صفحه 64 از 68 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

با سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که پروسه ی اخذ Study Permit چقدر زمان می بره؟

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

چنانچه از روند کند رسیدگی به پرونده ی مهاجرتتان به تنگ آمده اید به ما همراه شوید:

همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا (کبک)
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member

سلام دوستان
    خوشحال ميشم اگر کسی کمکم کنه.
    من مستر ام رو از مالزی گرفتم.
    و مدارکم رو برای سفارت در ترکيه فرستادم ولی مديکل چک اپ نفرستده ام.
    چون فرمی برايه مراجيع به پزشک نداشتم.
    تو سايت هم گفته که فرم همراهه فايل نامبر رو بايد پيشه پزسک بر که من نداشتم.

ميشه راهنمايم کنين که ايا لازم بوده يا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پروسس دانشگاه دورتموند

سلام به همگی،
    من چند تا سوال کوتاه دارم از دوستانی که تجربه دارن.
    ما بهمون ایمیل دادن که پاسپورت بفرستیم برای ویزا ولی متاسفانه یا خوشبختانه من تا 6 الی 9 ماه آینده برام امکان نداره برای حتی 3 هفته یا 1 ماه مرخصی بگیرم و برم کانادا.
    بچه هایی که رفتن می شه لطفا راهنمایی کنین،
    1- ویزای اولی که بهمون می دن چند ماهه هست؟
    2- آیا با این ویزا می شه به مدت کوتاه آمریکا رفت یا نمیشه از کانادا خارج شد؟
    3- چند وقت زمان نیاز هست که تو کانادا بمونیم برای کارهای اداری اولیه؟ ( با فرض اینکه برای دریافت کارت آدرس یکی از دوستامونو بدیم)
    4- برای اقامت چند هفته اول چه جاهایی رو پیشنهاد میدین برای موندن؟ (هتل یا ...)
    5- خیلی حدودی برای 1 ماه چقدر هزینه نیاز خواهد بود؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    تاریخ ارسال مدارک 02.08.2010
    تاریخ انتقال به دفتر وین 24.09.2011
    تاریخ مصاحبه 30.11.2011

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria1362 نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من چند تا سوال کوتاه دارم از دوستانی که تجربه دارن.
    ما بهمون ایمیل دادن که پاسپورت بفرستیم برای ویزا ولی متاسفانه یا خوشبختانه من تا 6 الی 9 ماه آینده برام امکان نداره برای حتی 3 هفته یا 1 ماه مرخصی بگیرم و برم کانادا.
    بچه هایی که رفتن می شه لطفا راهنمایی کنین،
    1- ویزای اولی که بهمون می دن چند ماهه هست؟
    2- آیا با این ویزا می شه به مدت کوتاه آمریکا رفت یا نمیشه از کانادا خارج شد؟
    3- چند وقت زمان نیاز هست که تو کانادا بمونیم برای کارهای اداری اولیه؟ ( با فرض اینکه برای دریافت کارت آدرس یکی از دوستامونو بدیم)
    4- برای اقامت چند هفته اول چه جاهایی رو پیشنهاد میدین برای موندن؟ (هتل یا ...)
    5- خیلی حدودی برای 1 ماه چقدر هزینه نیاز خواهد بود؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    اول از همه تبریک میگم بهتون. چندتا جوابی رو که میدونم، عرض میکنم:
    1- معمولا تاریخ اعتبار ویزا، به اندازه یکسال از تاریخ امضای دکتر توی برگه مدیکاله.
    2- شما ویزای کانادا رو دارید. برای آمریکا رفتن، بایستی برای اخذ ویزا اقدام کنید. تنها کسایی که سیتی زن کانادا هستن، میتونن بدون ویزای آمریکا به اونجا رفت و آمد کنن.
    3- اگه نخواید که منتظر دریافت کارتتون بشید، دوسه روز بیشتر وقت لازم ندارید. برای اطمینان، یک هفته درنظر بگیرید.
    4- نمیدونم
    5- کاملا وابسته به نحوه خرج کردن خودتونه. یکی ممکنه بدون درنظر گرفتن هزینه اقامت، ماهانه با نفری پونصد دلار گذرون کنه؛ یکی هم ممکنه با 5000 دلار درماه، بازم کم بیاره.
    موفق باشید.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

1. براي صدور ويزا پاسپورت بايد 6 ماه اعتبار داشته باشه يا 8 ماه؟ 2. اگر بعد از صدور ويزا پاسپورت رو عوض بكتي اون ويزا چي ميشه؟ بايد به پاسپورت جديد منتقل شه؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    1. براي صدور ويزا پاسپورت بايد 6 ماه اعتبار داشته باشه يا 8 ماه؟ 2. اگر بعد از صدور ويزا پاسپورت رو عوض بكتي اون ويزا چي ميشه؟ بايد به پاسپورت جديد منتقل شه؟
    یا باید بری درخواست بدی و دوباره ویزا رو روی پاسپورت جدید میزنن... و این یعنی یه سفر به دفتری که توش ویزا صادر شده. و یا اینکه موقع سفر پاسپورت قدیمی رو زیر پاسپورت جدید بگذاری و منگنه کنی... قبول میکنن.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

من دانشجو هستم در امریکا.اگه ویزا کانادا صادر شه چه راه امنی هست که بدون اینکه برم انکارا پاسمو بفرستم و تحویل بگیرم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه برای ورود به کانادا اگر یکی از اعضای خانواده در کانادا باشه باید چه کار کنه؟ آیا حتماً باید بره ایران یا خارج از کانادا با مین اپلیکنت بیاد یا اینکه میشه اونها بیان بعد این عضو با مین اپلیکنت در کانادا به مرز رفته و ورود رو بزنند؟ منظورم اینه که تکه تکه میشه ورود رو زد؟ ممنون میشم اگر کسی پاسخ بده.
    بله اگر با ویزای visit یا کاری رفته باشه باید از مرز کانادا خارج و همگی با main applicant وارد کانادا بشه دلیل نداره بیاد ایران فقط باید از مرز کانادا خارج شه مثلا میتونه بره dominican republic که برا ایرانیا ویزا نمیخواد یا جای مشابه بعد با خانوادش در فرودگاه ملاقات کنه بعد همه با هم وارد شن ضمنا اگه ایشون کاناداست ویزای landing از قبل گرفتن یا میخوان بگیرن؟

Junior Member

با سلام من از jun 2007 پرونده سرمایه گذاری شروع کردم بعد از کلی دردسر march 2012 پروندمون رفت آنکارا
    april 2013 نامه مدیکالم اومد تو تاریخ تعیین شده فرستادم مدیکالمو ولی نمی دونم دقیقا کی رسیده اونجا یا کی accept شده نمیدونم از کجا باید چکش کرد
    حدود 10 روز پیش 120,000 دلار براشون واریز کردم میخواستم بدونم تا چند وقت دیگه نامه پاس ریکویستم میاد
    ممنون میشم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)