدم ).
    MCAT براي ورود به مدرسه پزشکي حتما لازمه همونطور که USMLE براي ورود به رزيدنسي لازم هست. براي امتحان ميتونيد از mcat test prep کاپلان استفاده کنيد . موفق باشيد

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط user1998 نمایش پست ها
    باسلام
    ایران که مدرکتو گرفتی خودتو اماده کن برای ماندگاری در دره دهات ایران. آینده خاصی نیست. و اگر میتونی همین الان بزن بیرون! هرجا! از کرانه های باختری ایالات متحده تا چین و هند و روسیه و آفریقا! آزاد هستی و تعهدی بابت تحصیل نداری میتونی پیگیر برنامه هات باشی. عمومیتو یه جایی (هرجا) غیر از ایران بگیر

Junior Member

ببخشيد واسه كسي كه پيش دانشگاهي هست امكان دريافت فاند واسه پزشكي تو آمريكا كاندا استراليا كلا هرجا هست آيا؟ يا اگر من مثلا ٢-٣ سال پرشكي ايتاليا بخونم بعدش ميتونم جايي فاند بگيرم امريكا مثله اينكه كلاً فاند نميده الان من واقعاً نميدونم بايد چيكار كنم هرجا ميرم ميگن يا خارجي نميگرن يا هزينه هاشون وحشتناكه فاندم كه كلاً انگار واسه پزشكي تعريف نشدست

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Zehi نمایش پست ها
    ببخشيد واسه كسي كه پيش دانشگاهي هست امكان دريافت فاند واسه پزشكي تو آمريكا كاندا استراليا كلا هرجا هست آيا؟ يا اگر من مثلا ٢-٣ سال پرشكي ايتاليا بخونم بعدش ميتونم جايي فاند بگيرم امريكا مثله اينكه كلاً فاند نميده الان من واقعاً نميدونم بايد چيكار كنم هرجا ميرم ميگن يا خارجي نميگرن يا هزينه هاشون وحشتناكه فاندم كه كلاً انگار واسه پزشكي تعريف نشدست
    سوالتون رو جای درستی مطرح نکردید
    ولی خیر فاند برای پزشکی نیست اصلا. انقتالی هم نمیشه از ایتالیا به آمریکا.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال آخر پزشکی دانشگاه سراسری هستم و مجردم از تیر ماه امسال واسه طرح اقدام میکنم میخوام بعد که مدرکم ازاد شد واسه یه کشور واسه رفتن و زریدنتی اقدام کنم
    واسم اصلا مساله ایی حتی نداره که مدرک عمومی من رو کامل قبول نکنن و مجبور شم مثلا اینترنی رو دوباره بگذرونم عجله ایی ندارم
    از نظر زبان هم ایلتز 6 دارم تو مدت طرح هم می تونم تو یک سال هرزبان دیگه ایی رو مدرکشو بگیرم
    معدل 16.5 دارم
    واسه تخصص هم تمایل به رشته جراحی در اولویت دارم ولی اینطور نیست که حتما یه رشته لوکس بخوام انعطاف پذیری تو این زمینه دارم
    ترجیح هم میدم زبان خاصی رو بخونم تا امتحان های سختی مثل usmle رو بدم
    از نظر مالی هم ساپورت کافی رو دارم که حتی نیاز به حقوق هم ندارم و از پس شهریه هم بربیام
    واسه کشور هم واسم فرقی نمیکنه حتی کشور های اسیایی باشه یا اروپایی
    فقط میخوام اسونترین کشور ها رو واسه رفتن اقدام کنم که دردسرش کمتر باشه
    با این شرایط شما به من کجارو پیشنهاد میدین؟
    بقیه به من اتریش و آلمان و گفتن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiaghr نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال آخر پزشکی دانشگاه سراسری هستم و مجردم از تیر ماه امسال واسه طرح اقدام میکنم میخوام بعد که مدرکم ازاد شد واسه یه کشور واسه رفتن و زریدنتی اقدام کنم
    واسم اصلا مساله ایی حتی نداره که مدرک عمومی من رو کامل قبول نکنن و مجبور شم مثلا اینترنی رو دوباره بگذرونم عجله ایی ندارم
    از نظر زبان هم ایلتز 6 دارم تو مدت طرح هم می تونم تو یک سال هرزبان دیگه ایی رو مدرکشو بگیرم
    معدل 16.5 دارم
    واسه تخصص هم تمایل به رشته جراحی در اولویت دارم ولی اینطور نیست که حتما یه رشته لوکس بخوام انعطاف پذیری تو این زمینه دارم
    ترجیح هم میدم زبان خاصی رو بخونم تا امتحان های سختی مثل usmle رو بدم
    از نظر مالی هم ساپورت کافی رو دارم که حتی نیاز به حقوق هم ندارم و از پس شهریه هم بربیام
    واسه کشور هم واسم فرقی نمیکنه حتی کشور های اسیایی باشه یا اروپایی
    فقط میخوام اسونترین کشور ها رو واسه رفتن اقدام کنم که دردسرش کمتر باشه
    با این شرایط شما به من کجارو پیشنهاد میدین؟
    بقیه به من اتریش و آلمان و گفتن
    آلمان بچه ها رفتند اکی هست فقط از حالا شروع کنید به خوندن زبان آلمانی .جراحی رو نمیدونم ولی چشم رفتند.یک سال مثل برای کنکور که خوندیم باید آلمانی بخونید.مدرکش لازمه ولی شما باید بیشتر مسلط باشید یعنی خیلی راحت بتونید صحبت کنید و نکته دوم که سعی کنید با اساتید آلمانی در ارتباط باشید کنگره یا .. شرکت کنید آلمانی مسلط باشید رزومه دستتون باشه مقاله داشته باشید. برید جلو با اساتید صحبت کنید (دقت کنید همه موارد رو با توجه به پشتوانه مالی گفتم). اتریش اطلاع ندارم.در ضمن آسون هم نداریم مطمئن باشید.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    آلمان بچه ها رفتند اکی هست فقط از حالا شروع کنید به خوندن زبان آلمانی .جراحی رو نمیدونم ولی چشم رفتند.یک سال مثل برای کنکور که خوندیم باید آلمانی بخونید.مدرکش لازمه ولی شما باید بیشتر مسلط باشید یعنی خیلی راحت بتونید صحبت کنید و نکته دوم که سعی کنید با اساتید آلمانی در ارتباط باشید کنگره یا .. شرکت کنید آلمانی مسلط باشید رزومه دستتون باشه مقاله داشته باشید. برید جلو با اساتید صحبت کنید (دقت کنید همه موارد رو با توجه به پشتوانه مالی گفتم). اتریش اطلاع ندارم.در ضمن آسون هم نداریم مطمئن باشید.موفق باشید
    ممنونم از جوابتون
    منظورم از آسون شرایط رفتنش بود واگرنه اونجا می تونم تو هر شرایطی از پسش بربیام
    در مورد استرالیا یا انگلیس چی نسبت به آلمان اطلاعی دارین؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiaghr نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون
    منظورم از آسون شرایط رفتنش بود واگرنه اونجا می تونم تو هر شرایطی از پسش بربیام
    در مورد استرالیا یا انگلیس چی نسبت به آلمان اطلاعی دارین؟
    اطلاع ندارم.موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)