صفحه 62 از 68 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم اگر میشه منو راجع به این سئوال راهنمایی کنید .....من برای شوهرم اسپانسر شده بودم و الآن ایشون پاسپورت ریکوئست شدند و اتفاقا من برای تعطیلات آمده بودم ایران که در روز ششم سفرم این نامه رو دریافت کردیم و فردا به اتفاق هم به آنکارا می رویم سئوال اول من .... ما یک تور 3 شب و 4 روز به آنکارا را بوک کردیم در نامه ای ما نوشته تحویل پاسپورت 2 شنبه است و 3 شنبه با ویزا به ما بر میگردونند من کمی نگران این مسئله هستم که آیا صف طولانی خواهد داشت تحویل پاسپورت به گیشه یا خیر؟؟؟چون فقط 8 :30 تا 10 صبح بیشتر باز نیست .و من اصلا ایده ای در این مورد ندارم.و نگران اینم که مجبور باشیم بیشتر بمونیم شاید که ویزا آماده نباشد؟؟؟؟؟
    و دومین سئوالم اینکه دوستان من 3 پاسپورت به من دادند که من برایشان بگبرم آیا می تونم این کار رو من انجام بدم یا باید حتما شخصی این کارو انجام بده که خودش هم پاسپورت ریکوئست شده باشه و بخواهد ویزا بگیرد.؟؟؟؟؟

نگران نباش دوست عزیز از فرودگاه مستقیم برو سفارت به موقع میرسی ( حدود ساعت ۸)
    میتونی برای دوستان هم ویزا بگیری توی ایمیلی که از سفارت دریافت کردید نوشته باید فرمی که آخر ایمیل هست را پر کنند و امضا کنند و شما را برای گرفتی ویزا معرفی کنند

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام دوستان عزیز
    ما csq (کبک) تاریخ مهلتش تا 28 september امسال ( 2012 ) یعنی مهلتش تا یک ماه دیگه بیشتر نیست . مدیکال مون رو حدود 5 هفته پیش انجام دادیم . دوستان خیلی نگرانم که اگر تا قبل از اتمام مهلت csq ویزا مون نیاد چه اتفاقی می افته؟ آیا لازم که این موضوع را در ایمیلی به سفارت اعلام کنم؟

بعد از پایان csq چه مدارکی برای تمدید csq می خواهند؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_tajfar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ما csq (کبک) تاریخ مهلتش تا 28 september امسال ( 2012 ) یعنی مهلتش تا یک ماه دیگه بیشتر نیست . مدیکال مون رو حدود 5 هفته پیش انجام دادیم . دوستان خیلی نگرانم که اگر تا قبل از اتمام مهلت csq ویزا مون نیاد چه اتفاقی می افته؟ آیا لازم که این موضوع را در ایمیلی به سفارت اعلام کنم؟

بعد از پایان csq چه مدارکی برای تمدید csq می خواهند؟
    با تشکر
    شما نگران نباشید لازم باشه خود فدرال درخواست تمدید میکنه از کبک... شما نباید کاری کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام
    بعد از مدیکال پرونده وارد چه مرحله ای میشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    سلام
    بعد از مدیکال پرونده وارد چه مرحله ای میشه؟
    بعد از ارسال مدیکال در صورتی که مشکلی در آزمایشات مدیکال شما نباشد + پروسه ی بک گراند چک شما تقریبا به اتمام رسیده باشد+ظرفیت صدور ویزای اداره مهاجرت اجازه دهد آنگاه شما را برای صدور ویزا به Visa section معرفی میکنند و برای شما نامه ایی مبنی بر تحویل اصل پاسپورت هایتان به سفارت میاید که زمانی که شما این کار را انجام دهید ویزاها در پاس شما چسبانده شده و به شما برگردانده میشود و از آن به بعد تا زمانی که ویزای شما اعتبار دارد با خیال راحت میتوانید به کانادا بروید.

سلام
    اگر کسی 2 سال از پاسش مونده باشه و بخواهد مدارک را بفرستد باید چه کار کند چون نوشته باید 3 سال اعتبار داشته باشه و تا سال دیگه برای ویزا میمونه 1 سال از پاس فقط
    ارسال مدیکال : 13 SEP 2011 دریافت نامه مدیکال با پست معمولی: 10 -2011 -sep درخواست کپی پاسپورت -:7 Nov- 2011 پاس رکویست : 26 Noc دریافت ویزا : 21- DEC -2011
    کد:2121 ارسال مدارک:12 Nov -2010 نقد:16 -Nov-2010 فایل نامبر :22 -2011-FEB ارسال به ورشو:30 -2011-march این پراسس :18 -may-2011

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahankavosh نمایش پست ها
    بعد از ارسال مدیکال در صورتی که مشکلی در آزمایشات مدیکال شما نباشد + پروسه ی بک گراند چک شما تقریبا به اتمام رسیده باشد+ظرفیت صدور ویزای اداره مهاجرت اجازه دهد آنگاه شما را برای صدور ویزا به Visa section معرفی میکنند و برای شما نامه ایی مبنی بر تحویل اصل پاسپورت هایتان به سفارت میاید که زمانی که شما این کار را انجام دهید ویزاها در پاس شما چسبانده شده و به شما برگردانده میشود و از آن به بعد تا زمانی که ویزای شما اعتبار دارد با خیال راحت میتوانید به کانادا بروید.
    حداکثر یک سال بعد از انجام مدیکال میشه رفت. حتی اگه ویزا هم اعتبار داشته باشه.

سلام به همه دوستان
    در این صفحه بچه های مرحله درخواست پاسپورت پست می ذارن؟
    هنوز می شه از طریق پست پاسپورت رو فرستاد یا باید حتماٌ رفت به آنکارا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chakavak777 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    در این صفحه بچه های مرحله درخواست پاسپورت پست می ذارن؟
    هنوز می شه از طریق پست پاسپورت رو فرستاد یا باید حتماٌ رفت به آنکارا؟
    یا حتما خودتون باید برید یا کسی رو وکیل خودتون کنید برای اینکار و یک فرم پر کنید و امضا کنید که همراه پاس رکوئست براتون ارسال میشه. نمیتونید با پست پاسپورت رو بفرستید.

Junior Member

سلام دوستان گرامی

ممنون میشم راهنمایی کنید

من پاس ریکوئست شدم. اگر پاسپورت همسرم رو هم با خودم بخوام ببرم آنکارا تو فرودگاه ایران ممکن است مشکلی پیش بیاد؟؟؟
    کسی تجربه عملی اینکار را داشته؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید. لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)