نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آیا برای ویزا گرفتن از سفارت قبرس در ایران باید I20 رو امضا کرده باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض آیا برای ویزا گرفتن از سفارت قبرس در ایران باید I20 رو امضا کرده باشیم؟

سلام.

I20 ای که من می خوام باهاش ویزای قبرس (منظورم ویزای آمریکا نیست) بگیرم مال یه دانشگاهی یه که offer اش رو رد کردم. تصمیم دارم بعد از گرفتن ویزای قبرس این I20 رو برگردونم و به خاطر همین ترجیح می دم امضاش نکنم. کسانی که رفتند سفارت قبرس، می شه بگن که I20 رو امضا کرده بودند یا نه؟

خیلی ممنون.

پیش فرض پاسخ : آیا برای ویزا گرفتن از سفارت قبرس در ایران باید I20 رو امضا کرده باشیم؟

نه لازم نیست امضا شده باشه

من I-20 رو امضا نکرده بودم. هفته پیش ویزای قبرس رو گرفتم.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

پیش فرض پاسخ : آیا برای ویزا گرفتن از سفارت قبرس در ایران باید I20 رو امضا کرده باشیم؟

سلام

نه لازم نیست.

Junior Member

برا ویزای قبرس هم I20 لازم هست، اگه admission letter رو نشون بدیم قبول می کنند؟

نه بدون I20 قبول نمی کنند. اما دوست من 4 ، 5 ماه پیش می خواست ویزا قبرس بگیره I20 ش نرسیده بود با اشک و زاری!!!! بهش ویزا رو داده بودن. البته رو این حساب نکنید چون گریه زاری هم کار هر کسی نیست و ضمنا I20 این شخص که می گم به ایران رسیده بود فقط اشتباها به شهر دیگه ای رفته بود و به officer قول داده بود که ظرف 2، 3 روز I20 رو بهش بده. بازم اگه دوستان تجربه دیگه ای دارن بگن.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)