صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 154

موضوع: تحصيل در اسلووني

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسلووني

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_italy نمایش پست ها
    بله.درست فرمودید.مدرک زبان نمیخواد.کدوم از دوستان میخوان برای مستر یا دکترا به طور جدی برای این کشور اقدام کنن؟مخصوصا دوستان ساکن تهران.پیشنهاد میدم همو ببینیم به طور جدی هم اندیشی کنیم.رابطی وجود داره که بره و مدارک را ببره.نظر بدید.

سلام.
    دوست عزیز. من فکر نکنم رابط یا موسسه ای باشه که برای اسلوونی بخواد اقدامی کنه. اما خودم فکر میکنم برای اونجا میشه بیشتر با هم روی اون کار کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

ok.موافقم پیشنهاد دارید بفرمایید.من بسیار روی 2 دانشگاه اسلوونی نظط مساعد دارم.هم رنک خوب دانشگاه.هم کشوری که عضو شینگنه.هم فعلا احتمال گرفتن ویزا بسیار زیاده.ازاد اندیش باشید و برقرار

ApplyAbroad Superstar

ok.موافقم پیشنهاد دارید بفرمایید.من بسیار روی 2 دانشگاه اسلوونی نظط مساعد دارم.هم رنک خوب دانشگاه.هم کشوری که عضو شینگنه.هم فعلا احتمال گرفتن ویزا بسیار زیاده.ازاد اندیش باشید و برقرار
    کاملاً با نظر شما موافقم. اما اینجا چند نکته وجود داره!!
    1- اصولاً کدوم شهر برای تحصیل بهتره؟ لیوبلیانا یا ماریبور؟
    2- هزینه زندگی و تحصیل با توجه به قیمت یورو در کجا بهتره؟
    3- ایا به تایید وزارت علوم رسیده یا خیر؟
    4- فرهنگ مردمش در مقایسه با دیگر کشورها از جنبه اعتقادات انسان دوستانه بودن؟
    5- موقعیت شغلی و یا اخذ اقامت؟
    این نکته رو در نظر داشته باشید که ماریبور در نزدیگی زاگرب هست و کمی خوی و خصلت اروپای شرقی اما لیوبلیانا در نزدیکی ایتالیا و کمی بهتر.
    من با ایمیل در خدمتت هستم.
    پویا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

ممنون میشوم اگه تونستس میل بزنی.هر دو شهر خوب هستند.به تازگی این دو دانشگاه به تایید وزارت علوم رسیده.فکر کنم چون تازه 3 ماه سفارت راه افتاده ویزا خوب باشه.وضعیت کاری یا شغلی را فعلا نمیدونم.مردم بسیار خوبی داره.پدرم 2 ماه ماموریت این کشور بوده.هزینه زندگی زیاد متفاوت نیست.کلا کشور کم خرجیه نسبت به خیلی از کشور های اروپایی.ولی معمولا همیشه پایتخت کمی گرانتره ولی خوب رنک دانشگاش هم کمی بهتره.مسعود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

ممنون میشوم اگه تونستی میل بزنی.هر دو شهر خوب هستند.به تازگی این دو دانشگاه به تایید وزارت علوم رسیده.فکر کنم چون تازه 3 ماهه سفارت راه افتاده ویزا خوب باشه.وضعیت کاری یا شغلی را فعلا نمیدونم.مردم بسیار خوبی داره.پدرم 2 ماه ماموریت این کشور بوده.هزینه زندگی زیاد متفاوت نیست.کلا کشور کم خرجیه نسبت به خیلی از کشور های اروپایی.ولی معمولا همیشه پایتخت کمی گرانتره ولی خوب رنک دانشگاش هم کمی بهتره.مسعود.

دوستان منم به طور جدی دارم رو اسلوونی کار میکنم. خیلی چشممو گرفته. برای دکترای مدیریت میخام اقدام کنم. خوشحال میشم در ارتباط باشیم. تا جایی که من دیدم ددلاینش برای خارجی ها از اول فبریه تا 15 آگوست هست درسته؟
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان
    من هم دارم روی این کشور فکر می کنم و قصد اقدام دارم(البته تنها به عنوان یک گزینه بهش فکر می کنم.)

این نکته رو در نظر داشته باشید که ماریبور در نزدیگی زاگرب هست و کمی خوی و خصلت اروپای شرقی اما لیوبلیانا در نزدیکی ایتالیا و کمی بهتر.
    اون طور که من تو نقشه می بینم ماریبور به اتریش بشتر نزدیکه تا زاگرب و لیوبلیانا هم تقریبا در مرکز کشور اسلوونی قرار دارد.

ApplyAbroad Superstar

دوستان بنده برای فوق مهندسی برق (انرژی یا پزشکی) میخواهم اقدام کنم. اما متاسفانه وب سایت ماریبور و لیوبلیانا چیزی راجع به ددلاین برای سال 2012/11 نزده!!!
    حالا نمیدونیم چرا به ایمیل که مکاتبه داشتم هم جوابی تا به حال ندادد. دوستان تونستن با دانشگاه مکاتبه کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

چه گرایشی؟

ApplyAbroad Superstar

چه گرایشی؟
    بیوالکتریک یا انرژی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)