صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 99

موضوع: ایا میشه admission چندتا دانشگاه رو قبول کرد؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ایا میشه admission چندتا دانشگاه رو قبول کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda_k نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم برای پذیرش از چند دانشگاه آمریکا اقدام کردیم و در حال حاضر چون همسرم فقط یک گزینه برای انتخاب دارد مجبوریم به دانشگاهی که اون پذیرش داره برای یک ترم بریم. به ما پیشنهاد شده که من اون دو دانشگاه بهتر رو تا ترم بهار دیفر کنم و وقتی رفتیم اونجا برم از نزدیک و سریعا(توی همون پاییز) یکی از اون دو رو انصراف بدم و یکی رو برای بهار 2012 انتخاب کنم و همسرم رو هم به همون دانشگاه منتقل کنیم. حالا به نظر شما تحصیل در یک دانشگاه و داشتن دو دانشگاه رزرو برای ترم بعد منع قانونی داره؟ با توجه به اینکه من مجبورم ترم اول همسرم رو در دانشگاهی که اون پذیرش داره همراهی کنم.
    خیر هیچ منع فانونی ندارد.

Junior Member

سلام
    مي خواستم بدونم آيا مي شه بطور همزمان در 2 رشته در خارج كشور . در يك كشور يا دو كشور مجزا بدون فاند بطور همزمان تحصيل كرد و آيا اصلا پذيرش مي دهند ؟
    البته مهندسي نيست .
    ممنون از راهنماييتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1988 نمایش پست ها
    سلام
    مي خواستم بدونم آيا مي شه بطور همزمان در 2 رشته در خارج كشور . در يك كشور يا دو كشور مجزا بدون فاند بطور همزمان تحصيل كرد و آيا اصلا پذيرش مي دهند ؟
    البته مهندسي نيست .
    ممنون از راهنماييتون
    شما به چه نحو میخواهید در دو کشور متفاوت حضور داشته باشید و تحصیل کنید؟ منظورتون این دوره های آنلاین است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما به چه نحو میخواهید در دو کشور متفاوت حضور داشته باشید و تحصیل کنید؟ منظورتون این دوره های آنلاین است؟
    سلام
    نه منظور من اين بود كه در يك كشور مثلا انگليس يا دو كشور نزديك به هم مانند آلمان . اطريش رشته مديريت و اقتصاد تحصيل كرد و اصلا پذيزش مي دهند ؟ بدون فاند
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1988 نمایش پست ها
    سلام
    نه منظور من اين بود كه در يك كشور مثلا انگليس يا دو كشور نزديك به هم مانند آلمان . اطريش رشته مديريت و اقتصاد تحصيل كرد و اصلا پذيزش مي دهند ؟ بدون فاند
    ممنون
    پذیرشش که نباید مشکلی باشه چون بعید میدونم اون دانشگاهها با هم چک کنند. ولی بهرحال نمیدونم شما چطور میخواهید سر کلاس در دو کشور مختلف برید یا در دو کشور مختلف کار پژوهشی همزمان انجام بدید. بالاخره استاداتون باید شما رو ببینند!

Junior Member

من از دانشگاه اسپانیا پذیرش گرفتم. توی دور اول انتخاب شدم. از فاند هم خبری ندارم. توی فرم انلاین چیزی نبود. احتمالا باید بعدا اقدام کنم. موضوع اینه که نتایج بقیه دانشگاه هایی که اقدام کردم هنوز نیومده و تا سپتامبر هم نمیاد ولی این اقایی که به من اطلاع داد که قبول شدم، گفت تا اخر هفته باید تصمیم بگیرم که میرم یا نه. گفت که لیست انتظار خیلی خیلی طولانی دارن. باید چکار کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط autumn نمایش پست ها
    من از دانشگاه اسپانیا پذیرش گرفتم. توی دور اول انتخاب شدم. از فاند هم خبری ندارم. توی فرم انلاین چیزی نبود. احتمالا باید بعدا اقدام کنم. موضوع اینه که نتایج بقیه دانشگاه هایی که اقدام کردم هنوز نیومده و تا سپتامبر هم نمیاد ولی این اقایی که به من اطلاع داد که قبول شدم، گفت تا اخر هفته باید تصمیم بگیرم که میرم یا نه. گفت که لیست انتظار خیلی خیلی طولانی دارن. باید چکار کنم؟
    اگر فکر میکنید که در صورتی که در آخر این گزینه تنها گزینتان باشد، خواهید رفت یا نه؟ اگر نه که خوب دیگر معطل نکنید. البته اگر شک دارید قبول کنید و در اولین فرصت که مطمئن شدید که نمی روید نامه بزنید و توضیح دهید، چون اونها هم تا آخرین لحظه لیست انتظارشون باز هست.

اگر نام دانشگاه و مقطع رو بگویید، شاید بشه بهتر نظر داد چون تا حدودی شناخت نسبت به اسپانیا دارم.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

UPC
    Master of Information Technology
    برای رشته دیگه توی همون دانشگاه اقدام کردم که اون یکی رو بیشتر دوست دارم. نمیخوام یه جورایی پیششون بد حساب بشم و از طرف دیگه نمیخوام فرصتم رو هم از دست بدم. میتونم الان قبول کنم و بعدا یه بهانه بیارم؟ اخه الان خیلی زود ِبرای تصمیم گرفتن. معمولا جوابها تو سپتامبر میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

من هم سوال مشابهی دارم، البته مربوط به یک مرحله قبل میشه، apply کردن.
    حذوذ یک هفته پیش واسه یه رسته تو یه دانشگاه apply کردم، حالا همون دانشگاه و همون دپارتمان یه field جدید واسه apply اضافه کرده که بازهم مرتبط با رشته من و حتی جالبتر و بهتره. اگه واسه اون هم apply کنم خیلی حرکت زشتی به نظر نمیاد؟
    که فکر کنن ما، یا بدتر ما ایرانیها، فقط به دنبال گرفتن پذیرشیم! به هر نحو ممکن!

Junior Member

اگر منظورتون امريكا است . نميشود در يك ترم تحصيلي بيش از 1 فرم i20 از پذيرشهاي مختلف داشت چون فقط فاند قطع نميشود بلكه مجبوربه ترك تحصيل ميشويد در خصوص سفارت هم اگر متوجه شوند شما 2 جا يا بيشتر پذيرشهايتان را accept كرده ايد در يك ترم تحصيلي و فرم I20 براي شما ارسال شده ريجكت خواهيد شد .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)