صفحه 18 از 68 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام دوستان

با آرزوی خبری خوش برای یکایک اعضاء ، لحضاتی پیش من هم دیسیژن مید شدم .

موفق باشید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

دوستان چند سوال خیلی مهم دارم، مربوط تر از اینجا هم پیدا نکردم. امیدوارم پستم حذف یا جابجا نشه:
    1. فدرال اقدام کردم و در فرمهای مهاجرت جایی که میپرسه کجای کانادا میخوای بری نوشتم ONTARIO . اگر Montreal لندینگ کنم مشکلی بوجود میاد.
    2. برای کارت PR میتونم آدرسی را در Montreal بدم.
    3. اگر بخوام لندینگ کنم و سریع برگردم، و وکالت بدم که اگر مشکلی پیش باد یک نفر دنبال کارم باشه ولی به هر دلیلی اون آدم هم نتونه PR منو بگیره. بعد چی میشه؟ دفعه بهد نمیتونم وارد کانادا بشم. من شنیدم این ویزایی که میدن به ما فقط بدرد لندینگ میخوره. نه برای ورود به کانادا بعد از لندینگ. این حرف درسته؟
    لطفا جواب بدید، باید بلیط بگیرم و خیلی نیاز دارم به این جوابها. ممنون

Senior Member fanta آواتار ها

سلام
    من همین الان داشتم فرمهای CPR رو که سفارت فرستاده نگاه میکردم همه تاریخ تولدها و شماره پاسپورت و سایر اطلاعات درست هست اما یه قسمتی داره که نوشته "کسی که به شما کمک خواهد کرد (همون فامیل)" که اطلاعات درسته اما نسبتش با من رو غلط نوشته (بجای برادر همسر نوشته uncle) این میتونه مشکل ساز بشه؟ راستشو بخواین جراتشو رو ندارم دوباره مدارک رو بفرستم ورشو! خیلی ممنون میشم نظراتتون رو بهم بگین
    Don't feed the trolls

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    من همین الان داشتم فرمهای CPR رو که سفارت فرستاده نگاه میکردم همه تاریخ تولدها و شماره پاسپورت و سایر اطلاعات درست هست اما یه قسمتی داره که نوشته "کسی که به شما کمک خواهد کرد (همون فامیل)" که اطلاعات درسته اما نسبتش با من رو غلط نوشته (بجای برادر همسر نوشته uncle) این میتونه مشکل ساز بشه؟ راستشو بخواین جراتشو رو ندارم دوباره مدارک رو بفرستم ورشو! خیلی ممنون میشم نظراتتون رو بهم بگین
    ای بابا مشکلی نیست
    منظورش Uncle بچه بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
    دوستان چند سوال خیلی مهم دارم، مربوط تر از اینجا هم پیدا نکردم. امیدوارم پستم حذف یا جابجا نشه:
    1. فدرال اقدام کردم و در فرمهای مهاجرت جایی که میپرسه کجای کانادا میخوای بری نوشتم ONTARIO . اگر Montreal لندینگ کنم مشکلی بوجود میاد.
    2. برای کارت PR میتونم آدرسی را در Montreal بدم.
    3. اگر بخوام لندینگ کنم و سریع برگردم، و وکالت بدم که اگر مشکلی پیش باد یک نفر دنبال کارم باشه ولی به هر دلیلی اون آدم هم نتونه PR منو بگیره. بعد چی میشه؟ دفعه بهد نمیتونم وارد کانادا بشم. من شنیدم این ویزایی که میدن به ما فقط بدرد لندینگ میخوره. نه برای ورود به کانادا بعد از لندینگ. این حرف درسته؟
    لطفا جواب بدید، باید بلیط بگیرم و خیلی نیاز دارم به این جوابها. ممنون
    لطفا یک نفر جواب بده، خیلی مهم است. خلاصه مینویسم شاید ایندفه جواب بگیرم:
    1. فدرال اقدام کردم و در فرمها Ontario را بعنوان استان هدف برای زندگی معرفی کردم. اگر مونترال که تو کبک لندینگ کنم مشکلی پیش میاد؟
    2. برای کارت PR میتونم آدرسی را در Montreal بدم؟
    3. اگر بعد از لندینگ سریع برگردم و PR بهر دلیلی به آدرسی که میگم نرسه و کسی که بعنوان وکیل معرفی میکنم نتونه برای گرفتنPR کاری بکند. آیا با همین ویزایی که تو پاسم هست میتونم برگردم کانادا یا نه؟
    لگفا سریع جواب بدید باید بلیط بگیرم زودتر. ممنون

Junior Member

سلام دوستان. مدارک من به ورشو رفته. می خواستم بدونم کسی از مدت زمان تقریبی پروسه ورشو خبری داره؟
    ممنون
    كد رشته: 2151 ارسال مدارک: 25/03/2011 دریافت مدارک در سیدنی: 28/03/2011 فایل نامبر: 21/04/2011 دریافت مدارک به ویزا آفیس: 11/05/2011 اینپراسس: 1/09/2011 دریافت مدیکال: 22/12/2011 لاین مدیکال: 2/02/2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    یک متن بنویسید و امضا کنید، همان کفایت میکنه.
    خوب به سلامتی من این کارو نکردم و مدارکم رو فرستادم. کسی هست از بچه هایی که ویزا گرفتن که این declaration رو نفرستاده باشه و بهش گیر داده باشن؟
    مرسی از راهنماییتون
    فايل نامبر: 31مارس 2005 تاريخ نامه آپديت از ورشو: 27 جولاي 2009 تحويل مدارك آپديت به ورشو: 20 اكتبر 2009 ارسال دو مدرک تکمیلی : دسامبر 2009 و می 2010 صدور مدیکال: 30 آگوست 2010 رسیدن نتایج مدیکال به وین:28سپتامبر 2010 پاسپورت ریکوئست: 29 آوریل2011صدور ویزا:26 می 2011

سلام خدمت همه دوستان

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای یکایک عزیزان همراه طی این مدت ، باطلاع میرسانم ویزا و فرم های CPR بنده ساعتی قبل بدستم رسید .

موفق باشید

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina05 نمایش پست ها
    خوب به سلامتی من این کارو نکردم و مدارکم رو فرستادم. کسی هست از بچه هایی که ویزا گرفتن که این declaration رو نفرستاده باشه و بهش گیر داده باشن؟
    مرسی از راهنماییتون
    راستشو بخواین من که کاغذه رو فرستادم و ویزا هم گرفتم ولی نمیدونم بدون اون هم میشه یا نه؟ یه سوال برام پیش اومد یعنی میدونستید باید بفرستید و نفرستادید یا ؟ در هر حال فکر نمیکنم موضوع پیچیده ای باشه و نهایتا دوباره ازتون میخوان که بفرستینش.
    موفق باشید
    Don't feed the trolls

Junior Member

سلام .
    پاس ریکوئست ما امروز اومد. تاریخ رسیدن مدیکال به پاریس 26 آوریل . لندینگ فی را موقع فایل نامبر پرداخت کرده بودیم .امیدوادیم همه به زودی خوشحال بشن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)