صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 154

موضوع: تحصيل در اسلووني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسلووني

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    مسعودعزيز
    سفارتي كه حتا كارمنداي ايرانيش معناي كلمه مستر رو نميدونن و بايد براشون ترجمه كرد رو بايد كجاي دلش ادم بذاره؟! ضمنا بنده خودم با مسئول ايراني سفارت صحبت كردم و ايشون بهمن با اينكه پذيرش داشتم گفتن اصلا براي فوق ليسانس پرونده باز نميكنيم! حالا اينكه سياستشون چيه خدا ميدونه!
    از نقاط منفي ديگه(در مورد رشته خودم) جوابدهي بسيار ضعيف و دير ايميلعا و روال طولاني و فرسايشي پذيرش بود(چيزي در حدود ٩ ماه) در صورتي كه خيلي از جاها نهايتا سه ماهه ميگن چكاره اي.بهرحال از ما كه گذشت بيايم اين كشور زيبا اما اميدوارم بقيه تصميم درستي بگيرن و جايي برن كه بهترين نتيجه رو بده نه اينكه صرفا "خارجه" هست.

موفق باشيد.
    در حال حاضر برای کارهای توریستی و اقامتی سفارت اتریش کاراشو انجام میده و برای گرفتن اقامت دانشجویی سفارت اسلوونی در ترکیه.
    اقا من این بالا رو متوجه نشدم یعنی برا ویزای دانشجویی باید رفت ترکیه؟؟
    بعد من که سربازی نرفتم هنو چطور میشه داستان؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط kaymanesh نمایش پست ها
    در حال حاضر برای کارهای توریستی و اقامتی سفارت اتریش کاراشو انجام میده و برای گرفتن اقامت دانشجویی سفارت اسلوونی در ترکیه.
    اقا من این بالا رو متوجه نشدم یعنی برا ویزای دانشجویی باید رفت ترکیه؟؟
    بعد من که سربازی نرفتم هنو چطور میشه داستان؟
    بهتره با سفارت اسلووني تو تهرات اول يه تماس بگيري. والا عر دفعه بمن يه جواب دادن.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

کسی هست که در دانشگاه لیوبلیانا تحصیل کنه و شرایط پذیرش راهنمایی کنه برای مستر؟

Junior Member

آقا چه خبر از لوبلیانا؟ روند پذیرش شروع شده؟
    سفارتش تو تهران باز شده؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام یکی از دوستانم برای اسلوونی فرصت مطالعاتی گرفته است می خواستم بدونم کمترین مدت زمانی که برای گرفتن ویزای اسلوونی با نامه وزارت علوم چقدر می باشد؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    سلام لطفا یکی درباره ویزا دانشجویی اسلوونی یکم توضیح بده، ای احتما باید بریم ترکیه ؟؟؟
    سفارت اسلوونی در ایران باز شده است برای اطلاع برای نحوه دریافت ویزا به سایت سفارت مراجعه فرمایید

http://teheran.veleposlanistvo.si/in...8C%D8%B2%D8%A7

بسته شدن سفارت اسلوونیا در تهران

دولت جمهوری اسلوونیا تصمیم به بستن سفارت جمهوری اسلوونیا در تهران ، در تاریخ ۳٠ اسفند ماه ١۳٩١ نموده است.بنابر ماده ٨کد ویزا، سفارت جمهوری اتریش در تهران به عنوان نماینده جمهوری اسلوونیا به تقاضاهای ویزا رسیدگی خواهد نمود. شهروندان جمهوری اسلامی ایران که مایل هستند جهت ویزای ورود به اسلوونیا اقدام نمایند،می بایست از تاریخ مذکور، تقاضای ویزای شنگن کوتاه مدت خود را به سفارت جمهوری اتریش در تهران ارائه نمایند.جهت گرفتن وقت ویزا به لینک زیر مراجعه نمائید:
    https://appointment.bmeia.gv.at/?Office=Teheran

