صفحه 56 از 68 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط farid82 نمایش پست ها
    جناب کسری من از آنکارا باس رکوست شدم و بعد یک ماه از مدیکالم
    فرید جان،شما مهاجر استانی هستید؟ ممکنه تاریخ مدیکال و محل صدورش رو بفرمایید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

دوست عزیز
    ضمن تبریک جهت باس رکوست.
    من جای شما بودم میرفتم انکارا هم یه هوا میخوردم هم ویزامو میگرفتم.
    راستی به شما این ابشن رو دادن که خودتون هم میتونید برید انکارا یا باید ارسال بشه؟
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

شما فدرال بودین یا کبک؟پس چرا ما پاس رکوئست نمیشیم؟؟!
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

Junior Member

جناب کسری من مهاجر استانی ام و مدیکیالم ار باریس آمد و بعد یکماه هم بای رکوست شدم جناب رضا در نامه من همچین گزینه ای نداست یعنی نمی تونم خودم برم ویزارو بگیرم؟

Junior Member

متاسفانه من تاریخ دقیق مدیکال در برونده من بیش وکیلم است و اطلاعی ندارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

این جملات در سایت سفارت کانادا در تهران ذکر شده که برای اطلاع بد نیست
    Important information form clients residing in Iran, whose permanent residence applications are processed at the Canadian Embassy in Warsaw
    This information is about delivering your passport(s) to the Canadian Embassy in Warsaw for visa issuance. We have developed a special procedure for the delivery of passports from the Canadian Embassy in Tehran to the Canadian Embassy in Warsaw.
    When your file is ready for visa issuance, the Canadian Embassy in Warsaw will send you a letter with instructions on how to deliver your passport to the Canadian Embassy in Tehran. At that point, all you need to do is deliver your passport(s) to the Canadian Embassy in Tehran according to these instructions. You will only incur costs for sending your passports to/from the Canadian Embassy in Tehran by local courier in Iran. The Government of Canada will cover all other expenses involved in sending your passport(s) between the Canadian Embassies in Tehran and Warsaw, and will also ensure that your passport(s) are secure.
    Please beware of any individuals or companies offering to submit your passport(s) to the Canadian Embassy in Warsaw for a fee. They should not be offering such services, given the passport delivery procedure introduced by and paid for by the Government of Canada. Please report any such offers made by individuals or companies to us. We will refer this information to the appropriate authorities for investigation.

* If you require a plug-in or third-party software to view this file, please visit the alternative formats section of our help page.

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

http://www.canadavisa.com/canada-imm...197.16170.html

ویزاهای صادره از انکارا !!!!!in- person تحویل داده میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

جناب کسری من مهاجر استانی ام و مدیکیالم ار باریس آمد و بعد یکماه هم بای رکوست شدم جناب رضا در نامه من همچین گزینه ای نداست یعنی نمی تونم خودم برم ویزارو بگیرم؟
    فكر كنم براتون ممكن نباشه. چون داخل متن پاس ركوئست مينويسن كه شخصا هم ميتونيد پاستون رو تحويل ويزا افيس بدين. مال ما داشت( البته از ورشو بود)
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012

با تشکر از hrabee به خاطر اطلاع رسانی دقیقشون..............

فقط اگه امکانش هست یکی به من بگه مدت زمانی که فرصت هست تا پاسپورت به دست سفارت کانادا (در انکارا یا ورشو)برسه چقدره؟2 ماه یا 1 ماه؟
    تو این پاس رکوئست که hrabee خبر داده زده 2 ماه ولی من یک ماهش رو هم دیدم البته بهتره بگم شنیدم.
    2 ماه یا یک ماه برام خیلی مهمه!!!!!!!
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra7777 نمایش پست ها
    با تشکر از hrabee به خاطر اطلاع رسانی دقیقشون..............

فقط اگه امکانش هست یکی به من بگه مدت زمانی که فرصت هست تا پاسپورت به دست سفارت کانادا (در انکارا یا ورشو)برسه چقدره؟2 ماه یا 1 ماه؟
    تو این پاس رکوئست که hrabee خبر داده زده 2 ماه ولی من یک ماهش رو هم دیدم البته بهتره بگم شنیدم.
    2 ماه یا یک ماه برام خیلی مهمه!!!!!!!
    پ ر ما كه از ورشو بود مهلت سي روزه داده بود. ساير دوستان هم فكر كنم به همين صورته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)