صفحه 8 از 36 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 359

موضوع: همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

Junior Member manakp92 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من منظورم 100 یورو بود، ولی اون پرینت حساب بانکی هم همین طوره! کسی که فاندش بیشتر از ماهی 670 یورو باشه، دیگه نیازی نداره پول بخوابونه تو حساب.
    ممنون از جوابتون...در مورد حساب بانکی می دونستم ولی این 100 یورو رو نمی دونستم...مثل همون اول که رفتیم سفارت از ما که فاند داشتیم هزینه ویزا نگرفتن....

راستی دوستان کسی می دونه که میشه وقت Hmmigration Office رو تغییر داد یا نه ویا کنسلش کرد؟ اگر که مدارکمون تا اون روز آماده نباشه؟

پیش فرض پاسخ : همه اقدامات لازم بعد از رسيدن به آلمان تا وارد روال عادي زندگي شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط manakp92 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون...در مورد حساب بانکی می دونستم ولی این 100 یورو رو نمی دونستم...مثل همون اول که رفتیم سفارت از ما که فاند داشتیم هزینه ویزا نگرفتن....

راستی دوستان کسی می دونه که میشه وقت Hmmigration Office رو تغییر داد یا نه ویا کنسلش کرد؟ اگر که مدارکمون تا اون روز آماده نباشه؟
    اداره مهاجرت، توی هر شهری شرایط اداری خودش رو در مورد وقت دادن و این چیزها داره.
    معمولا اینجوریه که وقتی مدارکت کامل حاضر باشه بهت وقت میدن. مگر اینکه در حد یک عکس ناقص باشه که میگن برو توی همین اتوماتیک ها بگیر و بیا که تو شهرهای بزرگ توی همون آفیس یکی دوتاش هست.( 6 یا 7 یوروی میشه - پس اگه هنوز ایران هستین برین عکس بگیرین که ارزونتر در میاد)
    اگه بار اولتون باشه، برای تبعه های کشورهای خطرناک ( مثل ایران) یک 15 صفحه هم پرسشنامه میدن که پر کنی و بگی که تروریست نیستی!
    پرسشنامه ها به تمام زبانهای کشورهای خطرناک ( عربی، فارسی، کردی، ترکی و ... ) هست. پس خودتون رو آزار ندین که آلمانی یا انگلیسیش رو بگیرید. چون معمولا آفیسر نمیدونه که زبون ایرانی ها فارسیه و عربی یا انگلیسی رو پیشنهاد میکنه، شما بگین فارسیش رو بده!
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

ApplyAbroad Superstar

یعنی چی مدارکتون آماده نباشه؟ شما نباید تا وقتی مدارکتون آماده نشده اصلا وقت می گرفتین.
    ولی تغییر یا کنسلش بستگی به این داره که شهرتون چقدر شلوغ باشه باید از همون auslanderbehorde بپرسین ببینین براتون عوض می کنن یا نه، مثلا من خودم که شهرم شلوغ بود، زمانی که اقدام کردم (که تازه زمانی بود که دانشجوها همه درخواستاشونو داده بودن و تموم شده بود و فکر میکنم نوامبر یا شایدم دسامبر بود)، برای ژانویه اینا بهم وقت دادن! یعنی یه چیزی حدود دو ماه بعد. اونم توی ایمیلی که زده بود نوشته بود که نمی تونین وقت رو عوض کنین، مگر اینکه شرایطتون خاص باشه و این حرفا.
    حالا شما باید برین بپرسین ببینین چی میگن، شاید اگه شرایطتون منطقی باشه برای تغییر وقت قبول کنن.

Junior Member manakp92 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    یعنی چی مدارکتون آماده نباشه؟ شما نباید تا وقتی مدارکتون آماده نشده اصلا وقت می گرفتین.
    ولی تغییر یا کنسلش بستگی به این داره که شهرتون چقدر شلوغ باشه باید از همون auslanderbehorde بپرسین ببینین براتون عوض می کنن یا نه، مثلا من خودم که شهرم شلوغ بود، زمانی که اقدام کردم (که تازه زمانی بود که دانشجوها همه درخواستاشونو داده بودن و تموم شده بود و فکر میکنم نوامبر یا شایدم دسامبر بود)، برای ژانویه اینا بهم وقت دادن! یعنی یه چیزی حدود دو ماه بعد. اونم توی ایمیلی که زده بود نوشته بود که نمی تونین وقت رو عوض کنین، مگر اینکه شرایطتون خاص باشه و این حرفا.
    حالا شما باید برین بپرسین ببینین چی میگن، شاید اگه شرایطتون منطقی باشه برای تغییر وقت قبول کنن.
    راستش من اصلا نمی خواستم وقت بگیرم.. ایمیل زده بودم چند تا سوال ازشون پرسیده بودم... دیدم بهم وقت هم داده... اون هم 1.5 ماه قبل از اینکه ویزام تموم بشه. اینم بگم شاید چون فرانکفورت بود اینکار رو کرد... چون می دونست که اینجا خیلی شلوغه ....

