صفحه 59 از 68 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

من هم ویزامو امروز دریافت کردم
    من 4 آپریل مدارکمو از طریق دی اچ ال فرستادم سفارت کانادا
    امروز بعد حدود 1 ماه از طریق دی اچ ال و همون مسیری که تعریف کرده بودند یعنی سفارت کانادا در تهران دریافت کردم
    بامید موفقیت همه
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar384 نمایش پست ها
    میدونم که خیلی ها مثل من هستند ولی مخام بدونم پاسپورتها برمیگرده تهران یا نه ؟من شنیدم میره انکارا
    آخه اگر بره آنكارا شما بدون پاسپورت چجور ميتونيد بريد پاسپورتها رو بگيريد؟
    پرونده استاني

Member
    رشته و دانشگاه
    General physician-Tehran

ضمن تشکر از همکار خوب و سایر دوستان.
    اگر به پستهای قبلی من نیز رجوع نمایید من با ورشو مکاتبه کردم گفته شد همانطور که فرستادید با همان کوریر بر میگرده کوریر من DHL بود. ویزا همراه با برگه CPR (CONFIRMATION OF PERMANENT RESIDENCE) بود . جهت اطلاع مجدد من 2 روز بعد از PR انرا تحویل کوریر دادم 10 روز بعد DECISION MADE شدم ویزا از روز مدیکال تاریخ خورده تا 2.2013 .
    FILE NUMBER:JUNE 2006-UPDATE:OCT 2010-MEDICAL EMAIL:14 FEB 2012- MEDICAL RECEIVED TO LONDON :23 FEB 2012,PASSPORT REQUEST:4,APRIL,VISA:07,MAY 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

دوستان عزیز
    من این مطلبو داخل تالار 29cap1000 هم مطرح کردم. و اینجا هم عنوان میکنم که سایر دوستان هم بتونند برای مقایسه استفاده کنند.

با وجود اینکه بنده به tpg زنگ زده بودم و ایشان جواب دادند خبری از پاس بنده نیست چند دقیقه پیش مشاورم خبر دادند که پاسها با ویزا رسیده.
    به امید چنین خبرهای خوبی برای تمام منتظران
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

Junior Member

سلام
    الان 8 هفته است که ما پاسامونو دادیم. دوبارهم ایمیل زدیم و لی جواب نمی دن. کسانی که یکماه بعد ما پاساشونو فرستادن ویزاهاشونو گرفتن ولی ما هنوز دسیژن مید هم نشدیم. کسی می تونه ما رو از نگرانی در بیاره؟ چگازکنیم. به خدا دیگه حالم از کانادا و ویزا و مهاجرت بهم می خوره . شش ساله الافیم.........
    شروع پروسه در دمشق :10سپتانبر 2006
    درخواست آپديت از طرف ورشو : 23 سپتامبر 2010/ تحويل مدارك : 1نوامبر 2010
    دريافت مديكال : 24 آگوست2011 / ارسال مديكال :اول سپتامبر
    ارسال پاسپورت:16 مارس2012 / دریافت ویزا: 20می 2012

Junior Member

يكي از دوستان كه رفته آنكارا واسه گرفتن ويزا و الان هم اونجاست مطالب زير رو زحمت كشيده و پرسيده كه به قراره زيره:
    - موارد پاس ركوئستي كه قبل از بسته شدن سفارت در 29 آپريل به سفارت كانادا در ايران تحويل داده شده در حال ارسال به آنكارا هستن
    - تا امروز تمام پاسپورتهايي كه تا23 آپريل در تهران دريافت شده به آنكارا رسيده بقيه هم در حال ارسال هستند.
    - از همون روشي كه پاسپورتها به سفارت آنكارا ارسال شدن ، پس فرستاده ميشن. يعني كسايي كه از طريق پست به سفارت كانادا در تهران تحويل دادن از همون روش هم پس ميگيرن.
    پرونده استاني

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moh_hei نمایش پست ها
    سلام
    الان 8 هفته است که ما پاسامونو دادیم. دوبارهم ایمیل زدیم و لی جواب نمی دن. کسانی که یکماه بعد ما پاساشونو فرستادن ویزاهاشونو گرفتن ولی ما هنوز دسیژن مید هم نشدیم. کسی می تونه ما رو از نگرانی در بیاره؟ چگازکنیم. به خدا دیگه حالم از کانادا و ویزا و مهاجرت بهم می خوره . شش ساله الافیم.........
    این که هشت هفته است که نگران نباشید...یکی از دوستان 72 روز طول کشید تا پاسپورتشون بیاد...اما خیلی عجیبه ورشو جواب ایمیلتون نداده..شاید چون زودتر از هشت هفته ایمیل زدید جواب ندادند...در ایمیل پاس ریکوئستی صراحتا اشاره شده که اگه بعد از هشت هفته خبری نشد ایمیل بزنید...از نظر من شما یه ایمیل دیگه بزنید و بگید با توجه به اینکه هشت هفته از زمان ارسال پاسپورت هاتون میگذره و هنوز در سایت دسیژن مید نشدید خیلی نگران هستید که نکنه پاسپورت هاتون به دست ورشو نرسیده باشه ...حواستون باشه خیلی تاکید نکنید که کی ویزامون میاد (به نظرم افیسرها خیلی از حالت طلبکاری خوششون نمیاد... ) امیدوارم بزودی ویزاهاتو بیاد و به ما شیرینی بدید
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

سلام- دوستان!هموطنان!.....
    من یک روز قبل از تعطیل شدن سفارت کانادا در ایران از طریق پست آرامکس پاسپورتم رو فرستادم(آنکارا). و امروز پاسپورتم رو از پست تحویل گرفتم، حدودا 3 هفته شد! ان شاءا... خبرای خوب برای شما هم بیاد.

Junior Member

من هم دیرور گرفتم - یک ماه هم مدیکال را تمدید کردند از عجایب روزگار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MECH. ENG

سلام.ما مدیکالمون 2 ماه دیگه باطل می شه. مدارکمون رفته آنکارا .و البته CSQ هم تا 2 ماه دیگه اعتبار داره...کسی می دونه باید چه کنیم؟
    آیا می شه بدون ÷اس ریکوست رفت آنکارا و مشکل رو مطرح کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)