صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 99

موضوع: ایا میشه admission چندتا دانشگاه رو قبول کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایا میشه admission چندتا دانشگاه رو قبول کرد؟

من شنيدم كه چند نفري اين كار رو كردن، و بعد از يك سال فاندشون رو دانشگاه قطع كرده و مثل اينكه ديگه هم بهشون فاند نميدن. راست و دروغش پاي شخص راوي!!

Junior Member

سلام بر رفقای پر انرژی

من اون طوری که از قوانین آمریکا می دونم، طبق اونچه که بهم ارسال شده بود (ضمیمه Offer) اینه که اگر offer ای رو قبل 15 آوریل قبول کنی میتونی راحت قبل 15 آوریل ریجکتش کنی، ولی به دانشگاه باید خبر بدی. ولی اگر فاندی رو قبول کردی البته بعد دریافت نامه رسمی و بعد 15 آوریل خواستی یکی دیگه رو قبول کنی باید با دانشگاه قبلی تماس بگیری و درخواست بدی که offer ات رو کنسل کنی و اگه قبول کردن می تونی offer دیگه ای رو بپذیری. اگه این کارو نکنی offere دومت معوق هست.
    حتی می دونم با این روش بعد پرداخت sevic fee برا دانشگاه قبلی هم می تونی با I20 جدید بری سفارت ولی باید یه سرس اطلات رو ببری. (برا اطلاعات بیشتر به راهنمای sevic fee برید) تا اونجا هزینه رو به دانشگاه بعدی transfer کنن. 8)
    take care

سلام،

برای کانادا قضیه چه جوریه؟ زمانی که یک offer با فاند را قبول کرده باشی، اگر offer با فاند از دانشگاه بهتری برات بیاد، میشه دومی را هم پذبرفت و به اولی ایمیل زد و گفت که نمی آی؟ مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

me_f
    Guest

ببخشيد، اين sevic fee يعني چي؟ :-[
    حتی می دونم با این روش بعد پرداخت sevic fee برا دانشگاه قبلی هم می تونی با I20 جدید بری سفارت ولی باید یه سرس اطلات رو ببری. (برا اطلاعات بیشتر به راهنمای sevic fee برید) تا اونجا هزینه رو به دانشگاه بعدی transfer کنن. 8)
    take care
    [/quote]

That's a simple equation,
    You keep doing this,they reduce admission for iranian applicants in comming years....z
    Read, Think, then Talk....z

Junior Member

منم همین مشکل رو دارم! مال من کاناداس! چه بلایی ممکنه سرم بیارن؟ البته یکیش مستر هست یکیش دکترا هر دو با فاند! لطفا سرزنش نکنید چون به معنای واقعی ناچارام! به هر حال قرار سر یک هفته یکیش رو ایمیل بزنم بگم ببخشید نمیتونم بیام! راهنمایی بفرمایید...

نقل قول نوشته اصلی توسط setare
    منم همین مشکل رو دارم! مال من کاناداس! چه بلایی ممکنه سرم بیارن؟ البته یکیش مستر هست یکیش دکترا هر دو با فاند! لطفا سرزنش نکنید چون به معنای واقعی ناچارام! به هر حال قرار سر یک هفته یکیش رو ایمیل بزنم بگم ببخشید نمیتونم بیام! راهنمایی بفرمایید...
    اخه این چه کاریه!!! با فاند دو تا accept کردین؟؟؟؟ مطمئن باش می فهمن. اونم تو کانادا!!! هم برای خودت بد میشه هم بقیه. زود برو درستش کن. میل زدن و کنسل کردنم بسته به نظر supervisor داره. اگه قبول نکنه چکار می خوای بکنی؟ یا بگه بعد از accept شما بقیه رو reject کردیم دیگه ادم نداریم جات بگذاریم چی؟؟؟ زود دست به کار شو رفیق.

یعنی واقعا این قد اوشا خرابه؟

من خیلی ها رو می شناسم که چند تا fund رو accept کردن و الان مشکلی ندارن

این قد بزرگش نکنین

من که سابقه deport دیدم. اصلا خود فرومو بگرد. در ضمن کار بسیاااااااار غیر اخلاقی هست. یعنی از 10 تا وقت قبرس گرفتنم بدتره. وقتی accept میکنی نفر بعدیت رو reject می کنن در حالی که یکی می تونسته تو اون position درس بخونه.

Junior Member

What is your opinion about accepting the admission and fund of two universities, one in USA and another in Europe? As you know many of iranian students do this because that they are not certain about getting the visa of USA.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)