اطلاعات تماس سفارت اتریش در تهران:
    خیابان نیاوران(باهنر)- خیابان مقدسی – خیابان احمدی زمانی – کوچه میرولی – شماره ٦
    تلفن : ۴٢/۴٠/٠٠٩٨٢١٢٢٧۵٠٠۳٨
    فاکس: ٠٠٩٨٢١٢٢٧٠۵٢٦۲
    ایمیل :
    Teheran-ob(at)bmeia.gv.at
    وب سایت:
    www.bmeia.gv.at/Teheran

برای ویزای دانشجویی هم باید به ترکیه مراجعه کرد زیرا

Dear Visitor,
    Welcome to the webpages of the Embassy of Slovenia in Turkey, which additionally serves as non-resident embassy for Azerbaijan, Lebanon, Syria, Iraq and Iran.
    As an introduction to our site, we offer a view of the Slovenian park in Ankara.
    Assoc. Prof. Dr. Milan Jazbec, Ambassador
    For further information you can reach us:
    Phone: (+) 90 312 405 4221/2
    Fax: (+) 90 312 426 0216
    E-mail: van(at)gov.si
    ویرایش توسط hatefrad : May 29th, 2015 در ساعت 01:51 AM

سلام، من با حقوق ماهیانه 3110 یورو از لوبیانا پذیرش گرفتم، گفتن اگر متاهل بشم، 500 یورو هم بابت همسر میدن!!!

با صحبت هایی که از دوستان دیدم، خیلی دلزده شدم، من از دانشگاه آلبرتا و mcmaster هم پذیرش دارم، ولی اینجا پولش خیلی بیشتره، حدود 14000 یورو میره واسه شهریه، 6000 یورو هم واسه هزینه زندگی، که حدودن سالی 17000 یورو می مونه.

حوصله دردسرا ویزا کانادا نداشتم، فقط بورس آلبرتا با این شرایط قابل رقابت هست، اما در شرایط متاهلی اگر خواستم، واقعا از لحاظ مالی خیلی خوبه. حقیقتا 2 راهی گیر کردم، اگر شخصی اسلوونی رفته ممنون میشم، واضح از شرایطش بگه که چه جوری هست.

خب کسی می دونه که این ویزای دانشجویی چقدر طول می کشه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m82412117 نمایش پست ها
    سلام، من با حقوق ماهیانه 3110 یورو از لوبیانا پذیرش گرفتم، گفتن اگر متاهل بشم، 500 یورو هم بابت همسر میدن!!!

با صحبت هایی که از دوستان دیدم، خیلی دلزده شدم، من از دانشگاه آلبرتا و mcmaster هم پذیرش دارم، ولی اینجا پولش خیلی بیشتره، حدود 14000 یورو میره واسه شهریه، 6000 یورو هم واسه هزینه زندگی، که حدودن سالی 17000 یورو می مونه.

حوصله دردسرا ویزا کانادا نداشتم، فقط بورس آلبرتا با این شرایط قابل رقابت هست، اما در شرایط متاهلی اگر خواستم، واقعا از لحاظ مالی خیلی خوبه. حقیقتا 2 راهی گیر کردم، اگر شخصی اسلوونی رفته ممنون میشم، واضح از شرایطش بگه که چه جوری هست.

سلام دوست گرامی

تبریک به شما بابت پذیرش و بورس، میشه لطفا راهنمایی کنید چطور اقدام کردید و اینکه آیا برای رشته ها ی علوم انسانی و هنر هم بورس میدن یا نه. اگه بورس نشه گرفت وضعیت کار کردن حین تحصیل به چه صورت هست؟
    ویرایش توسط behnamhg : August 19th, 2015 در ساعت 07:53 PM دلیل: ایمیل شخصی

سلام
    برای رشته دندونپزشکی اسلوونی چطوره؟ کسی اطلاع داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)