صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99

موضوع: ایا میشه admission چندتا دانشگاه رو قبول کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایا میشه admission چندتا دانشگاه رو قبول کرد؟

البته این را هم اضافه کنم که این نظر بر مبنای بعضی از شنیده هاست و برای خود من به صورت مستدل هنوز اثبات نشده.
    حتی اگر این امکان هم وجود داشته باشد باز نباید انجام داد چون سابقه ایرانی ها خراب میشه اگر چند تا پذیرش دارید اونی رو برید که دوست دارید با اینحال اگر کسی اطلاع دقیق دارد بفرماید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali445 نمایش پست ها
    اگر منظورتون امريكا است . نميشود در يك ترم تحصيلي بيش از 1 فرم i20 از پذيرشهاي مختلف داشت چون فقط فاند قطع نميشود بلكه مجبوربه ترك تحصيل ميشويد در خصوص سفارت هم اگر متوجه شوند شما 2 جا يا بيشتر پذيرشهايتان را accept كرده ايد در يك ترم تحصيلي و فرم I20 براي شما ارسال شده ريجكت خواهيد شد .
    براي امريكا تا جايي كه من ميدونم اگر بدون فاند باشيد ميشه بدون اكسپت آفر I-20 گرفت و ربطي نداره, پس ميشه براي يك ترم بيشتر از يك I-20 داشت اما اگر آفر يه دانشگاهي رو قبول كرديد به اين معناست كه بقيه رو بايد رد كنيد. براي سفارت هم فقط با يكي ميتونيد اقدام كنيد و اگر مشخص بشه كه آفر چندين دانشگاه رو اكسپت كرديد براتون بد ميشه. به هر حال اگر چند تا I-20 گرفتيد ممكنه دانشگاه ازتون بخواد برگردونيد, اما معمولا ميگن خودتون سر به نيستش كنيد.

Junior Member

سلام من از یک دانشگاهی در امریکا به عنوان دانشجو دکتری با فاند قبول شدم ولی نتایج دانشگاه های دیگه نیامده... به نظرتون نامه افر را چیکار کنم؟ اگه دانشگاه های دیگر قبول بشم که بهتر باشه چیکار کنم؟ میشه کمکم کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad13450 نمایش پست ها
    سلام من از یک دانشگاهی در امریکا به عنوان دانشجو دکتری با فاند قبول شدم ولی نتایج دانشگاه های دیگه نیامده... به نظرتون نامه افر را چیکار کنم؟ اگه دانشگاه های دیگر قبول بشم که بهتر باشه چیکار کنم؟ میشه کمکم کنید؟
    اگر اسم دانشگاهتون توی این لیستی که اینجا هست وجود داره تا 15 آپریل فرصت دارید که جواب بدین. ولی اگر میدونید شرایط دانشگاه فعلی مناسب هست به نظر من زمان رو از دست ندین.

موفق باشید

اگر کسی برای ویزا به مشکل بخوره معمولا توی انجمن دیدم توصیه شده که از دانشگاه دیگه و با رشته ی دیگه اقدام کنه. من الان از دو دانشگاه مختلف و از دو رشته مختلف پذیرش فول فاند دارم آیا میشه یکی از دانشگاهها رو defer کنم و یکی رو اکسپت؟ آیا defer کردن حق کسی رو ضایع میکنه؟

سلام

من آفر یک دانشگاه رو اکسپت کردم، میخواستم بدونم آفر دانشگاه دوم رو رد کنم یا دیفر کنم چون تا 1 مارچ باید بهشون جواب بدم.

Junior Member

سلام بچه ها
    من تا حالا واسه مستر عمران از یبن چند دانشگاهی که اپلای کردم دو تاشو پذیرش گرفتم (بدون فاند)
    1-University of Texas at Arlington
    2-University of Houston
    حالا دانشگاه هیوستن گفته باید تا 18 مارس بهشون جواب بدم که چی کار می کتم در صورتیکه جواب بقیه دانشگاها نیومده، ملاک منم تو انتخاب دانشگاها رنکشون نیست، اینه که از کدمشون می تونم در حین تحصیل فاند بگیرم
    به نظر شما اگه افر بیش از یک دانشگاهو اکسپ کرد و بعد یکیشو انتحاب کرد مشکلی پیش می آد ؟
    به نطرتون چطوری می تونم بفهمم ار کدم دانشگاه می تونم راحتتر فاند بگیرم؟ (چون در هیچ صورتی نمی تونم بیش از یه ترم خودمو ساپورت کنم)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Rmeen نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من تا حالا واسه مستر عمران از یبن چند دانشگاهی که اپلای کردم دو تاشو پذیرش گرفتم (بدون فاند)
    1-University of Texas at Arlington
    2-University of Houston
    حالا دانشگاه هیوستن گفته باید تا 18 مارس بهشون جواب بدم که چی کار می کتم در صورتیکه جواب بقیه دانشگاها نیومده، ملاک منم تو انتخاب دانشگاها رنکشون نیست، اینه که از کدمشون می تونم در حین تحصیل فاند بگیرم
    به نظر شما اگه افر بیش از یک دانشگاهو اکسپ کرد و بعد یکیشو انتحاب کرد مشکلی پیش می آد ؟
    به نطرتون چطوری می تونم بفهمم ار کدم دانشگاه می تونم راحتتر فاند بگیرم؟ (چون در هیچ صورتی نمی تونم بیش از یه ترم خودمو ساپورت کنم)
    سلام

خیر!...
    مشکلی پیش نمی یاد... هرچند این کار از لحاظ اخلاقی چندان توصیه نمیشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

لطفاً مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده را در تاپیک اختصاصی آن (اینجا) پیگیری کنید. این تاپیک به منظور تجمیع تاپیک های موازی، بسته می شود.

با تشکر.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)