صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 154

موضوع: تحصيل در اسلووني

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسلووني

اميدوارم تبليغ محسوب نشه چون نيت تبليغ يا همچين چيزي ندارم.فقط براي اون دسته از دوستاني كه تمايل دارن از طريق موسسات مجاز وزارت علوم براي دريافت پذيرش اقدام كنند اين فهرست رو مي گذارم تا كمكي كرده باشم.زنده باشيد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - دانشگاه آزاد-Technische Universtiät Graz- utm

سلام پایتخت این کشور به فارسی لوبیانا تلفظ می شه!
    من هفته پیش اونجا بودم. خودم اتریش درس می خونم و اینجا با گراتس نزدیک 2 ساعت راه هست.
    کلا از مرز اتریش که رد میشید یک دفعه می فهمید که دیگه امکانات اروپا تموم میشه. همین که از مرز رد میشی آسفالت خراب میشه خونه ها قدیمی و داغون میشه.
    کلا نمیشه گفت دیگه داخل اروپا هستید ( اگر چه جزو اروپاست )
    مردم هم فقیر تر هستند و امکاناتی که تو اتریش یا آلمان و حتی مجارستان داره رو نداره!
    دانشگاه هاش بد نیست ولی رو زبونشون تعصب دارن. بیشتر مردمشم فوق یا دکترا نیان اتریش یا آلمان. چون زبون دومشون آلمانی هست.
    دختران اکرانی هم تو لوبیانا زیاده!!!!!!!!!
    اگر دنبال درس خوندن تو یک کشور بهتر از ایران رو دارید با چیزهایی که من از این کشور دیدم کشور مناسبی نیست. یعنی یک جا از مالری بدتر هستش!
    یک خوبی که داره خیلی نزدیک به اتریش هست و میتونید باهش ویزا بگیرید و بیاید برای دانشگاه های اتریشی اقدام کنید.

Junior Member mersad00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics. TU MÜNCHEN

