صفحه 61 از 68 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام
    بعد از pass request برای گرفتن ویزای حضوری در آنکارا چه مدارکی لازم هست؟
    main applicant پدرم هستند . آیا من می تونم به تنهایی برم آنکارا و ویزا 4 نفر خانواده رو بگیرم؟ (آیا وکالت باید به من بدند برای گرفتن ویزای اونها؟)

با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده آرش هستم از تهران - ۳شنبه ۳مرداد ۱۳۹۱ سفارت کانادا تو آنکارا وقت دارم. ۲شنبه صبح ساعت ۴:۱۵ دارم میرم استامبول و از اونجا میرم آنکارا. شنیدم که برخی از دوستان هستن که لازمه پاسپورتشون رو تحویل سفارت بدن. البته این رو یکی از دوستان به من گفت و گفت اینجا پست بدم تا هرکی میخواد این کار رو براش انجام بدم.
    سلام من پاس ریکوست شدم .شما میدونید که چند روز طول میکشه که ویزا بدن؟خودم باید برم یا همه خانواده؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_tajfar نمایش پست ها
    سلام
    main applicant پدرم هستند . آیا من می تونم به تنهایی برم آنکارا و ویزا 4 نفر خانواده رو بگیرم؟ (آیا وکالت باید به من بدند برای گرفتن ویزای اونها؟)

با تشکر.
    ذوستان هیچ شخصی پاسخ این سوال نمیدونه!
    ممنون میشم اگر شخصی در مورد تحویل گرفتن ویزا حضوری و سوالی که مطرح کردم پاسخ بدند
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

روال کار تا به حال این بوده که فقط عکس میخواستن از متقاضی ها(همون سایزمقبول که ترجیحا جدید هم باشه) و البته نامه پاس رکویست و چون معمولا یک نفر از اعضای پرونده میره برای ویزا باقی اعضا باید وکالت نامه پایین نامه پاس ریکویست رو امضا کنن و شما رو به عنوان نماینده معرفی کنن .موفق باشید .

دوستان عزیز ایمیلی از سفارت اومده و از ما خواستند که کارت سربازی + سابقه سربازی رو براشون ترجمه و بفرستیم
    Military service card and military service background record

وکیل مون گفت که فقط همون کارت سربازی کافی هست که بفرستید ولی من می خواهم مطمن شم . ممنون مبشم اگر شخصی می دونه آیا اصلا امکان گرفتن سابقه سربازی (military service background record) وجود داره در ایران؟ اگر هست چه جوری میشه گرفت؟
    با توجه به اینکه در کرمان (ارتش) دوران سربازی رو گذروندیم .
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

دوستان عزیز سلام....احتمالا در جریان هستید که حجم وسیعی از پروندها در انکارا به جریان افتاده است....من همسرم پاسپورت ریکوئست شده و از ایشان غیر از 2 قطعه عکس و پاسپورت یه دست نوشته ای مبنی بر رنگ چشم و قد خواسته اند دقیقا ذکر نشده داکیو منت خاصی فقط گفته روی برگه ای نوشته شود.....من نمی دونم دقیقا باید چی همراه من باشه...ضمنا همسر من خودش به انکارا خواهد رفت برای دریافت ویزاش.و ویزا از نوع اسکیل ورکر هست(من اسپانسر بودم)
    اگر دوستان من را در این زمینه راهنمایی کنند ممنون می شوم....مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_tajfar نمایش پست ها
    سلام

با تشکر.

توی ایمیلی که از سفارت براتون امده نوشته چه مدارکی میخواهد

برای ما ۲ قطعه عکس وکپی نامه درخواست پاسپورت سفارت و قد و رنگ چشم بود

کسی که شما قصد دارید ویزاش را بگیرید باید letter of authorisation را که اخر ایمیل سفارت هست امضا کنه و شما را برای گرفتن ویزا معرفی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام....احتمالا در جریان هستید که حجم وسیعی از پروندها در انکارا به جریان افتاده است....من همسرم پاسپورت ریکوئست شده و از ایشان غیر از 2 قطعه عکس و پاسپورت یه دست نوشته ای مبنی بر رنگ چشم و قد خواسته اند دقیقا ذکر نشده داکیو منت خاصی فقط گفته روی برگه ای نوشته شود.....من نمی دونم دقیقا باید چی همراه من باشه...ضمنا همسر من خودش به انکارا خواهد رفت برای دریافت ویزاش.و ویزا از نوع اسکیل ورکر هست(من اسپانسر بودم)
    اگر دوستان من را در این زمینه راهنمایی کنند ممنون می شوم....مرسی
    کپی نامه سفارت و ۲ قطعه عکس و روی یک برگ کاغذ اسم و فامیل و فایل نامبر و قد و رنگ چشم را همراه با پاسپورتش باید تحویل بده خانمتون

na dadash hamoon 2 mahe

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام دوستان عزیزم اگر میشه منو راجع به این سئوال راهنمایی کنید .....من برای شوهرم اسپانسر شده بودم و الآن ایشون پاسپورت ریکوئست شدند و اتفاقا من برای تعطیلات آمده بودم ایران که در روز ششم سفرم این نامه رو دریافت کردیم و فردا به اتفاق هم به آنکارا می رویم سئوال اول من .... ما یک تور 3 شب و 4 روز به آنکارا را بوک کردیم در نامه ای ما نوشته تحویل پاسپورت 2 شنبه است و 3 شنبه با ویزا به ما بر میگردونند من کمی نگران این مسئله هستم که آیا صف طولانی خواهد داشت تحویل پاسپورت به گیشه یا خیر؟؟؟چون فقط 8 :30 تا 10 صبح بیشتر باز نیست .و من اصلا ایده ای در این مورد ندارم.و نگران اینم که مجبور باشیم بیشتر بمونیم شاید که ویزا آماده نباشد؟؟؟؟؟
    و دومین سئوالم اینکه دوستان من 3 پاسپورت به من دادند که من برایشان بگبرم آیا می تونم این کار رو من انجام بدم یا باید حتما شخصی این کارو انجام بده که خودش هم پاسپورت ریکوئست شده باشه و بخواهد ویزا بگیرد.؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)