راستش من اصلا نمی خواستم وقت بگیرم.. ایمیل زده بودم چند تا سوال ازشون پرسیده بودم... دیدم بهم وقت هم داده... اون هم 1.5 ماه قبل از اینکه ویزام تموم بشه. اینم بگم شاید چون فرانکفورت بود اینکار رو کرد... چون می دونست که اینجا خیلی شلوغه ....
    انقدر ها هم جای نگرانی نداره.

اینجا اینجوری نیست که اگه شهر شلوغ باشه، ارباب رجوع جورش رو بکشه. قبلا فکرش رو کردن و اتاق های بیشتر و کارمندهای بیشتری برای رسیدگی گذاشتن.

دقیقا دو ماه قبل از اکسپایر شدن کارت اقامت باید اقدام کنید به تمدید. و اگر بار اول هست و فقط ویزای سه ماه دارید بهتره بدو ورود این کار رو انجام بدید.

من هم مونیخ هستم. اینجا اینطوریه که وقتی مدارکت کامل هست میری بهت همون روز وقت میدن و 1 ساعتی میشینی تا نوبتت بشه. اگر آخر وقت بری برای فردا بهت وقت میدن.

هیچ جای نگرانی نیست. شخصا برو و بهشون بگو مشکلت چیه و ازشون راه حل رو بپرس. اونها برای هر کیسی راه حل دارن.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

دوستان این عکس بیومتریک که دانشگاه بهم گفته بیارم همون عکس معمولیه؟ اگه نه از کجا تهیه کنم قبل از اومدن؟
    5passport photos (approx. 45x35mm) and at least two biometrical photographs for the
    visa extension)

نقل قول نوشته اصلی توسط day_priest نمایش پست ها
    دوستان این عکس بیومتریک که دانشگاه بهم گفته بیارم همون عکس معمولیه؟ اگه نه از کجا تهیه کنم قبل از اومدن؟
    5passport photos (approx. 45x35mm) and at least two biometrical photographs for the
    visa extension)
    آره همونه. 6 در 4 بیار. اینجا 3در4 زیاد کاربرد نداره.

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

visa extension)
    این فرمت عکسی هست که سفارت اتریش میخواد :دی تو سایتش فارسی نوشته بدی به عکاسی ها خودشون بلدن میگن عکش 3.5 * 4.5
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    این فرمت عکسی هست که سفارت اتریش میخواد :دی تو سایتش فارسی نوشته بدی به عکاسی ها خودشون بلدن میگن عکش 3.5 * 4.5
    منظورم اندازش نبود. بیومتریک بودنش رو عرض کردن. همون 4*3 و 4*6 معمولی خودمون کافیه؟ آخه فک کردم منظورش از بیومتریک عکس از جهات مختلف صورته
    در ضمن برای سفارت اتریش نمیخوام.دارم میرم آلمان.بهم گفتن برای visa extension میخوان.

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

منظورم اندازش نبود. بیومتریک بودنش رو عرض کردن. همون 4*3 و 4*6 معمولی خودمون کافیه؟ آخه فک کردم منظورش از بیومتریک عکس از جهات مختلف صورته
    در ضمن برای سفارت اتریش نمیخوام.دارم میرم آلمان.بهم گفتن برای visa extension میخوان.
    میدونم واسه المان میخوای!!
    اگه قسمت تایید مدارک سفارت المان رفته باشی به چبزی رو دیوار زدن که عکس بیومنریک رو توضیح داده مثل همین عکس هایی که واسه پاسپورت و ویزا گرفتیتن گفتم اگه میخوای شرایط عکس بیومتریک رو بدونی تو سایت سفارت اتریش نوشته.. ازه همین مدل عکس هایی که واسه ویزا کزفتیم اوکی هستش
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)