نقل قول نوشته اصلی توسط MEFA نمایش پست ها
    سلام پایتخت این کشور به فارسی لوبیانا تلفظ می شه!
    من هفته پیش اونجا بودم. خودم اتریش درس می خونم و اینجا با گراتس نزدیک 2 ساعت راه هست.
    کلا از مرز اتریش که رد میشید یک دفعه می فهمید که دیگه امکانات اروپا تموم میشه. همین که از مرز رد میشی آسفالت خراب میشه خونه ها قدیمی و داغون میشه.
    کلا نمیشه گفت دیگه داخل اروپا هستید ( اگر چه جزو اروپاست )
    مردم هم فقیر تر هستند و امکاناتی که تو اتریش یا آلمان و حتی مجارستان داره رو نداره!
    دانشگاه هاش بد نیست ولی رو زبونشون تعصب دارن. بیشتر مردمشم فوق یا دکترا نیان اتریش یا آلمان. چون زبون دومشون آلمانی هست.
    دختران اکرانی هم تو لوبیانا زیاده!!!!!!!!!
    اگر دنبال درس خوندن تو یک کشور بهتر از ایران رو دارید با چیزهایی که من از این کشور دیدم کشور مناسبی نیست. یعنی یک جا از مالری بدتر هستش!
    یک خوبی که داره خیلی نزدیک به اتریش هست و میتونید باهش ویزا بگیرید و بیاید برای دانشگاه های اتریشی اقدام کنید.
    آقا با این تفاسیر ما همین مالزی بمونیم؟؟؟؟!!! ما بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدیم که ازین خراب شده بریم اسلوونی که اونم اینجوری!
    شما خودت مالزی بودی این حرفو زدی؟ مطمئنی؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mersad00 نمایش پست ها
    آقا با این تفاسیر ما همین مالزی بمونیم؟؟؟؟!!! ما بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدیم که ازین خراب شده بریم اسلوونی که اونم اینجوری!
    شما خودت مالزی بودی این حرفو زدی؟ مطمئنی؟
    سلام من یو تی ام بودم. الان اتریشم و لوبیانا چون نزدیک اتریش برای تفریح میریم اینجا چون جادش زیباست و کشور ارزونی هم هست. کلا لوبیانا با گراتس نزدیک 1 ساعت نیم فاصله داره.
    مالزی رو که من اصلا قبول ندارم. اینجا هم می تونم بگم بهترین مزیتش این هست که می تونی با ویزاش بیای اروپا و برای اتریش اپلای کنی ولی نه دانشگاهاش خوبه نسبت به اروپا نه کشورش. میای میبینی 200 کیلومتر اونور تر یه دانشگاه عالی هست ( دانشگاه گراتس) بعد باید خودتو تا آخر مسترت فهش بدی بیشتر بچه های لوبیانا مستر میان آلمان و اتریش!
    در کل اگه می خوای یورو خرج کنی چه کاری هست که بری اونجا. تو اتریش شانست برای فاند هم بیشتر هست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MEFA نمایش پست ها
    سلام من یو تی ام بودم. الان اتریشم و لوبیانا چون نزدیک اتریش برای تفریح میریم اینجا چون جادش زیباست و کشور ارزونی هم هست. کلا لوبیانا با گراتس نزدیک 1 ساعت نیم فاصله داره.
    مالزی رو که من اصلا قبول ندارم. اینجا هم می تونم بگم بهترین مزیتش این هست که می تونی با ویزاش بیای اروپا و برای اتریش اپلای کنی ولی نه دانشگاهاش خوبه نسبت به اروپا نه کشورش. میای میبینی 200 کیلومتر اونور تر یه دانشگاه عالی هست ( دانشگاه گراتس) بعد باید خودتو تا آخر مسترت فهش بدی بیشتر بچه های لوبیانا مستر میان آلمان و اتریش!
    در کل اگه می خوای یورو خرج کنی چه کاری هست که بری اونجا. تو اتریش شانست برای فاند هم بیشتر هست.
    بابت پاسخ ممنون،
    ببین این شرایط منه کاردانی 16.98 دانشکده فنی و حرفه ای
    کارشناسی 15.74 علمی کاربردی
    آیلتس 6.5
    سابقه کار مرتبط 4 سال
    رشتمم نرم افزار کامپیوتر
    الآن یو پی ام دارم میخونم تازه ثبت نام کردم، دارم روانی میشم اصلا جای موندن نیست، حرصم میگیره این پولارو اینجا خرج میکنم، اسلوونی مطمئنن ازینجا بهتره چون شاید بشه بعد از درس اونجا کار پیدا کرد و موند، کلا یه راهنمایی کنید من چیکار کنم شانسی واسه فاند دارم جایی؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mersad00 نمایش پست ها
    بابت پاسخ ممنون،
    ببین این شرایط منه کاردانی 16.98 دانشکده فنی و حرفه ای
    کارشناسی 15.74 علمی کاربردی
    آیلتس 6.5
    سابقه کار مرتبط 4 سال
    رشتمم نرم افزار کامپیوتر
    الآن یو پی ام دارم میخونم تازه ثبت نام کردم، دارم روانی میشم اصلا جای موندن نیست، حرصم میگیره این پولارو اینجا خرج میکنم، اسلوونی مطمئنن ازینجا بهتره چون شاید بشه بعد از درس اونجا کار پیدا کرد و موند، کلا یه راهنمایی کنید من چیکار کنم شانسی واسه فاند دارم جایی؟
    برای اینکه بعد درس بمونی و کار کنی، برای رشته شما آلمان و اتریش بهتره! اسلوونی با اینکه نزدیک به اتریش هست شرایط کاریش خوب نیست و با توجه به زبونشون من شانس کار رو اونجا پائین می دونم. با این شرایط می تونی برای آلمان پذیرش بگیری و شانس فاند هم پس از اومدنت هست.
    نکته دیگه که لازمه بهت یادآوری کنم این هست که مستر تو اروپا 120 واحد هست و اصلا نمی تونی با هیچ جای دنیا مقایسه کنی و فاند نیز خیلی کم شده ولی نشد نداره!
    در کل اگه می خوای لوبیانا درس بخونی همون یو پی ام بمونی بهتره! خودت رو دست کم نگیر برای آلمان می تونی پذیرش بگیری! یا می تونی واستی دکترا بیای ریسرچ دیگه این 120 واحدم نداری. اکپر جاها تو آلمانم دکترا انگلیسی هست.

شما upmچه مشکلی دارید؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    شما upmچه مشکلی دارید؟
    من مشکلم با یوپی ام به کشور مالزی برمیگرده، آب و هوا(حساسیت شدید پیدا کردم) و سیستمشون و انگلیسی ضعیفشون و مهمترین موضوع اینه که اینجا کار معنی نداره
    با افزایش 60 درصدی شهریه از ترم بعد منطقی نیس اینجا موند!
    کاش یکی بود یه راهی جلوی پای ما می ذاشت

Junior Member ultra_1 آواتار ها

سلام دوستان.به نظر من جای خویب برای تحصیل در مقایسه با کشورهای ارزون دیگه مثل مجارستان و لهستان هستش.من کاملا تحقیق کردم و میخوام اقدام کنم.همیشه سرحال باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ultra_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان.به نظر من جای خویب برای تحصیل در مقایسه با کشورهای ارزون دیگه مثل مجارستان و لهستان هستش.من کاملا تحقیق کردم و میخوام اقدام کنم.همیشه سرحال باشید.
    با توجه به شهریه سالیانه 5000 یورویی و هزینه زندگی حدودا 4800 یورو در سال اصلا نمی ارزه در واقع با این هزینه میشه جاهای به مراتب بهتری رفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)