صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: Visa fee رو کسی دیگه میتونه بجای خود ما پرداخت کنه تو قبرس؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض Visa fee رو کسی دیگه میتونه بجای خود ما پرداخت کنه تو قبرس؟

سلام
    از دوستانی که تجربه سفر به قبرس یا اطلاعاتی دارند در این مورد که میشه Visa fee=131 $ رو کسی دیگه ای بده ولی با مشصات خدمون و بعد ما رسید رو ببریم سفارت؟
    ایا الزامی برای حضور فیزیکی شخصی که visa fee رو میبره سفارت در بانک هم هست؟

ممنون
    09131174414
    mehdi_karvan@yahoo.com

پیش فرض پاسخ : Sevis fee رو کسی دیگه میتونه بجای خود ما پرداخت کنه تو قبرس؟

سلام آقا مهدی

SEVIS FEE که 100 دلاره رو باید قبل از این که برید قبرس پرداخت کنید. پرداخت SEVIS فقط از طریق اینترنت و credit card انجام میشه. اسم سایتی رو که باید از اون طریق SEVIS رو پرداخت کنید می تونید در سایت سفارت آمریکا پیدا کنید. با پرداخت SEVIS براتون فرم I-901 صادر میشه و به آدرستون پست میشه، ضمن این که یک رسید اینترنتی هم بهتون میدن. موقع مصاحبه باید I-901 یا رسید اینترنتی SEVIS رو نشون بدید.

Application Fee for visa که 131 دلاره رو باید در قبرس پرداخت کنید نه SEVIS.
    بله می تونید بسپرید یکی براتون زودتر پرداخت کنه اما لزومی نداره. پرداخت application fee فقط چند دقیقه طول می کشه، یا موقع ورود به قبرس در بانک فرودگاه یا روز مصاحبه در بانکی که دو کوچه پایین تر از سفارته.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : Sevis fee رو کسی دیگه میتونه بجای خود ما پرداخت کنه تو قبرس؟

ممنونم میعاد جون
    اره من sevis رو اشتباه گفتم
    اما نگرانی من از اینه که:
    من 6 May مصاحبه دارم
    5 may ساعت 5 صبح سفر به قبرس
    یو میگی وقت میکنم تو فرودگاه اونجا بپردازم
    فرض کن دیگه 11 اونجا باشیم
    ممنون

پیش فرض پاسخ : Visa fee رو کسی دیگه میتونه بجای خود ما پرداخت کنه تو قبرس؟

من فکر می کردم SEVIS رو اگه ویزا گرفتیم باید پرداخت کنیم.. الان من که F1 هستم و همسرم F2 باید هر دو SEVIS رو پرداخت کنیم؟
    می شه لینک جایی که باید مشخصات کارت اغتباری رو بدیم رو بذارین؟

و ضمنا برای ترکیه هم به همین صورته؟ یعنی الان SEVIS رو پرداخت کنم و با فرم I_901 بزم مصاحبه؟ و اون 131 دلار هم تو ترکیه پرداخت بشه؟؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Senior Member

مي دونيد I-901 رو با چه پستي مي فرستن خونه؟ اگه نرسه دستمون چي؟

Senior Member

اينطور که meead-s نوشته ، با رسيد اينترنتي هم ميشه رفت سفارت و لازم نيست که حتما خودش به دستمون برسه.
    من يه سوال ديگه دارم، آيا اگه SEVIS Fee رو فرد ديگه اي که امريکاست، با کارت اعتباري خودش بده ممکنه واسه گرفتن ويزا مشکلي ايجاد ميشه؟ ??? چون من تاحالا فکر تهيه کارت اعتباري نبودم.

Senior Member

فكر نمي كنم
    آخه با اين چي كار دارن؟ من هم با كارت اعتباري دوستم كه آمريكاس همه هزينه هامو مي دم و يه جوري پولو مي فرستم براش. چه اهميتي داره كه كارت به اسم چه كسي باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2007
    من 6 May مصاحبه دارم
    5 may ساعت 5 صبح سفر به قبرس
    یو میگی وقت میکنم تو فرودگاه اونجا بپردازم
    فرض کن دیگه 11 اونجا باشیم
    ممنون
    درود بر آقا مهدی
    بله می تونی همون روز ظهر که رسیدی 131 دلار رو پرداخت کنی. حتی اگر هم نرسیدی پرداخت کنی، صبح روز مصاحبه می تونی پرداخت کنی. جای هیچ نگرانی نیست. من خودم می خوام صبح روز مصاحبه پرداخت کنم. سفارت گفت اگه با نیم ساعت تا یک ساعت تاخیر بیام مشکلی نیست. خودشون می دونن تا بریم بانک پول رو بریزیم و برگردیم سفارت، یک کم طول میکشه. Don't worry

نقل قول نوشته اصلی توسط Y
    من فکر می کردم SEVIS رو اگه ویزا گرفتیم باید پرداخت کنیم.. الان من که F1 هستم و همسرم F2 باید هر دو SEVIS رو پرداخت کنیم؟
    می شه لینک جایی که باید مشخصات کارت اغتباری رو بدیم رو بذارین؟

و ضمنا برای ترکیه هم به همین صورته؟ یعنی الان SEVIS رو پرداخت کنم و با فرم I_901 بزم مصاحبه؟ و اون 131 دلار هم تو ترکیه پرداخت بشه؟؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    این لینک برای پرداخت کردن SEVIS هست http://www.fmjfee.com
    حواستون باشه، اطلاعات رو بسیار با دقت و بدون اشتباه پر کنید. باید همون طور که در I-20 نوشته اطلاعات رو وارد کنید. در پایان بهتون رسید اینترنتی میده و چند هفته بعد I-901 میاد در خونه به آدرسی که دادید.

