صفحه 3 از 68 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا

جالبه ویزای ما 16 آگوست صادر شده و بعد از 21 روز از صدور آن بدستمون رسیده است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

تبریک میگم... میشه بگین چقدر هزینه داشت؟ میخوام ببینم با این زمان طولانی شاید بهتره خودمون بریم! درضمن از روزی که مدیکال انجام دادین تا روز پاس ریکوئست چند روز شد؟ ما که هنوز مدیکال نگرفته بلیط رزرو کردیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mary-pedi نمایش پست ها
    تبریک میگم... میشه بگین چقدر هزینه داشت؟ میخوام ببینم با این زمان طولانی شاید بهتره خودمون بریم! درضمن از روزی که مدیکال انجام دادین تا روز پاس ریکوئست چند روز شد؟ ما که هنوز مدیکال نگرفته بلیط رزرو کردیم!

خیلی ممنون.

- هزینه پست با کوریر آرامکس 25000 تومان شد (بقیه کوریر ها هم تو همین حدود است) که فکر می کنم نسبت به هزینه سفر به سوریه بصرفه باشد.
    اما اگر آدم حساس و ضعیف قلب ! و ناشکیبائی هستید و پولش را هم دارید،توصیه می کنم که یه سفر زیارتی به دمشق داشته باشید.

- از زمانیکه نتایج مدیکال ما توسط پزشک به پاریس رسید،دو هفته بعدش ایمیل پاسپورت ریکوست مشاهده شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinnnn نمایش پست ها
    خیلی ممنون.

- هزینه پست با کوریر آرامکس 25000 تومان شد (بقیه کوریر ها هم تو همین حدود است) که فکر می کنم نسبت به هزینه سفر به سوریه بصرفه باشد.
    اما اگر آدم حساس و ضعیف قلب ! و ناشکیبائی هستید و پولش را هم دارید،توصیه می کنم که یه سفر زیارتی به دمشق داشته باشید.

- از زمانیکه نتایج مدیکال ما توسط پزشک به پاریس رسید،دو هفته بعدش ایمیل پاسپورت ریکوست مشاهده شد.
    سلام
    بهتون خیلی خیلی تبریک میگم.
    میشه لطفا بگین از زمانی که e-mail پاس رکوئست رو میگیریم چقدر مهلت هست برای ارسال پاس.

ممنون و با ارزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad61 نمایش پست ها
    سلام
    بهتون خیلی خیلی تبریک میگم.
    میشه لطفا بگین از زمانی که e-mail پاس رکوئست رو میگیریم چقدر مهلت هست برای ارسال پاس.

ممنون و با ارزوی موفقیت

سلام و تشکر ، از تاریخ ایمیل یک ماه فرصت برای ارسال پاسپورت دارید.

تاريخ صدور ويزاي من 24 آگوست بود و در تاريخ4 سپتامبر به دستم رسيد

راستس چرا پاس شما به دمشق رفته نه به ورشو؟

Junior Member

دوستان من يه مشکلي برام پيش اومده. مديکالم پنجم جولاي فرستادم و هفتم جولاي هم به دستشون رسيده. يعني دو و ماه و نيم پيش. ولي هنوز پاس ريکوئست نشدم. چه مشکلي ممکنه پيش اومده باشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط h_tavan2 نمایش پست ها
    دوستان من يه مشکلي برام پيش اومده. مديکالم پنجم جولاي فرستادم و هفتم جولاي هم به دستشون رسيده. يعني دو و ماه و نيم پيش. ولي هنوز پاس ريکوئست نشدم. چه مشکلي ممکنه پيش اومده باشه؟
    دوست عزیز ظاهرا یه مشکلی بوجود امده و یا سیاستشون در خصوص صدور ویزا تغییر کرده، چون چند نفر از جمله خود من همچنان منتظر دریافت پاس ریکوئست هستیم ولی خبری نیست. شما مدیکالتون رو به پاریس ارسال کردین؟
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    دوست عزیز ظاهرا یه مشکلی بوجود امده و یا سیاستشون در خصوص صدور ویزا تغییر کرده، چون چند نفر از جمله خود من همچنان منتظر دریافت پاس ریکوئست هستیم ولی خبری نیست. شما مدیکالتون رو به پاریس ارسال کردین؟
    بله همانطور که گفتم پزشک اونو پنجم جولاي فرستاده و هفتم جولاي هم در پاريس به دستشون رسيده ( دو و ماه و نيم پيش). از پزشک هم پرسيدم و گفته هيچ مشکلي در آزمايشات نداشتم.
    شما و دوستاتون چه مدتيه که مديکالتون رو فرستاديد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)