صفحه 11 از 36 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 359

موضوع: همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنن. من دیروز یه سیم کارت الدی گرفتم و توی اینترنت مراحل ثبت نامش رو هم با موفقیت انجام دادم. ولی حالا که فعال شده پشت سر هم پیغام زیر رو میفرسته: die sms konnte nicht zugestellt werden,da entweder die eingegebene Nummer nichtgultig is oder das Guthaben der Karte nicht ausreichend ist. نمی دونم باید چیکار کنم!؟ ممنون
    می گه یا شماره ای که وارد کردین برا س ام اس اشتباهه و یا اعتبارتون تمومه

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    می گه یا شماره ای که وارد کردین برا س ام اس اشتباهه و یا اعتبارتون تمومه
    درسته،یه دوست ایرانی پیدا کردم و ایشون با مرکز شرکت آلدی تماس گرفت. گفتن یه مشکل فنی هستش که تا فردا درستش می کنن و تلفن آزاده. ممنون

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

دوستان یه سوال دیگه، برای تایید نامه اشتغال تحصیل که برای گرفتن ارز دانشجویی ارسال میشه نزدیک ترین محلش(کنسول یا اداره مربوطه دولت ایران اش) به بوخوم کجاست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط aramas نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه، برای تایید نامه اشتغال تحصیل که برای گرفتن ارز دانشجویی ارسال میشه نزدیک ترین محلش(کنسول یا اداره مربوطه دولت ایران اش) به بوخوم کجاست؟
    کنسولگری فرانکفورت
    ویرایش توسط Matirx : September 16th, 2012 در ساعت 02:35 PM
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

بچه ها دانشگاه به من گفته که وقتی دارم میرم اونجا (Ulm) باید 7200 یورو با خودم ببرم، اونجا حساب باز کنم و این پول یک سال رو بذارم توی حساب بعد گواهی حسابو ببرم اداره مهاجرت. حالا سوال من اینه که من وقتی برسم اونجا قطعا همون روزای اول یه کمش خرج میشه ازین پول، بعد اونوقت اداره مهاجرت که حسابمو چک میکنه گیر نمیده که چرا به جای 7200 تا مثلا 7000 تا توحسابته؟ خب یه جورایی از اون 7200 تا ماهی 600 تا خرجیمه، میشه 600 تای ماه اولو تو حسابم نذارم؟ (بچه ها اگه پول داشتم، یورو اضافه میخریدم، ولی ندارم. لظفا اگه راهی میدونین بگین. مرسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    نه، شما باید بیمه ی آلمان رو بگیرین، طولی نمیکشه. میرین یه بیمه، یه سری مدرک مثل پذیرش دانشگاهو پاسپورت و اینچیزا ازتون می خوان، همونجا فرم درخواست رو پر میکنین و نامه بهتون میدن که شما بیمه دارین. کارت بیمه بعدا پست میشه براتون ولی همون نامه کار شما رو راه می اندازه
    عزیزم موقع بیمه گرفتن اولش یه پول قلمبه هم ازمون میگیرن یا فقط ماهیانه یه پولی کم میکنن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elham-sh نمایش پست ها
    عزیزم موقع بیمه گرفتن اولش یه پول قلمبه هم ازمون میگیرن یا فقط ماهیانه یه پولی کم میکنن؟
    نه، این یکی رو نگران نباشین. هیچ پول قلمبه ای نمی گیرن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elham-sh نمایش پست ها
    بچه ها دانشگاه به من گفته که وقتی دارم میرم اونجا (Ulm) باید 7200 یورو با خودم ببرم، اونجا حساب باز کنم و این پول یک سال رو بذارم توی حساب بعد گواهی حسابو ببرم اداره مهاجرت. حالا سوال من اینه که من وقتی برسم اونجا قطعا همون روزای اول یه کمش خرج میشه ازین پول، بعد اونوقت اداره مهاجرت که حسابمو چک میکنه گیر نمیده که چرا به جای 7200 تا مثلا 7000 تا توحسابته؟ خب یه جورایی از اون 7200 تا ماهی 600 تا خرجیمه، میشه 600 تای ماه اولو تو حسابم نذارم؟ (بچه ها اگه پول داشتم، یورو اضافه میخریدم، ولی ندارم. لظفا اگه راهی میدونین بگین. مرسی)
    تا جایی که می دونم نه نمیشه از اون پول همون اول وردارین. باید حتما 7200 تا تو حسابتون باشه. برای ماه اول جدا بیارین (یعنی علاوه بر اون مبلغ باید بیارین).

سلام،

من یه مشکلی دارم اینه که هنوز جا ندارم و می خوام رفتم اونجا یک خونه پیدا کنم!

حالا گویا دو تا مشکل هست:ی
    1. اینکه برای ثبت نام بیمه می خواند و بیمه هم آدرس می خواد که بیمه رو بفرسته. چیکار کنم این رو؟!
    2. برای باز کردن حساب اجاره خونه می خواند و پولم رو باید اینور اونور ببرم.

البته من فکر می کنم دومی زیاد مشکلی نباشه، چون بالاخره تا وقتی که خونه ندارم مهمانسرایی جایی ام و احتمال زیاد صندوق دارند.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

من دیشب پرواز داشتم و برخلاف اینکه قبلا چند تایی از بچه ها گفته بودند دانشجوهایی که برای اولین بار با ویزای سه ماهه خارج میشند باید عوارض بدند من عوارض پرداخت نکردم و تنها گفتم ویزام دانشجوییه و پذیرشم رو نشون دادم که اصلا نگاه نکرد و ایرادی نگرفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)