بله الان SEVIS رو پرداخت کنید. فکر نمی کنم واسه هسرتون لازم باشه. مگر این که واسه همسرتون هم I-20 صادر شده باشه. در این مورد مطمئن نیستم، اما احتمال زیاد فقط واسه خودتون باید SEVIS رو پرداخت کنید. از بقیه بپرسید تا مطمئن بشید.

در مورد ترکیه هم همین طوره، فرقی نمی کنه. صد دلار SEVIS رو این جا پرداخت کنید. 131$ application fee رو در ترکیه بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    مي دونيد I-901 رو با چه پستي مي فرستن خونه؟ اگه نرسه دستمون چي؟
    موقع پرداخت SEVIS بعد از این که آدرس رو نوشتید، ازتون می پرسه که با چه پستی I-901 رو بفرسته. دو گرینه داره، یکی پست عادی و یکی پست ویژه (اسمش رو یادم رفته). خودش راهنمایی کرده که فقط آدرس های داخل آمریکا رو با پست ویژه میفرستن و آدرس بقیه کشورها رو (مثل ایران) با پست عادی میفرستن. شما حتما پست عادی رو انتخاب کنید. I-901 من بعد از 2 تا 3 هفته اومد. انتظار نداشتم این قدر زود بیاد.
    اگر I-901 به دستتون نرسید، جای نگرانی نیست. همون رسید اینترنتی که در آخرین مرحله از پرداخت SEVIS بهتون داد و شما PRINT گرفتین کافیه. دقیقا مشابه رسید وقت سفارت که PRINT می گیریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    اينطور که meead-s نوشته ، با رسيد اينترنتي هم ميشه رفت سفارت و لازم نيست که حتما خودش به دستمون برسه.
    من يه سوال ديگه دارم، آيا اگه SEVIS Fee رو فرد ديگه اي که امريکاست، با کارت اعتباري خودش بده ممکنه واسه گرفتن ويزا مشکلي ايجاد ميشه؟ ??? چون من تاحالا فکر تهيه کارت اعتباري نبودم.
    فرقی نمی کنه که چه کسی با چه کارتی پول رو پرداخت می کنه. مهم مشخصاتی هست که وارد میشه. اسم و آدرس و نام دانشگاه و کد دانشگاه و شماره I-20 و ... من با credit card یکی از اقوام در اتریش پرداخت کردم. فقط اگر می خوای از کسی بخوای که برات پرداخت کنه، سعی کن خودت مشخصات رو وارد کنی یا این که از طرف بخواه که با دقت تمام وارد کنه. باید حتما I-20 رو داشته باشی، چون مشخصاتی که باید وارد کنی در I-20 هست فقط. مثل کد دانشگاه و شماره I-20

رشته و دانشگاه

سوال مهم
    من اگه 5 May پرواز داشته باشم که دارم از آژانش تشریفات و ساعت 5 صبح به طرف دوبی و بعد قبرس من کی میرسم قبرس؟؟؟؟ آیا همون روز تا بانک ها تعطیل نکردند می تونم ویزا فی رو بدم؟؟؟ من میترسم ریسک باشه میعاد که همون روز وقت سفارت بخوایم بریم بانک. اینطور نیست؟؟؟
    آیا کسی رفته قبرس با پروازهای 5 صبح؟؟ کی رسیدید قبرس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2007
    سوال مهم
    من اگه 5 May پرواز داشته باشم که دارم از آژانش تشریفات و ساعت 5 صبح به طرف دوبی و بعد قبرس من کی میرسم قبرس؟؟؟؟ آیا همون روز تا بانک ها تعطیل نکردند می تونم ویزا فی رو بدم؟؟؟ من میترسم ریسک باشه میعاد که همون روز وقت سفارت بخوایم بریم بانک. اینطور نیست؟؟؟
    آیا کسی رفته قبرس با پروازهای 5 صبح؟؟ کی رسیدید قبرس؟
    شما ساعت 11 تا 12 صبح می رسی لارناکا. می تونی همون روز در بانکی که تو فرودگاه هست پرداخت کنی. نه ریسک نیست. من خودم می خوام همون روز صبح روز مصاحبه پرداخت کنم.

آقا مهدی عزیز، هفته دیگه ما پرواز داریم با همین پرواز 5 صبح. خبرهای داغ رو براتون می فرستیم. التماس دعا!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)