صفحه 12 از 68 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنماییم کنید که اگه آزمایشات مدیکال مشکل خاصی نداشته باشه حدودا چند روز بعد از فرستادن نتایج مدیکال برا ویزا صدامون میکنن؟
    بازه متفاوتی دارد و بستگی به عوامل مختلف از 20روز تا دوماه متغیر است گاهی هم بیشتر طول می کشد.

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال در خصوص گرفتن ویزا داشتم. اگه به صورت حضوری پاسپورتها رو سفارت کانادا در دمشق ببریم باز هم معطلی داره یا همون روز ویزا رو روی پاس می زنند؟
    معمولا همون روز ویزا را میزنند و گذرنامه ها را تحویل می دهند.

Junior Member sanam m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

پیش فرض پاسخ : آیا بدون ای میل PASSPORT REQUEST هم میشه رفت دمشق؟

سلام دوستان. من یه سوال مهم دارم.
    کسی میدونه مهلت ورود به خاک کانادا چند ماهه و از چه زمانی حساب میشه؟
    من شنیدم 1 سال مهلت میدن. اما نه از زمان صدور ویزا تا 1 سال بعدش. بلکه از زمان صدور مدیکال 1 سالمون شروع میشه. و اگر مثلا 2 ماه بعدش ویزامون بیاد این 2 ماه از 1 سال کم میشه و موقع صدور ویزا مثلا 10 ماه در پاسپورتمون میزنن.
    کدوم درسته؟ لطفا راهنماییم کنید.
    ارسال مدارک به سوریه: 2010.4.8 / فایل نامبر کبک: 2010.5.17 / مصاحبه: 2010.12.2 / فایل نامبر فدرال: 2010.12.6 / آپدیت مدارک: 2011.1.25 / ایمیل مدیکال: 2011.3.3 / تحویل نتایج مدیکال به پاریس: 2011.3.16 / پاسپورت ریکوئست: 2011.4.5

من شنیدم 1 سال مهلت میدن. اما نه از زمان صدور ویزا تا 1 سال بعدش. بلکه از زمان صدور مدیکال 1 سالمون شروع میشه. و اگر مثلا 2 ماه بعدش ویزامون بیاد این 2 ماه از 1 سال کم میشه و موقع صدور ویزا مثلا 10 ماه در پاسپورتمون میزنن.
    دومي درسته

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

من تازه پاسپورت ریکوست شدم در ایمل پاسپورت ریکوست نوشته که
    It is your obligation to notify us in advance of any changes of passport or changes in your passport details (e.g. - new passport, new surname, new date of expiration, new child added to passport, etc.).
    و با توجه به اینکه من پاسپورت اولیه که تو فرم نوشتم اعتبارش تمام شده و الان 7 ماه که جدید پاس گرفتم این notify به چه منزلیه فقط باید کتبی اعلام کنم ؟ باید پاس قبلی هم بفرستم ؟ باید کل صفحات پاس قبلی کپی بابر اصل کنم؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

دوستان سلام
    من حدودا ماه نوامبر مدیکال رو فرستادم به وین و پرونده ام در سفارت کانادا در ورشو رسیدگی میشه, ولی هنوز از Pass Request خبری نشده .
    آیا کسی میدونه
    1 - چقدر طول میکشه تا Pass Request بیاد و از چه طریق اطلاع میدن ( ای میل , پست , یا...) ؟
    2 - آیا کسی یا جایی هست که از اون طریق بشه اطلاعاتی در رابطه با پروندم کسب کنم ؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin13962 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من حدودا ماه نوامبر مدیکال رو فرستادم به وین و پرونده ام در سفارت کانادا در ورشو رسیدگی میشه, ولی هنوز از Pass Request خبری نشده .
    آیا کسی میدونه
    1 - چقدر طول میکشه تا Pass Request بیاد و از چه طریق اطلاع میدن ( ای میل , پست , یا...) ؟
    2 - آیا کسی یا جایی هست که از اون طریق بشه اطلاعاتی در رابطه با پروندم کسب کنم ؟
    با تشکر
    دوست عزیز ترید مخصوص این بحث مدتهاست وجود داره قطعا اطلاعات مفیدی بدست میارید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ت-(فدرال)
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

مدت زمانی که شما فرصت دارید وارد کانادا شوید از تاریخ انجام ازمایش مدیکال به مدت 1 سال هست

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    مدت زمانی که شما فرصت دارید وارد کانادا شوید از تاریخ انجام ازمایش مدیکال به مدت 1 سال هست
    جسارتا از تاریخ صدور مدیکال محاسبه می شود نه از زمان انجام آن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

دروذ
    پاسپورت ما هم بعد از 26 روز با ارامکس اومد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)