صفحه 5 از 36 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 359

موضوع: همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

خیلی ممنون از پاسخ جامعتون
    یک سوالی که برای من مبهم مونده این هست که برای ثبت نام در دانشگاه، گفته شده که باید بیمه نامه بیاورید، میخواستم بدونم آیا همون بیمه سه ماهه اولیه که از ایران میگیریم برای دانشگاه کفایت میکنه یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ جامعتون
    یک سوالی که برای من مبهم مونده این هست که برای ثبت نام در دانشگاه، گفته شده که باید بیمه نامه بیاورید، میخواستم بدونم آیا همون بیمه سه ماهه اولیه که از ایران میگیریم برای دانشگاه کفایت میکنه یا نه؟
    نه، شما باید بیمه ی آلمان رو بگیرین، طولی نمیکشه. میرین یه بیمه، یه سری مدرک مثل پذیرش دانشگاهو پاسپورت و اینچیزا ازتون می خوان، همونجا فرم درخواست رو پر میکنین و نامه بهتون میدن که شما بیمه دارین. کارت بیمه بعدا پست میشه براتون ولی همون نامه کار شما رو راه می اندازه

سلام
    دوستان الان برای خروج از کشور به دانشجو تا سقف چه قدر $ یا € به قیمت دولتی میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_a نمایش پست ها
    سلام
    دوستان الان برای خروج از کشور به دانشجو تا سقف چه قدر $ یا € به قیمت دولتی میدن؟

6000 دلار برای 6 ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط Cutie Aida نمایش پست ها
    6000 دلار برای 6 ماه
    ممنونم از جوابتون.اما مطمئن هستید؟چون من امروز که پرسیدم اصلان بم جواب درستی ندادن!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_a نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون.اما مطمئن هستید؟چون من امروز که پرسیدم اصلان بم جواب درستی ندادن!!!!
    بله من خودم دیروز گرفتم.البته من چون دانشگاهم دولتیه هزینه دانشگاهو بهم نمیدن ولی اگه دانشگاهتون پولیه 7500 دلار هم بابت شهریه میدن.

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Cutie Aida نمایش پست ها
    بله من خودم دیروز گرفتم.البته من چون دانشگاهم دولتیه هزینه دانشگاهو بهم نمیدن ولی اگه دانشگاهتون پولیه 7500 دلار هم بابت شهریه میدن.
    سلام
    میشه بفرمایید که چطوری(روال کار) و از کدوم بانک تونستید بگیرید؟ چون شنیدم که الان خیلی از بانک ها مردم رو میپیچونن!
    من رفتم سایت نشا واسه ثبت نام ولی مثل اینکه باید ویزام بیاد تا بتونم ثبت نام کنم. کلا چند روز پروسه ثبت نام تا گرفتن پول برای شما طول کشید؟

سلام به همه دوستان. سوالی داشتم و ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه. من الان از یک دانشگاه پذیرش گرفتم و در پروسه ویزا هستم. سوال اینجاست که اگر به این دانشگاه برم و بعدا از دانشگاهی دیگه تو آلمان که هم خودش معروفتره و یا جاش بهتره پذیرش گرفتم، امکان تغییر دانشگاه وجود داره یا نه؟ آیا برای ویزا گرفتن مشکلی ایجاد میشه یا نه؟ ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه. hossein3333@yahoo.com

Junior Member

یک سوال خیلی فوری!میشه برای ۳-۴ ماه یک دوست من رو melde کنه و من از خودم قرارداده خونه نداشته باشم؟خونه از خودشه. ازش پوله اضافه میگیرن؟ شهرداری یا جاهای دیگرو میگم...
    با این برگه تاییده melde میتونم حسابه بانکی،بیمه، و اداره خارجیها برم؟ ممنون از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط TestDaF نمایش پست ها
    یک سوال خیلی فوری!میشه برای ۳-۴ ماه یک دوست من رو melde کنه و من از خودم قرارداده خونه نداشته باشم؟خونه از خودشه. ازش پوله اضافه میگیرن؟ شهرداری یا جاهای دیگرو میگم...
    با این برگه تاییده melde میتونم حسابه بانکی،بیمه، و اداره خارجیها برم؟ ممنون از جوابتون
    اصلا بحث چند ماه نیست. هر چه قدر بخواین میشه. شما وقتی فرم رو پر می کنید فقط آدرس خونه دوستتون رو بدید. بعد یه قسمتی داره که می پرسه آیا کس دیگه ای هم با شما اونجا زندگی می کنه؟ شما هم می گین بله و اسم دوستتون رو می نویسید. هیچ پولی هم از دوستتون نمی گیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)