صفحه 66 از 68 نخستنخست ... 1656575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 671

موضوع: مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام دوستان عزیز
    در مدارک مورد نیاز برای تحویل ویزا ، اعلام کردند عکسی که اخیرا گرفته شده به همراه داشته باشید . آیا عکسهایی که من در مهرماه برای مدیکال گرفتم قابل استفاده است یا باید عکس جدید بگیرم ؟
    وکیل یکی از دوستانم که با من هم مدیکال داده ، گفته که باز هم باید عکس جدید بگیرید و اونی که برای مدیکال بردین دیگه قابل استفاده نیست !؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار دريافت پاسپورت بعد از ارسال آن به سفارت كانادا (فدرال و كبك)

سلام کمک فوریییییییییییییییی
    من در آپدیت مدارک کپی پاسپورت های جدیدمون را برای سفارت ارسال کردم اما در رسید مدیکالم هنوز شماره و تاریخ انقضای پاسپورت های قبلی ما را زدند و ضمن اینکه منشی دکتر در زمان ارسال مدارک مجدداً کپی پاسپورت های جدید ما را ارسال کردند الان همه کسانی که با ما مدیکال دادند پاس ریکوئست شدند و از مال ما خبری نیست به نظرتون دوباره اسکن پاسپورت ای جدید را براشون بفرستم؟میشه نمونه متن نامه برای کمک به من بذارین؟
    ممنون

با سلام

می خواهم پاسپورت رو بدم برادرم ببره که داره میره ترکیه .کسی میدونه از زمان تحویل پاسپورت چقدر طول میکشه ویزا رو بزنن و پاسپورت رو پس بدنند. چون تو نامه خودشون اشاره کردن ممکنه طول بکشه .
    فایل نامبر کبک : 2009/07/22 . مشروط به آوردن مدرک زبان:2010/03/02. سی اس کیو: 2011/03/20. فایل فدرال :2011/05/23.
    رسیدن آپدیت به پاریس:2013/07/13 .رسیدن مدیکال به سفارت:2014/01/04. پاس ریکوست .2014/03/03

Junior Member

دوستانی که برای پیک آپ ویزا میرن ترکیه این لینک ممکنه کمکتون کنه
    http://www.vfsglobal.ca/canada/turkey/contactus.html
    از لینک زیر هم می تونین چت کنین و اطلاعات بگیرین.جواب میدن
    http://www.vfsglobal.ca/canada/turkey/contactus.html#
    NOC:2151 CIO: October 31, 2011 File No.: January 17, 2012
    process started:April 9, 2013
    medical request & updated docs: January 10, 2014, medical results received:February 4, 2014
    passport request: November 4, 2014

Junior Member

سلام دوستان

من اسکیل ورکر سفارت ورشو هستم ایا می تونم پاسپورتمو ببرم انکارا ویزای اقامت بگیرم یا حتما باید بفرستم ورشو؟

Junior Member

ممنون میشم راهنمایی کنین ...از تحویل پاس چند روز طول میکشه ویزا توی پاس بخوره ؟؟؟ اگر کسی به جای ما ببره جای خاصی باید تحویل بده ؟ هزینه ای باید پرداخت بشه ؟

Junior Member

ما پاس ريكوئست شديم، لطفا اگر آژانس خوب و خوش قيمت و قابل اطمينان براي ارسال مدارك مي شناسيد به من به طور خصوصي مسيج بدهيد.ممنون

,File number (date): nov. 2010, CSQ(date):7 Dec. 2012, FFN(Date): 14 Feb 2013, Mechanical Eng., 6 point

Medical:30 March 2014, Pass request:25 April 2014

Junior Member

دوستان من شنبه میرم ترکیه برا یگرفتن ویزا. اگر کسی خواست خبر بده.
    ارسال مدارك: ژانويه 2011- فايل كبك: آوريل 2011- مصاحبه: جون 2012- فايل فدرال: آگوست 2012- آپديت: مي 2013 (12 امتيازي)

Junior Member Erdbeere آواتار ها

dooste aziz
    نقل قول نوشته اصلی توسط aff4989 نمایش پست ها
    ما پاس ريكوئست شديم، لطفا اگر آژانس خوب و خوش قيمت و قابل اطمينان براي ارسال مدارك مي شناسيد به من به طور خصوصي مسيج بدهيد.ممنون

دوست عزیز اگر جایی پیدا کردید به من هم خبر بدید من هم پس رکست شدم باید برم ترکیه

Junior Member Erdbeere آواتار ها

چهار روز در آنکارا و شش روز در استانبول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)