صفحه 54 از 68 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Senior Member s30min آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط moh_hei نمایش پست ها
    ببخشیذ 28 اسفند 90 پاسپورتم رسید سفارت کانادا در تهران
    پاسپورت ما که 8 اسفند با تی پی جی رسیده سفارت کانادا و هنوز وضعیتمون اینپراسس هست و متاسفانه خبری از پاسپورت نیست
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا

سلام
    من مدارکم رو 2 ماه پیش با پست سفارشی ارسال کرده ام . آیا ممکنه مورد بررسی قرار نگیرند؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط homah نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکم رو 2 ماه پیش با پست سفارشی ارسال کرده ام . آیا ممکنه مورد بررسی قرار نگیرند؟
    دوست گرامي .خوش آمديد . منظور شما ارسال مدارك اوليه است؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام خسته نباشید دوستان
    من یک مشکلی دارم که خیلی نگرانم کرده
    در نامه پاسپورت رکوئست من که 23 مارچ دریافت کردم از آنکارا گفته تا 18 می باید در کانادا باشم
    من 24 مارچ مدارک را DHL کردم آیا دوستانی از سفارت کانادا در آنکارا زمانی دارند؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rima1363 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان
    من یک مشکلی دارم که خیلی نگرانم کرده
    در نامه پاسپورت رکوئست من که 23 مارچ دریافت کردم از آنکارا گفته تا 18 می باید در کانادا باشم
    من 24 مارچ مدارک را DHL کردم آیا دوستانی از سفارت کانادا در آنکارا زمانی دارند؟
    متشکرم
    براي يكي از دوستان حدود 5 هفته طول كشيده(از آنكارا) و تاريخ 2آپريل ويزاشون را دريافت كردند..البته اين دوست گرامياز طریق پست داخلی TNT با نام TPG پاسپورتها راتحویل سفارت کانادا دادند. .پست 315 از لينك زير را ببينيد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...DA%A9-)/page32

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - قدرت دانشگاه علم و صنعت

سلام دوستان
    بالاخره بخش اول سریال طولانی مهاجرت به پایان رسید و امروز پاسپورتمو از آرامکس گرفتم و ویزا تا تاریخ ژانویه 2013 اعتبار داره. به امید هموارشدن مسیر مهاجرت برای تمامی دوستان و رفع مشکلات اخیر.
    تاریخ ارسال پاسپورتها 1/3/2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام
    من ۳ هفته است که پاسپورتم از طریقه پست داخلی TNT یعنی TPG فرستادم اما هیچ خبری نیست از ویزا ........الان من نگرانم
    چون بمن گفتن ؛ از طریقه DHL;ARMAMAX;TNT ..... مدارک ارسال کنید؛ و چون من از طریقه پست داخلی TNTفرستادم
    برای همین تا حالا خبری نبوده .به پست هم زنگ زدم گفتن همون روز به دستشون رسیده .

Junior Member

Angry پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام به همه دوستان
    من 32 روزه كه پاسپورتم رسيده دستشون تو سفارت كانادا در تهران. ولي تا الان نه خبري شده و نه تو سايت decision madeشدم. از انجائيكه پروندمون جز FSWقبل از feb2008هستش و اين پرونده ها همگي برگشت خوردند، خيلي نگرانم. البته تو خود سايت كه اينطور نوشته:For those who have passed the selection criteria stage – approximately 20,000 people – CIC will continue processing their applications until they are approved for entry into Canada or not.

نظرتون چيه؟ كار ما تموم شده يا ممكنه پرونده ما هم ريجكت بشه؟ دارم دييييييييووووووووووووانه مي شم. بعد نزديك 6 سسسسسسسال
    شروع پروسه در دمشق :10سپتانبر 2006
    درخواست آپديت از طرف ورشو : 23 سپتامبر 2010/ تحويل مدارك : 1نوامبر 2010
    دريافت مديكال : 24 آگوست2011 / ارسال مديكال :اول سپتامبر
    ارسال پاسپورت:16 مارس2012 / دریافت ویزا: 20می 2012

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moh_hei نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 32 روزه كه پاسپورتم رسيده دستشون تو سفارت كانادا در تهران. ولي تا الان نه خبري شده و نه تو سايت decision madeشدم. از انجائيكه پروندمون جز FSWقبل از feb2008هستش و اين پرونده ها همگي برگشت خوردند، خيلي نگرانم. البته تو خود سايت كه اينطور نوشته:For those who have passed the selection criteria stage – approximately 20,000 people – CIC will continue processing their applications until they are approved for entry into Canada or not.

نظرتون چيه؟ كار ما تموم شده يا ممكنه پرونده ما هم ريجكت بشه؟ دارم دييييييييووووووووووووانه مي شم. بعد نزديك 6 سسسسسسسال
    نكران نباشيد ما هفت هفته است كه منتظريم و جزو 29 رشته اي ها هستيم و هنوزم دسيزن ميد نشديم تا 72 روز انتظار هم داشتيم و خاطر جمع باشيد كه ربطي به ريجكت نداره!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

سلام دوستان
    فرقه tnt با tpg میتونن بگن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)