صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

پیش فرض مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام دوستان
    اين موضوع رو ايجاد كردم براي كساني مثل خودم كه پاسپورتاشونو با يكي از پستهاي ِDHL,TPG , و ياAramex بعد از پاس ريكوئست شدن فرستادن.
    لطفا اطلاعاتتونو به اشتراك بگذاريد.
    تايم لاين من هست:
    پاس ريكوئست: 10July ,2010
    ارسال پاس:20,2010 July
    با TPG و كما كان منتظرم.
    موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا

من هنوز مديكالم نيومده ولي يكي ازبچه ها براي دريافت مديكال از آرامكس استفاده كرده و 6 روزه براش آوردن ولي در مورد ويزا ، نميدونم متفاوته يا نه !؟

قطعا متفاوت دوست عزيز

Junior Member gampol آواتار ها

سلام
    من از آرامکس پرسیدم گفتند یک تا دو ماه طول می کشد
    به همین خاطر من خودم میرم سوریه
    ارسال مدارک: 27 - فوریه - 2010 تاریخ مصاحبه: 10 - می - 2010
    CSQ date: 10-may-2010 ,,,,,Federal file number: 11-may-2010
    medical: 23-jun-2010و رسیدن مدارک به پاریس : 12-جولای-2010
    پاس ریکویست: 24 آگوست 2010

Senior Member afshinnnn آواتار ها

من July 21 / 2010 پاسپورتها را تحویل آرامکس دادم و تاکنون که 37 روز گذشته خبری نشده ! فکر می کنم که آفیسر ها تو این مقطع هم چرتشون می گیره !

اما خوب از شوخی بگذریم یه سری اطلاعات تجربی که در این خصوص کسب نموده ام ،خدمتتان عرض میشود :

1.ظاهراً کوریر ها فقط روزهای خاصی می توانند به سفارت تهران مراجعه کنند و درخصوص پست آرامکس این اتفاق در روزهای دوشنبه و پنجشنبه رخ می دهد .
    2.کوریر (آرامکس) فقط روزهای پنجشنبه پاسپورتهای مربوط به ویزای دائم را به سفارت تحویل می دهد.
    3.کوریر (آرامکس) فقط روزهای دوشنبه پاسپورتهای مختص به ویزای موقت را به سفارت تهران تحویل می دهد.
    4.سفارت کانادا در تهران و دمشق دو نوبت در هفته (روزهای دوشنبه و چهارشنبه) با یکدیگر مراسله انجام می دهند.
    5.کوریر (آرامکس) مدعی است که طبق آمارشون حدود زمان تحویل پاسپورتها بین 3 تا 6 هفته متغیر بوده است.
    6.روز خبرداری شما از بازگشت پاسپورت/ویزا احتمالاً ساعت 4 بعد از ظهر دوشنبه و یا صبح سه شنبه خواهد بود.
    7.شما برای اینکه از حدود زمانی دریافت پاسپورت/ویزای خود با خبر شوید،بهتر است که هر سه شنبه چک وضعیت آنلاین خود را در cic کنترل کنید و هر زمان که مشاهده نمودید وضعیتتان از In Process به Decision Made تغییر یافته ،از آنزمان به بعد حداقل یک هفته زمان می برد که کوریر طرف حسابتان با شما تماس بگیرد.

مرسي از اطلاعات بسيار بسيار بسيار مفيدت.
    چطور ميشه اين اطلاعاتو براي TPG كه همان TNT هست بدست آورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا نمایش پست ها
    مرسي از اطلاعات بسيار بسيار بسيار مفيدت.
    چطور ميشه اين اطلاعاتو براي TPG كه همان TNT هست بدست آورد؟

من بعید می دونم که سفارت واقع در تهران با سایر کوریر ها در روزهای متفاوتی مراسلات داشته باشد،اما خوب بهترین راه ،تماس یا مراجعه به دفتر TNT می باشد.

ضمناً طبق پرس و جویی که داشتم ،توی دو هفته اخیر ،هیچ ویزای دائمی تحویل کوریر ها نشده است!
    تا ببینیم در هفته جاری چه رخ می دهد .

احتمالا بخاطر تعطيلات تابستونيشون بوده

آيا اين مراودات با سفارت فقط مخصوص دمشق هست يا ورشو هم در همين روزا با كورير ها تبادل مرسوته دارند؟

صفحه 1 از 68 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)