صفحه 6 از 36 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 359

موضوع: همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Cutie Aida نمایش پست ها
    بله من خودم دیروز گرفتم.البته من چون دانشگاهم دولتیه هزینه دانشگاهو بهم نمیدن ولی اگه دانشگاهتون پولیه 7500 دلار هم بابت شهریه میدن.
    اگه دانشگاه توی لیست دانشگاههای معتبر وزارت علوم نباشه؛ چطوری میشه ارز دولتی گرفت؟

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

سلام

بهترین راه برای تبدیل دلار به یورو چیه؟ من این ارز دانشجویی ها رو گرفتم (البته انشا الله 2-3 روز دیگه می گیرم) می خوام ببینم کجا ببرم به یورو تبدیل کنم؟ صرافی تو تهران؟ بانک تو آلمان یا جای دیگه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aussie نمایش پست ها
    سلام

بهترین راه برای تبدیل دلار به یورو چیه؟ من این ارز دانشجویی ها رو گرفتم (البته انشا الله 2-3 روز دیگه می گیرم) می خوام ببینم کجا ببرم به یورو تبدیل کنم؟ صرافی تو تهران؟ بانک تو آلمان یا جای دیگه؟
    تو ایران از آلمان بهتره، جای دیگه نمی دونم منظورتون چی میتونه باشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    تو ایران از آلمان بهتره، جای دیگه نمی دونم منظورتون چی میتونه باشه!!
    ممنون منظورم این بود که راه دیگه ای سراغ دارید که بیشتر بصرفه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IAU

بچه ها الان ما مجبوریم اون 8040 یورو رو دستی ببریم آلمان و بعد از ورود به اونجا خب یه کم خطرناکه تا قبل از باز کردن حساب چند روزی همش همراهمون باشه (آدم استرس می گیره!). می خواستم ببینم راهی هست آدم زودتر بره پولشو بذاره بانک؟(برای بازکردن حساب چه مدارکی می خوان؟) یا اصلا چیزی مثل مثلا صندوق امانت هست که آدم پولشو موقتا تا قبل از افتتاح حساب اونجا بذاره؟.
    متاسفانه اشپارکاسه هم دیگه برای ایرانیا حساب باز نمی کنه
    ویرایش توسط parsab : July 27th, 2012 در ساعت 10:29 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط parsab نمایش پست ها
    بچه ها الان ما مجبوریم اون 8040 یورو رو دستی ببریم آلمان و بعد از ورود به اونجا خب یه کم خطرناکه تا قبل از باز کردن حساب چند روزی همش همراهمون باشه (آدم استرس می گیره!). می خواستم ببینم راهی هست آدم زودتر بره پولشو بذاره بانک؟(برای بازکردن حساب چه مدارکی می خوان؟) یا اصلا چیزی مثل مثلا صندوق امانت هست که آدم پولشو موقتا تا قبل از افتتاح حساب اونجا بذاره؟.
    مهمترین کار همون طوز که oranus گفت اینه که بین 2 شنبه تا 5شنبه وارد المان شید
    تا اگر امکان حساب باز کردن یا صندوق امانت باشه بتونید کارتون راه بندازید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parsab نمایش پست ها
    اول اینکه فکر میکنم هر هتلی که برین توی اون چند روز اول فکر میکنم یه گاوصندوق دارن برای نگهداری پول، البته به ازاش پول میگیرن (البته من خودم این مورد رو توی آلمان تا حالا سوال نکردم که مطمئن باشم ها، ولی هم تو ایران و هم توی اسپانیا من دیدم که هتل ها همچین چیزی دارن). بعد از اون مدت هم که دیگه بالاخره حساب باز می کنین.
    دوم اینکه آلمان دزد نداره! من که سه هفته پولم تو گست هوس بود، کسی هم نبرد. خیلی های دیگه رو هم دیدم پول یه مدتی دستشون بوده.
    سوم اینکه کلا پروسه ی حساب باز کردن شما 2 یا نهایتا 3 روز طول میکشه. شما کافیه برگه ی ثبت نام دانشگاه رو بگیرین که اونو دانشگاه در جریان هست که دانشجو چه کارایی باید بکنه خیلی سریع بهتون میده، فکر کنم همون روز یا نهایتا فرداش میداد. برگه ی گواهی شهرداری رو هم بستگی به ایالتتون داره، اونم ممکنه ازتون بخوان که انجام اونم نهایتا نیم ساعت طول میکشه. بعدش هم میرین بانک، بانک بهتون میگه یه روز بهتون وقت میدیم اون روز بیاین، بهشون بگین که عجله دارین و شرایطتون اینه، مثلا میگه فردا بیا، فرداش میرین حساب باز می کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

آلمان دزد داره، حسابی‌ هم داره. هامبورگ، فرانکفورت، برلین... تمام شهر‌های بزرگ و متوسط.
    تا زمانی‌ که حساب باز نکردین اگه هتل هستین گاو صندوق وگرنه همیشه همراهتون باشه.

Man hat schon Pferde kotzen sehen!!
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

Banned
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد شیراز

سلام دوستان عزیز

میخواستم بدونم اون 8040 یورو رو باید تو ایران بریزیم به حساب خاصی یا دستی بیاریم آلمان و تو آلمان بریزیم به حساب؟؟؟؟

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_z_65 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

میخواستم بدونم اون 8040 یورو رو باید تو ایران بریزیم به حساب خاصی یا دستی بیاریم آلمان و تو آلمان بریزیم به حساب؟؟؟؟
    باید بصورت 16 تا 500 یورویی و دو تا 20 یورویی بذارید در جیب مبارک و بیاید آلمان تا توی یه حساب در یه بانک آلمانی باهاش حساب باز کنی و بر حسب قوانین اون بانک و شهرش، بلوکه کنی یا شاید هم بلوکه نکنن. اگه بلوکه کردن، ماهیانه تا سقف 670 (درست یادم نیست، شاید 760)یورو میتونید برداشت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)