صفحه 17 از 68 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1979 نمایش پست ها
    سلام
    من پيرو صحبت شما امروز با پست آرامكس تماس گرفتم و درمورد زمان ارسال و دريافت پاسپورتها سوال كردم.همون چيزي بود كه قبلا موقع دريافت پاسپورت به ما گفتند يعني بين 3-5 هفته و ديگه اينكه به من گفتند كه مسايل موجود در سوريه تا اين لحظه تاثيري در زمانها نداشته(خدا را شكر).فقط ممكن هست 1-2 روز تاخير داشته باشه.مثلا هفته پيش به جاي دوشنبه يا سه شنبه پاسپورتها را روز 4 شنبه از سفارت كانادا در تهران تحويل گرفتند.
    اما در مورد ساير پستها مثل DHL يا TNT اطلاعي ندارم.شايد روال اونها با آرامكس متفاوت باشه.
    درضمن در ايميل پاس ريكوئست هم عنوان شده كه بين 4-6 هفته زمان ميبره تا پاسپورتها به دستتون برسه.به نظر من اگه بخواد زمان بيشتري طول بكشه حتما در اون ايميل به اطلاع مي رسونند.
    موفق باشيد
    امروز با هر 3 پست تماس گرفتم. aramex میگه سفارت فقط پنجشنبه ها پاس از ما قبول میکنه. یعنی اگر اول هفته مدارکم و بدم به آرامکس توفیری تو سرعت نداره. میگه 3-5 هفته هم طول میکشه.
    DHL , TNT میگن هر روزی که شما بدی ما فرداش میدیم به سفارت !!! حالا نمیدونم واقعا اینجوری هست (چون با حرف آرامکس که فقط پنجشنبه ها سفارت قبول میکنه نمیخونه) یا اینکه اون کسایی که من ازشون پرسیدم اطلاعات نداشتن. دوستانی که تجربه با dhl, tnt داشتن و میدونن که اینها چه روزهایی در هفته پاس به سفارت تحویل میدهند. لطفا راهنمایی کنن؟ ممنون میشم

DHL ,

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام دوستان میخواستم :
    وقتی که پاسپورت رو با پست های dhl tnt aramex میفرستیم آیا اول پست پاس رو به سفارت کانادا در تهران تحویل میده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم :
    وقتی که پاسپورت رو با پست های dhl tnt aramex میفرستیم آیا اول پست پاس رو به سفارت کانادا در تهران تحویل میده ؟
    بلی بعدش سفارت با پست دیپلماتیک می فرسته.
    فایل نامبر: ژانویه 2005 - انتقال به ورشو: ژوین 2009 - ارسال اپدیت: اکتبر 2009 - ارسال مدیکال: اکتبر 2010 - پاسپورت ریکوئست: 29 آوریل 2011 - دریافت ویزا: 13 جون 2011

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط maahi نمایش پست ها
    بلی بعدش سفارت با پست دیپلماتیک می فرسته.
    ممنون . یعنی همیشه همین طور بوده ؟ فرقی هم بین کبک و فدرال نیست ؟

سلام
    هیچ فرقی نمیکنه چون کوریر ها نمیتونن پاسپورت رو به خارج ازکشور جابجا کنن و تنها با پست دیپلماتیک که توسط سفارت انجام میشه امکان پذیر هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    ممنون . یعنی همیشه همین طور بوده ؟ فرقی هم بین کبک و فدرال نیست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي آزاد تهران

سلام بر دوستان عزيز
    يك خبر خوب براي دوستاني كه در مرحله پاس ريكوئست و دريافت ويزا هستند.
    دوست من 5 آپريل با پست آرامكس پاسپورتشو فرستاد سوريه و امروز 1 may باهاش تماس گرفتن كه مداركتون رسيده و ميتونيد بيايين بگيرين.يعني كمتر از يك ماه.
    پس نتيجه مي گيريم كه هنوز اتفاقات سوريه مشكلي در اين زمينه ايجاد نكرده و پستهايي مثل DHL بيخودي زمانهايي مثل 12 هفته را بيان مي كنند.
    به اميد شنيدن خبراي خوب براي همه دوستان

Junior Member

سلام بر دوستان عزيز
    يك خبر خوب براي دوستاني كه در مرحله پاس ريكوئست و دريافت ويزا هستند.
    دوست من 5 آپريل با پست آرامكس پاسپورتشو فرستاد سوريه و امروز 1 may باهاش تماس گرفتن كه مداركتون رسيده و ميتونيد بيايين بگيرين.يعني كمتر از يك ماه.
    پس نتيجه مي گيريم كه هنوز اتفاقات سوريه مشكلي در اين زمينه ايجاد نكرده و پستهايي مثل DHL بيخودي زمانهايي مثل 12 هفته را بيان مي كنند.
    به اميد شنيدن خبراي خوب براي همه دوستان
    آقا خوش خبر باشی. میشه از این دوستت بپرسی تو سایت Decision made شده یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي آزاد تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط shahpar نمایش پست ها
    آقا خوش خبر باشی. میشه از این دوستت بپرسی تو سایت Decision made شده یا نه؟
    بله. دقيقا 2 هفته پس از ارسال پاسپورت وضعيتش از in process به decision made تغيير كرد و دركمتر از 2 هفته بعد از اين موضوع هم مداركش رسيد.
    خود من هم هفته پيش تو سايت وضعيتمو چك كردم كه پس از 2 هفته از زمان ارسال decision made شدم.
    موفق باشيد

با سلام خدمت همسفران
    چيزي كه من متوجه شدم دير و زود شدن اصلا ربطي به كورير نداره بيشتر به سفارت كانادا در تهران بستگي داره چون كورير ها پاس ها رو تحويل سفارت مي دن بعد اونها با پست ديپلمات مي فرسن اون سفارت مربوطه اگر هم متوجه شده باشين قيمت پستي هم كه كوريرها مي گرن قيمت پست شهري است نه بين المللي پس به نظر من كوريرها فقط نقش واسطه اي دارن ( پاس ها رو از سفارت مي گيرن بعد تحويل اشخاص مي دن ) .

Junior Member

بله. دقيقا 2 هفته پس از ارسال پاسپورت وضعيتش از in process به decision made تغيير كرد و دركمتر از 2 هفته بعد از اين موضوع هم مداركش رسيد.
    خود من هم هفته پيش تو سايت وضعيتمو چك كردم كه پس از 2 هفته از زمان ارسال decision made شدم.
    موفق باشيد
    وضعیت من که هنوز inprocess هستش. من پاسمو 6 آپریل فرستادم و 7 آپریل رسیده به سفارت که فکر کنم از دوست شما هم همون هفتم تحویل سفارت شده این وسط فقط نوع کوریرها متفاوت بوده که اونم اصلن مهم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)