صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 154

موضوع: تحصيل در اسلووني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسلووني

دوستان لوبلیانا و ماریبور اپلیکیشن فی ندارن درسته؟
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

من هم می خوام برای فوق کامپیوتر اقدام کنم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    بیوالکتریک یا انرژی
    مستر قدرت لیوبلیانا انگلیسی ارائه میشه یا اسلوونیایی؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    مستر قدرت لیوبلیانا انگلیسی ارائه میشه یا اسلوونیایی؟
    حسن جان. سلام
    والا من خیلی سایت رو چک کردم اما دیدم ترکیبی از اسلوونیایی-انگلیسی ارائه میشه اما بیشتر با تمرکز روی انگلیسی. خودم در وب سایت
    mastersportal با این قضیه روبرو شدم اما با دانشکده مکاتبه کردم منتظر جوابم. کلاً طبق رنکینگ QS رتبه لیوبلیانا رو 500 و ماریبور رو 600 زده اما شهریه دانشگاه ماریبور یکم منطقی و مناسب به نظر میاد.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

شهریه دانشگاه لیوبلینا رو ندیدم.چقدره؟سالی 4000یورو که بیشتر نیست؟!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

شهریه دانشگاه لیوبلینا رو ندیدم.چقدره؟سالی 4000یورو که بیشتر نیست؟!
    ببین حسن جان. بیشتر برنامه های مدیریت و علوم پایه این دانشگاه 2800 یورو هست من مطمئنم بیشتر از 3200 یورو نیست. در ضمن هزینه زندگی در لیوبلیانا حدود 550 تا 450 دلار در مرکز شهره و هزینه زندگی در شهر ماریبور حدوداً 350 تا 450 دلاره که خیلی تفاوت محسوسی با پایتخت نداره.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ممنون اون PDFکه گذاشتن تو وب سایت برق دیدی؟خواندیش؟واحدهای جالبی نداره برای قدرت؟کلا 30تا درس رو گذاشتن و بعدم نوشتن 6تا گرایش رو میتونین انتخاب کنین؟!اطلاع داری در مورد این قضیه؟در مورد انرژی و قدرت چند تا درس و چه درس هایی رو ارائه میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

از یک هفته دیگه فایلها باز میشه.سفارت این کشور در خیابان پاسداران(نارنجستان)است.اگه اشتباه نکنم یک موسسه که در لیست موسسات مجوز دار وزارت علوم هست برای این کشور فعالیت میکنه.دانشگاه ها در زمینه مدیریت-اقتصاد-پزشکی خوب هستند.هزینه با احتساب خانه و خوراک بیشتر از 600 در ماه نیست.(ماکزیمم).میشه بعد از 1 سال به راحتی به کشور دیگر اروپایی ترانسفر کرد.ازاد اندیش باشید

ApplyAbroad Superstar

ممنون اون PDFکه گذاشتن تو وب سایت برق دیدی؟خواندیش؟واحدهای جالبی نداره برای قدرت؟کلا 30تا درس رو گذاشتن و بعدم نوشتن 6تا گرایش رو میتونین انتخاب کنین؟!اطلاع داری در مورد این قضیه؟در مورد انرژی و قدرت چند تا درس و چه درس هایی رو ارائه میدن
    ببین من تونستم اون فایل رو دنلود کنم!! اما برای دوره های برق اپشنهای زیادی رو پوشش میده که شامل ( بیوالکتریک - قدرت - مخابرات - مکاترونیک - روباتیک و اتوماسیون ) هست که اتفاقاً برای دکتری هم موجود است. اما برای انرژی دانشگاه لیوبلینا کورسی نداره اما دانشگاه ماریبور این رشته رو واسه کارشناسی ارشد و دکتری داره که بیشتر روی
    hydro-power , thermal energy , wind energy , nuclear energy, sustainable کار میکنه که شهریه واسه سال 2012/11 رو 3300 یورو سالیانه زده شده.

Junior Member

سلام دوستان
    من تو فکر فنلاند بودم اما امروز کشور اسلوونی و شرایطش رو دیدم به نظرم خوب اومد.و میتونم با توجه به شرایطم به عنوان یه گزینه در نظر بگیرم.برای فوق کامپیوتر میخوام برم و اگه خدا بخواد برای دکترا ..ممنون میشم در مورد شهریه ها و کلا نحوه پذیرش و مدارک مورد نیاز و همینطور معتیبر بودن دانشگاه و اینکه ارزش داره برای ادامه تحصیل به این کشور بریم راهنمایی کنید. ممنون
    ویرایش توسط raaazieh : January 25th, 2012 در ساعت 11:01 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)